Lobkowicz - PubLife


Grand restaurant U černý plíce
Nově zrekonstruovaná restaurace s velmi zajímavým interiérem se 70 místy na sezení. V letních měsících zprovozněna zahrádka s dalšími 40 místy na sezení. Nabízíme nejen typická česká jídla, ale i steaky přímo z lávového grilu. Točená piva Rychtář, Ježek, Démon a 15ti stupňový Rychtář Speciál Vás zajisté také potěší.... Těšíme se na Vaší návštěvu !!!

Hloupý Honza
Restaurace se nachází v lokalitě Praha 1 v ulici Školská 12. Restaurace disponuje 60 místy, otevřeným grilem kde se podávají jídla přímo z grilu. Široká nabídka jídel Vám zaručí, že si vyberete to, na co máte právě chuť. Každý pátek se hosté mohou těšit na živou hudbu muzikantů bývalé kapely „Šlapeto“. Dva širokoúhlé plazmové televizory Vám zaručí, že nepřijdete o sportovní přenosy. Čepuje se zde Pilsner Urquell, Lobkowicz premium 12°, Ježek světlý 11°, Rychtář klasik 10°, Rychtář tmavý malvaz, Lobkowicz non alkohol a každý měsíc jiný pivní speciál.

Hotel Svornost
Naše restaurace jsou místa kde se můžete v klidu nasnídat , naobědvat i navečeřet.Můžete si vybrat klasickou pivnici, stylovou restauraci nebo letní terasu. Příjemné chvíle můžete zažít v salonku kde plápolá krb. Naši kuchaři pro vás každý den vaří nová jídla, která najdete v aktuálním jídelním lístku nebo si můžete vybrat z naší stálé nabídky. K jídlu Vám můžeme nabídnout piva Plzeňského Prazdroje, Jihlavského Ježka, kvasnicový Klášter , černé pivo z Černé hory nebo z naší vinotéky široký sortiment vín Dále nabízíme celou škálu nealkoholických a ergetických nápojů od Coca Coly a minerální

Houpačka
Restaurace Houpačka je stylová restaurace s příjemným prostředím v centru městské části Prahy 2, nedaleko náměstí Míru. U nás si můžete vybrat z široké nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně. Nabízíme velký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů, točíme pivo Lobkowicz a Krušovice Mušketýr. Dále u nás naleznete širokou nabídku českých i zahraničních vín.

Chapadlo
Jsme nová stylová restaurace na Praze 6 - Vypichu. Snídaně a obědy podáváme samoobslužnou formou. Večer Vás obslouží příjemný personál a nabídne Vám některou z výhradně českých specialit. Dále nabízíme: velký výběr čepovaných regionálních piv; česká a zahraniční vína; rozvoz jídel firmám a kancelářím; platbu všemi druhy stravenek i platebními kartami; více než 600 parkovacím míst přímo před restaurací.

CHELSEA Pizzeria

Provoz pizzerie s nabídkou italských jídel. K dispozici je bar a nekuřácká část.


Jáma
Restaurace Jáma nabízí delikátní americké a mexické speciality, srší neustále žhavou a akční atmosférou, kterou výborně doplňuje náš přátelský personál a správná muzika. Restaurace Jáma slouží hostům již téměř patnáct let a stala se synonymem burgrů a dobré zábavy v americkém stylu v samém centru Prahy. A to nejen pro své pohoštění, ale také proto, že je místem kde se setkávají čeští přátelé a kde se navzájem seznamují turisté z celého světa. Jáma pravidelně organizuje různé sportovní akce a večírky.

Jáma Steakhouse
Restaurace se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Ostrovní 26. Vybrat si můžete z 79 položek v jídelním lístku. Nabízí: catering, gril bar, klimatizace, koktejly, nekuřácká část, pořádání akcí, TV, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Černá hora, Klášter, Lobkowicz, Schwarzenberg. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 11:30 denní menu.)

Jáma Bar & Grill
U nás ochutnáte vynikající masíčka připravovaná na lávovém grilu,ke kterým doporučujeme nabídku našich španělských vín a nebo si vyberete až z 6-ti druhú točených piveček,ty se chladí jen pro Vás...:)

JR. Cafe

* deset druhů čepovaného piva nejen z českých a moravských pivovarů.

* nepasterovaná piva vařená klasickými tradičními postupy.

* pivo světlé,polotmavé,tmavé,pšeničné,kvasnicové,ochucené,speciální, stout aj.

* zajímavé novinky z malých pivovarů a minipivovarů

* zajištění oblíbeného piva na soukromé nebo firemní akce ( 150 druhů,30 pivovarů)

* beershop -prodej pivních sklenic,triček a suvenýrů

* cafe,pub,sportbar až pro 80. osob

* nekuřácký salonek až pro 20. osob

* letní zahrádka s víkendovým Grillbarem až pro 50. osob

* Wi-Fi free

* pobočka SK Fortuna

* aktuální výsledky sportovních źápasů

* projekce sportovních přenosů

* elektronické šipky,šipkové turnaje

* pizza, steaky, žebra -dovoz do 60minut

* taxi, drink servis  


Kavárna Slávia

Kavárna Slávia navazuje na tradici bývalé Štěpánkovy kavárny a restaurace u Slávie, která byla ve své době jednou z nejoblíbenějších restaurací v Kroměříži. Kavárna Slávia je střediskem praktického vyučování „Střední školy hotelové a služeb Kroměříž“, kde pod vedením mistrových odborného výcviku a kvalitních instruktorů vykonávají praxi žáci oborů kuchař a číšník. Ve všední dny v poledne máme pro vás výběr hotových jídel a po celý den pestrou nabídku ze stálého jídelního lístku, k němu v sobotu nabízíme 1 polední menu. K jídlu vám doporučíme dobré pití a na závěr ke kávě moučník z aktuální nabídky. Nekuřácké prostředí kavárny i salonku vám poskytne příjemné a klidné prostředí pro pracovní oběd, posezení s přáteli, i pro smuteční hostiny. Oslavte u nás narozeniny, výročí svatby, pořádejte večírky i firemní školení.


Klášterní restaurace a vinárna

Starosti s uspořádáním svatebních hostin, firemních setkání, abiturientských večírků, rodinných oslav a rautů nechte na nás!!!Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum