Litovel - PubLife


Cihelna La familia
Rodinná pizzerie, restaurace v Praze Karlíně nabízející široký výběr pizzy, těstovin, salátů, steaků a specialit mezinárodní kuchyně.

Hostinec U Všetečků

V historické budově, kde hospoda stojí od nepaměti, najdete při své cestě osvěžení, nocleh v kempu i lahodné vínko v příjemném prostředí.

Klasická poctivá vesnická hospoda s teplou kuchyní po celý den. Po celý den minutková kuchyně, přes poledne navíc několik "hotovek", vše v cenách rozumných a kvalitě výtečné... Na čepu pivka Litovele a točená limonáda. Denně otevřeno od 10 do 22 hod., v pátek a sobotu do 23 hod, nebo dokud - jak praví klasik - pivo teče...  


JR. Cafe

* deset druhů čepovaného piva nejen z českých a moravských pivovarů.

* nepasterovaná piva vařená klasickými tradičními postupy.

* pivo světlé,polotmavé,tmavé,pšeničné,kvasnicové,ochucené,speciální, stout aj.

* zajímavé novinky z malých pivovarů a minipivovarů

* zajištění oblíbeného piva na soukromé nebo firemní akce ( 150 druhů,30 pivovarů)

* beershop -prodej pivních sklenic,triček a suvenýrů

* cafe,pub,sportbar až pro 80. osob

* nekuřácký salonek až pro 20. osob

* letní zahrádka s víkendovým Grillbarem až pro 50. osob

* Wi-Fi free

* pobočka SK Fortuna

* aktuální výsledky sportovních źápasů

* projekce sportovních přenosů

* elektronické šipky,šipkové turnaje

* pizza, steaky, žebra -dovoz do 60minut

* taxi, drink servis  


Louis Armstrong
Restaurace, vinárna se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Čermákova 1231/4. Nabízí: klimatizace, koktejly, nekuřácká část, pořádání akcí. Čepuje se Corona, Litovel, Pilsner Urquell. (Restaurace, vinárna nabízí v pracovní dny od 11:30 denní menu.)

Motorest U Lutonských

Během krásně stráveného dne či na jeho konci Vás zde rádi uvítáme a nabízíme Vám občerstvení, teplou i studenou kuchyni, příjemnou obsluhu a v létě možnost posezení na venkovní terase. To vše za příznivé ceny. Také Vám nabízíme možnost uskutečnění rodinných oslav, školení firem, pracovních i jiných společenských setkání s kapacitou 40 míst v samostatném salonku a dalších 40 míst v restauraci Motorestu.


Mount Steak Restaurant
O Mount Steak Restaurantu se mluví jako o restaurantu celebrit. Jeho oblíbenost je založena no originálních recepturách šéfkuchařky. Restaurant nabízí největší výběr steaků a specialit z exotické zvěřiny v Evropě. Jen málokde si můžete pochutnat na steaku ze zebry, velblouda, zubra, krokodýla, antilopy, kamzíka nebo bizona, a to zdaleka není celá nabídka našeho restaurantu. Zkrátka zde nepřijdou ani milovníci klasiky z kuřecího, vepřového nebo hovězího masa. Samozřejmostí je výběr z ryb včetně žabích stehýnek a chobotnice. Jsme držiteli certifikátu světové asociace steakových restaurací.

Pivnice Bristol

Nabízíme jídla teplé i studené kuchyně včetně točeného piva.


Pizzerie Na Rynku

Pizzerie Na rynku Vás zve do nově otevřených prostor na náměstí Svobody ve Strážnici. Kapacita je 70 míst, dětský koutek pro naše nejmenší, nekuřácké prostory, kuřácký salonek každý den po 17.hod., letní zahrádka, parkoviště před restaurací, denní menu za 65,- Kč, WiFi internet zdarma a rozvoz pizzy do blízkého okolí.


Restaurace a kavárna Scéna

V restauraci je 62 míst k sezení a zastřešená terasa,kde je 50 míst. Restaurace je nekuřácká a klimatizovaná. Pořádáme zde firemní školení,oslavy k různým příležitostem,svatby,školní srazy atd. Ve všední dny podáváme od 11 do 15 hod. pět druhů menu od 70-75 Kč. V jídelním lístku máme velký výběr teplých i studených předkrmů, kuřecích a vepřových specialit, hovězí steaky, ryby, těstoviny, bezmasá jídla a zeleninové saláty. Vždy vaříme z čerstvých a kvalitních surovin. V nabídce máme moravská vína z Valtic a pro zpestření i vína italská a chilská. Pro milovníky dobrých nápojů máme připravenou širokou nabídku koktejlů a míchaných nápojů.Vaříme každý den do 24.00 hod.


Restaurace Ham Ham

Nabízíme posezení v restauraci s nabídkou teplé i studené kuchyně.

Dále nabízíme WiFi připojení, posezení v hotelové letní zahrádce s grilem a možnost parkování na našem parkovišti u budovy. 


Restaurace Stadion

Vítáme Vás v naší restauraci se samovýčepem !

Naše piva : Starobrno 11° (22,-Kč) Bernard 10° (22,-Kč) Litovel 11° (zaváděcí cena 20,-Kč) Bernard 12° kvasnicové (33,-Kč)  Plzeň 12° (32,-Kč)   

Prostory, které jsou vám k dispozici : 25 míst v nekuřáckém salonku (jídelně) 30 míst v pivnici se samovýčepem 8-10 míst v kuřáckém salonku v pivnici 100 míst na zahrádce dětské hřiště Restaurace Stadion se nachází v areálu fotbalového stadionu FK Ořechov a je tím pádem ideálním místem pro fotbalisty a ostatní aktivní i pasivní sportovce. Nicméně přestože máme fotbal rádi, tak jídlo máme ještě raději a tudíž se bude u nás líbit každému, kdo se rád dobře nají a napije. V naší restauraci najdete pestrý výběr jídel ze špičkových surovin, nejlepší espresso v širokém okolí (Illy Café), uzavřený nekuřácký salonek pro soukromé akce, wi-fi zdarma ve celém areálu restaurace (pro hosty) a dětské hřišťátko s pískovištěm.  


Restaurace U Jošta

Vítejte v restauraci U Jošta. Restaurace vznikla v suterénu domu na ulici Veselá 37 v Brně z bývalého archívu města Brna. V roce 1998 započala výstavba a v březnu 2000 byla restaurace slavnostně otevřena.

V krátké době se stala oblíbeným místem setkání lidí všech věkových kategorií. Dřevěný interiér je vyrobený z masívu dřeva a výzdoba je provedena v selském stylu z dob našich babiček a dědečků z počátku minulého století. Oblíbené se staly večery při cimbálové hudbě, ale nejvíce návštěvníků si oblíbilo nejen výbornou domácí kuchyni, velký výběr piva, sudového vína i nealko nápojů, ale také příjemné prostředí a milý personál.

Chystáme věrnostní program - za různé počty menu dostanete dárky. Probíhající akce: Ke každé kávě domácí jablečný štrůdl nebo borůvkový táč Ochutnejte výbornou italskou arabiku SPLENDID.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum