Březňák - PubLife


Hulatova bašta
Restaurace v přírodním stylu, dřevo, kámen, s uměle vytvořeným jezírkem. S oddychovým prostředím po náročném dni. Těšíme se na Vás.

Krušovická pivnice - Viola
Jsme tradiční českou pivnicí a můžete nás najít v centru Prahy na Národní třídě v těsné blízkosti Národního divadla. Naše menu obsahuje jak tradiční českou kuchyni jako jsou např. Krušovický pivní guláš, svíčková na smetaně nebo „vepřo knedlo zelo“, tak i další speciality z hovězího, vepřového a drůbežího masa a ryb, stejně jako pokrmy pro vegetariány a širokou paletu salátů. Ovšem naši chloubou a nejen turisty vyhledávanou specialitou je pečené vepřové koleno na černém pivě podávané s hořčicí a křenem.

Krušovická restaurace Na Michelské
Vážení hosté již od roku 1995 se snažíme plně uspokojit Vás, naše hosty. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte. A pokud snad ne, navštivte naše webové stránky, kde naleznete všechny dodatečné informace.

Mánesova Pivnice
Originální lidová hospoda v centru Prahy. Domácí kuchyně s denní nabídkou hotových jídel. Nabídka 4 druhů točených piv a točený pivní speciál. Útulná rodinná atmosféra.

Na Špici Restaurace

Nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně a alkoholických či nealkoholických nápojů.

Dále nabízíme denní menu.


Restaurace Napoleon

Stylová restaurace Napoleon Vás zve do klidného prostředí, které společně s příjemnou obsluhou vytváří pohodovou atmosféru. Uspořádáme pro Vás různé oslavy, rauty, párty. Můžete u nás sledovat přímé sportovní přenosy, poslouchat písničky z jukeboxu nebo jen tak posedět s přáteli při skleničce a dobrém jídle.

Každý pátek při příznivém počasí pořádáme grilování.


Stronghold

Buďte srdečně zváni do Strongholdu, restaurace v rytířském stylu s akváriem plným piraní.

Ve Strongholdu se náhle ocitnete ve středověké tvrzi, kde Vás překvapí pestrá nabídka kuchyně, velké množství čepovaných piv, široká nabídka vín z Lechovických sklepů, v létě zahrádka s dětským koutkem a grilováním, týdenní mimořádné nabídky hotových jídel, steaků, těstovin a nápojů.

Rádi pro Vás připravíme klidné rodinné obědy, rauty i firemní večírky. Výběr z více poledních menu. Nepočítáme couvert.

Dále nabízíme wi-fi připojení zdarma.


U Fidela

Jsme přátelé piva, pivní kultury a také patrioti. Proto jsme se rozhodli udělat v Líšni pivnici, kde vysoká výtoč piva není prioritou. Tou je široká nabídka piv o mnoha stupních, barvách a chutích.

Proč k nám na pivo: - uskladnění v chladícím boxu se stálou teplotou 7 °C - sudy stojí před naražením 3 dny v neměnné poloze - po každém vyčepovaném sudu je výčepní zařízení propláchnuto čerstvou vodou

K jídlu volíme nabídku vhodných pokrmů z čerstvých surovin tak, aby došlo k umocnění zážitku.

Přijďte nás vyzkoušet ať s přáteli, rodinou, při jednání anebo sám. Zažijte osobně konzumaci piva, jež nemusí být nutně drahá nebo naopak v nepříjemném špinavém a zakouřeném prostředí.


U Rytíře

Provoz pivního baru.


U Tomáše Štítného
Žižkovská hospůdka

V Cípu
TANKOVÉ PIVO ZLATOPRAMEN,JEDINNÉ V ČR !! ČESKÁ A MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ .Zveme Vás k posezení do stylové Restaurace s tradiční českou a mezinárodní kuchyní.

Zlatá Kovadlina
Restaurace se nachází v lokalitě Praha 7 na ulici Komunardů 36. Nabízí: extra salónek, klimatizace, koktejly, nekuřácká část, pořádání akcí, projektor, točená Kofola, vstup se psy. Čepuje se Birell, Březňák, Krušovice, Starobrno Frii, Zlatopramen. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)


Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum