Diskotéky z celé České republikyClub 68

CLUB 68 je kompletně vybavený penzion s restaurací, letní zahrádkou, barem, kavárnou, třemi salónky - biliardový , snídaňový a nekuřácký. Ve sklepních prostorách je bar s diskotékou a salonkem. V poschodí letní zahrádka pro ubytované hosty ve 14 klimatizovaných pokojích vybavených TV, internetem, s pracovním stolem a sedací soupravou. Dalším bonusem je apartmá s barem, které je možné využít i jako párty pokoj pro pořádání uzavřených společností do 12 hostů.


Dukla Klub

Provozujeme diskotékovou vinárnu.


Hotel Koruna

Náš hotel nabizí možnost ubytování v jedno lůžkových, dvoulůžkových pokojích pro rodiny s dětmi, k dispozici máme i 6 lůžkový pokoj. Vzhledem k tomu že náš hotel nemá stalou recepci informace o ubytování vám poskytnou zaměstnanci restaurace.


Klub 14ka

Navštivte naše pravidelné akce. Novinky najdete v programu. Nabízíme velké možnosti využití volného času. Můžete hrát fotbálek, šipky nebo kulečník na několika stolech zároveň. A co je hlavní? Použití zcela ZDARMA.

Pořádáme studentské akce pro 200 - 400 osob.

Pro zájemce o bojové sporty je k dispozici tělocvična, kde pod vedením zkušeného trenéra pořádáme hodiny Thai boxu a Valetuda.

Chcete oslavit promoci, narozeniny, udělat párty? Jsme vám k dispozici. Zavolejte a domluvte si pronájem celé provozovny bez poplatku.


Pizzerie U Macka

Nabídka různých druhů pizzy a točeného piva. Pořádání diskoték.


Radniční vinárna Vyškov

Jsme menší vinárna v centru Vyškova v těsné blízkosti Masarykova náměstí. Mimo běžného posezení Vám nabízíme možnost uspořádání firemních oslav, večírků, rautů i svatebních hostin.

Naše nabídka zahrnuje široký výběr alkoholických i nealko nápojů, čepované pivo Gambrinus 10° a Plzeň 12°. Dle aktuální nabídky Vám můžeme nabídnout i „něco na zub“ ze studené kuchyně.

V pátek a sobotu pořádáme diskotéky v podání našich DJ‘s se širokým výběrem hudby pro všechny věkové generace návštěvníků. V případě zájmu Vám v tyto dny můžeme do 22:00 hodin rezervovat místa k sezení.


Restaurace Best Club

Naše restaurace a bar jsou příjemným zpestřením po bowlingovém turnaji. V naší nabídce najdete jak denní nabídku hotových českých jídel, tak výběr minutek, pizzy a zdravé kuchyně. Přijďte si posedět v příjemném prostředí Best centra. Máme pro Vás připraven výběr alko i nealko nápojů na dvou našich barech.


Restaurace Deja vu Oldies

Restaurace nabízí minutkovou kuchyni a steaky. Pořádání pravidelné oldies diskotéky a akcí.


Restaurace Flip

Restaurace nabízí teplou a studenou kuchyni včetně pizzy. Pořádání diskoték a možnost sledování sportovních utkání.


Restaurace No.6

Restaurace nabízí příjemné prostředí s kapacitou 120 míst k sezení, salonek pro 50 osob a v letním období můžete posedět na zahrádce s 60 místy.


Restaurace Oskol

Restaurace Oskol má širokou nabídku jídel jak české tak i zahraniční kuchyně. Po celý den si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku.


Restaurace Vsacan

Nabídka teplých i studených jídel.Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum