Vinárny z celé České republikyKavárna Tanečnica

K využití stravovacích služeb slouží restaurace s kapacitou 120 míst a k posezení kavárna – 40 míst. Pro noční život je k dispozici vinárna s reprodukovanou hudbou, menším tanečním parketem a velkým projekčním plátnem, kde se promítají DVD filmy.


Klášterní restaurace a vinárna

Starosti s uspořádáním svatebních hostin, firemních setkání, abiturientských večírků, rodinných oslav a rautů nechte na nás!!!


Králova vila

Nabízíme konání uzavřených akcí, firemních i privátních, menších svateb a oslav. K dispozici je krytá terasa a dětský koutek. Připravujeme denní menu. Nabídka zahrnuje např. steaky, francouzské palačinky, doplněné o širokou nabídku vín a kávy.


Krušovická restaurace Na Michelské
Vážení hosté již od roku 1995 se snažíme plně uspokojit Vás, naše hosty. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte. A pokud snad ne, navštivte naše webové stránky, kde naleznete všechny dodatečné informace.

La Gamba

Pizzeria La Gamba byla otevřena v Brně na Lesné v roce 2004. Pro své zákazníky máme připraveno mnoho italských pokrmů, jako jsou kvalitní italské těstoviny, 40 druhů pizzy dle neapolské receptury, ryby, steaky ze svíčkové, vepřového, kuřecího a jehněčího masa. Zároveň pořádáme několik akcí do roka, kde nabízíme kulinářské speciality z různých částí světa, např. maďarskou, slovenskou, českou nebo skandinávskou kuchyni. Na svatého Martina jsou pro Vás nachystány martinské husy a v období honů kvalitní zvěřinové hody.

Veškeré informace o pořádaných akcích najdete na hlavní stránce u odkazu „Akce“. Pro vyznavače kvalitních domácích i zahraničních vín máme připraven obsáhlý vinný lístek, se kterým nám vypomáhal akreditovaný degustátor z Jižní Moravy. Při rekonstrukci jsme mysleli i na Vaše malé děti, pro které jsme uvnitř vytvořili malý dětský koutek plný hraček, který Vaše ratolesti zabaví na dosti dlouhou dobu, abyste si mohli v klidu vychutnat naše pokrmy . Restaurace disponuje 95 místy, je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a ve spodní části restaurace je k dispozici místnost pro max. 25 osob, vhodná k pořádání různých akcí, večírků, rautů nebo svateb.

Pro horké letní dny je nachystána velká letní zahrádka v klidné zadní části restaurace s rozšířenou nabídkou jídelníčku o různé druhy salátů, nealkoholických i alkoholických koktejlů. K dispozici je Vám také velké parkoviště přímo u restaurace. Naše otevírací doba je každý den včetně soboty a neděle od 11.00 – 24.00hod. Vaříme do 23.00hod.


Libuše
Srdečně vás zveme do myslivecké restaurace v hotelu LIBUŠE a klubu SVATÝ HUBERT se stylově zařízeným interiérem a nabídkou specialit mezinárodní, domácí a hlavně myslivecké kuchyně. Specializujeme se na pořádání předem objednaných uzavřených soukromých i firemních akcí, ať už se jedná o akce delší, s možností ubytování v hotelu Libuše s klubovou slevou, či o „pouhé“ posezení - oslavy výročí, večírky, svatby, školení a mnoho dalších různých akcí. Možnost parkování na uzavřeném parkovišti.

Louis Armstrong
Restaurace, vinárna se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Čermákova 1231/4. Nabízí: klimatizace, koktejly, nekuřácká část, pořádání akcí. Čepuje se Corona, Litovel, Pilsner Urquell. (Restaurace, vinárna nabízí v pracovní dny od 11:30 denní menu.)

Mikulovský Šenk

Mikulovský šenk se nacházi v malebném historickém městě Mikulov, ležícím na hranici s Rakouskem na úpatí Pálavských vrchů, přímo v centru rozsáhlé vinařské oblasti. V letních měsících je nejvíce využíváno posezení ve dvoře pod pergolou a vzrostlým stromem, který příjemně stíní. Součástí dvoru je rožnírna kde připravujeme celoročně grilované pokrmy (pstruh, makrela, vepřové, kuřecí, krůta atd.). Největším lákadlem jsou selátka na rožni. Součástí Mikulovského šenku je i pension pro cca 16 lidí.

V objektu se nachází pivnice a sklípek který slouží pro posezení malé skupinky osob. V bývalé Vinárně a salonku jsme instalovaly druhý výčep a připravujeme instalaci JUKEBOXU. V zimních měsících jsou pivnice, sklípek, vinárna a salonek otevřeny. Mikulovský šenk je otevřen celoročně. Pořádáme svatby, oslavy, třídní srazy, firemní večírky atd. Můžete si objednat jak hotová jídla tak grilovaná včetně selat pro určitý počet osob.


Mikulovský šenk

Mikulovský šenk se nacházi v malebném historickém městě Mikulov, ležícím na hranici s Rakouskem na úpatí Pálavských vrchů, přímo v centru rozsáhlé vinařské oblasti.

Svým hostům nabízí pohled do kouzelného světa vinných sklepů, výjimečného krajového vína a dobré nálady.

V uzavřeném areálu je k dispozici vinárna se sklípkem a dvěma salonky, stylová pivnička s posezením pod pergolou, zděná rožnírna s celoročním provozem a ubytování. Ochutnat naše výborná vína můžete také v našem vinném sklepě.


Mirellie
Navštivte naši restauraci Mirellie, nabízíme široký výběr z mediteránských specialit a pochutnáte si i na skvělých vínech ve velmi příjemném prostředí s báječnou atmosférou.

Modré Vinařství

Modré Vinařství zajišťuje kompletní servis pro Váš volný čas, který chcete strávit v srdci kraje vína v Mutěnicích. Od zajištění posezení ve sklípku až po ubytování. Vše můžete nechat na nás.

Nedílnou součástí naší vinotéky je i možnost posezení se svými blízkými přáteli. Součástí programu je tzv. řízená degustace, kde ochutnáte naše vybraná vína. 

Ochutnávka 12 vzorků vysoce přívlastkových a jakostních vín.

V průběhu degustace Vás podrobně seznámíme s jednotlivými degustovanými víny. Dozvíte se i mnohé zajímavosti z historie našeho vinařství a také z pěstování révy vinné na Moravě.

Samozřejmě Vám poodhalíme tajemství výroby našeho vína, podíváme se na výrobní technologie Modrého Vinařství a částečně Vám přiblížíme postupy výroby našeho vína. 

Dále je možnost posezení ve vinném sklepě spojené s řízenou degustací . Max. kapacita je 20 lidí, doba trvání cca. 6 hodin. Občerstvení je zajištěno (různé druhy obložených mís, tatarský biftek, topinky, nealko). Během posezení konzumace jakostních vín.


Monarch
Unikátní prostory vinného baru s nejširší nabídkou vín v Praze! Pokud jste příznivci kvalitních vín a stejně kvalitních sýrů a uzenin, pak jste na správném místě. Na ploše 100m2 je pro Vás připraveno příjemné posezení s milou školenou obsluhou Vinný bar nabízí exklusivní nabídku zahraničních sýrů a uzenin, originál španělské šunky a mnoho dalšího.

první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | poslední

Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum