Vinárny Praha 1Bar Bar
Bar, gourmet restaurant, kavárna, restaurace, vinárna se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Všehrdova 17. Vybrat si můžete z 58 položek v jídelním lístku. Nabízí: catering, fair trade, koktejly, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, vodovoda, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Staropramen. (Bar, gourmet restaurant, kavárna, restaurace, vinárna nabízí v pracovní dny od 12:00 denní menu.)

Da Nico
Da Nico wine bar a ristorante prezentuje kombinaci kvalitní kuchyně spolu s výbornými italskými víny. Menu nabízí jedinečné, skvěle připravené pokrmy, od tradičních po kreativní recepty. Najdete zde široký výběr italských vín ze všech regionů itálie.

Dům vína U Závoje
Myšlenka vytvořit v Praze místo, kde by se mohli setkávat všichni přátelé vynikajících vín a nalezli zde přitom i odpovídající gastronomii, vznikla ve společnosti Merlot Grand Vins Praha před několika lety. Pro tento záměr bylo třeba najít vhodné prostory. To se nakonec podařilo dohodou s majitelem domu „ U Závoje“, jenž je sám velkým milovníkem dobrého vína. Stalo se tak téměř nemožné – získali jsme možnost vytvořit celou gastronomickou pasáž, jejíž součástí je několik provozů: restaurace, vinný bar, kavárna, prodejna vína a doplňků, prodejna sýrů a delikates, prodejna koňaků.

Dynamo
Restaurace Dynamo se již od svého vzniku (1999) snaží působit osobitým a moderním dojmem (Interier - Olgoj Chorchoj, corporate - Aleš Najbrt) a ani vnitřní výzdoba se nesnaží o opak. Restaurace vždy nabízela nejenom kulinářský zážitek, ale i lehké přiblížení současného grafického designu prostřednictvím plakátové výzdoby interieru. V současné době se pouští do projektu série výstav, které by měly postupně představovat nejenom volnou tvorbu českých designérů, ale i užitou grafiku, která má v prostředí kolem nás nezastupitelnou roli. Projekt vznikl ve spolupráci se studiem Elements ds a časopisem Font. Výstavy se budou obměňovat po dvou měsících at uvidite například práce absolventu VŠUP a jiných, o kterých vás budeme pravidelně informovat v časopisu Font a na www.elementsgroup.cz

FRUKO BAR

FRUKO BAR jeprvním unikátním firemním barem českého výrobce alkoholických nápojů Fruko-Schulz! Bar se nachází na adrese Betlémská 5, Praha 1 - Staré Město a je otevřen denně od 17:00 do 00:30. Nabízíme hostům a obyvatelům města strávit večer v útulném a příjemném prostředí benátského karnevalu, což je hlavním stylovým záměrem ve FRUKO BARu. V našem baru si podle nálady můžete vybrat jednu ze dvou originálních místností, buď to barevný Lange s měkkými koženými křesly, tlumeným světlem, jedinečnými víny, domácím pivem, velkou TV obrazovkou, kde můžete sledovat ty nejvýznamnější sportovní a kulturní události, nebo disco bar s taneční hudbou, ohromujícími koktejly a veselým barmanem. Dřevěný interiér FRUKO BARu je vyroben z obrovského sudu, v němž společnost Fruko-Schulz více než 30 let uschovávala populární tuzemský rum Tuzemák. Proto je v baru vždy cítit lehká opojná vůně. FRUKO BAR připravil unikátní koktejlové menu s velkým výběrem nápojů, připravených na bázi prémiových výrobků společnosti Fruko-Schulz a také exkluzivních značek alkoholických nápojů z celého světa. Hostům se nesmí uniknout koktejly z kolekce “12 měsíců Fruko-Schulz", což je kolekce z 12 originálních nápojů, z nichž každý chuťově napodobuje náladu svého měsíce. FRUKO BAR s radostí oslaví se svými hosty narozeniny, svatbu nebo jinou šťastnou událost a připraví zářivý program s barmanskou show a živou hudbou. V našem baru si vždy najdete bezplatné Wi-Fi, chutné občerstvení k pivu nebo koktejlům.  


Globe
High ceilings, hardwood floors, and an elegant curving balcony, offer customers a relaxed and open California-style café. Healthy and hearty cuisine, devilishly delicious homemade desserts, and one of Prague's best gourmet coffee are just some of the reasons to become a Globe regular.

Hybernia
Jsme nově otevřená restaurace v historických prostorách z 12.století v domě patřícího na seznam světových památek UNESCO spolu s dalšími českými památkami, jakými jsou například Karlův most a Pražský Hrad. Naše prostory se nachází v přízemí, kde je restaurace a kavárna s výhledem jak do ulice Hybernské, tak i do atria domu, kde je pro Vás připravena krásná zahrádka. Ve spodních prostorách se nachází středověká vinárna využívaná též pro nejrůznější společenské akce. Ve výběru jídel a nápojů se pyšníme širokým sortimentem jak českých, tak i mezinárodních specialit. Ani s kvalitou vinného lístku nejsme pozadu za světovou úrovní a naše nabídka je velice bohatá. Vzhledem k naší ideální poloze v centru Prahy a možnosti parkování přímo před restaurací jsme podnikem právě pro Vás.

Jizera
Kavárna, restaurace, vinárna se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Václavské náměstí 48. Nabízí: bezbariérová, extra salónek, klimatizace, letní zahrádka, nekuřácká část, pivo z tanku, pořádání akcí. Čepuje se Gambrinus, Master, Pilsner Urquell, Radegast, Velkopopovický Kozel. (Kavárna, restaurace, vinárna nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Monarch
Unikátní prostory vinného baru s nejširší nabídkou vín v Praze! Pokud jste příznivci kvalitních vín a stejně kvalitních sýrů a uzenin, pak jste na správném místě. Na ploše 100m2 je pro Vás připraveno příjemné posezení s milou školenou obsluhou Vinný bar nabízí exklusivní nabídku zahraničních sýrů a uzenin, originál španělské šunky a mnoho dalšího.

Moravský archiv vín
Moravský archiv vín je vinný restaurant s tradiční českou a moravskou kuchyní a nebývalým výběrem vín z moravských vinařských oblastí. Moravský archiv vín je vinný restaurant s tradiční českou a moravskou kuchyní a nebývalým výběrem vín z moravských vinařských oblastí. Je po celkové rekonstrukci a nabízí 70 míst k sezení ve třech prostorách. Klubový salonek pro 20 osob, hlavní sál pro 35 osob a moravský salonek pro 15 osob. Formou rautu jsme ke vší spokojenosti schopni obsloužit až 120 hostů. Za 12 let činnosti jsme zajistili pro své klienty nespočet svateb, rautů, večírků, školení, srazů spolužáků apod. Jsme připraveni pro Vás zajistit i pohodlné a cenově rozumné ubytování přímo v domě! „Moravský archiv vín“ je restaurace, která navazuje na nejlepší tradice české pohostinnosti. Předkládá svým hostům bohatou nabídku vybraných specialit české a moravské kuchyně v mnoha různých variacích. Patří mezi ně uzená bokovina na prkénku s křenem, bramboráčky, škvarky, obložené mísy, drůbeží a rybí speciality. Perlou místní kuchyně je pečená kachní roláda s červeným a bílým zelím a bramborovými i houskovými knedlíky. Každý si může vybrat i z nabídky bezmasých jídel, salátů a dezertů.

Řecká restaurace ZORBAS
Atmosféru Řecka v centru Prahy najdete 200 metrů od Václavského néměstí. Nabízí domácí řecká jídla, řeckou hudbu, přes 50 druhů řeckých a kyperských vín, to vše za české ceny. Pravidelné ochutnávky vín.

Restaurace Monarch
Restaurace Monarch je novou velkolepě pojatou plně klimatizovanou restaurací, určenou především pro příznivce výtečné mezinárodní kuchyně a milovníky kvalitního vína, jelikož se jedná o specializovanou restauraci s velmi širokou nabídkou zahraničních i domácích vín. Školení sommelieři se starají o servis v rámci výběru a presentace vína, která nabízíme ve všech cenových kategorií, celkem z 15 světových zemí s kompletní nabídkou 200 druhů vín a Champagne. Široká selekce koňaků, brandy, grappy a mnoha dalších vinných destilátů je určená pro příznivce výraznějších chutí.


Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum