Vinárny Zlínský krajArcibiskupské zámecké víno Kroměříž

Provoz historické zámecké vinárny.


Bezměrovský dvůr

Provoz restaurace s kapacitou 45 míst. Nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně. K dispozici je bar a salónek.


Galerie vín

Zaměřujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej kvalitních lahvových i sudových moravských a zahraničních vín.

Naleznete u nás velké zastoupení vín z moravských vinařských oblastí a okrajově i ze zahraničních vín. Máte možnost velkého výběru dárkových balení. Můžete u nás navštívit řízené degustace, uspořádat malý firemní večírek, oslavit svátky či posedět u cimbálu.

Vnitřní nekuřácké prostory, venkovní zahrádka, možnost zajištění občerstvení (nutná objednávka předem). Parkoviště pro 3 auta před prodejnou.


Hotel a restaurace Koníček

Současná podoba Hotelu a restaurace Koníček si zachovává proporci místního tradičního stavebního pojetí architektury. Hotel Koníček nabízí svým zákazníkům komfortní ubytování ve 22 dvojlůžkových pokojích s možností přistýlek. Pokoje mají své vlastní sociální zařízení, koupelnu, TV, telefon a možnost připojení na internet. Recepce non-stop. Věříme, že pokud navštívíte naši restauraci se stylovým interiérem, s vyhlášenou moravskou a světovou kuchyní, širokým výběrem vín a příjemnou obsluhou, budete od nás odcházet vždy s nezapomenutelným gurmánským zážitkem.


Kamenný sklep u Juráků

V kamenném sklípku u Juráků , téměř v centru Uherského Hradiště je vinárna kde vám jediný pohárek dobrého vína spláchne tisíce chmur.... Přijďte ochutnat 10 druhů sudového vína z Polešovic , Velehradu , Zlechova a Mistřic, které pro Vás s láskou chystá pan Jurák. Máme pro Vás také 120 druhů lahvového vína nejen z uherskohradišťských tratí od 22 vinařských firem, ale také ochutnávku Řeckých vín. Studenou kuchyni slováckých dobrot a teplou kuchyni po dohodě s personálem zajistíme z restaurace Koruna, vedle které sídlíme.


Kavárna Tanečnica

K využití stravovacích služeb slouží restaurace s kapacitou 120 míst a k posezení kavárna – 40 míst. Pro noční život je k dispozici vinárna s reprodukovanou hudbou, menším tanečním parketem a velkým projekčním plátnem, kde se promítají DVD filmy.


Klášterní restaurace a vinárna

Starosti s uspořádáním svatebních hostin, firemních setkání, abiturientských večírků, rodinných oslav a rautů nechte na nás!!!


Králova vila

Nabízíme konání uzavřených akcí, firemních i privátních, menších svateb a oslav. K dispozici je krytá terasa a dětský koutek. Připravujeme denní menu. Nabídka zahrnuje např. steaky, francouzské palačinky, doplněné o širokou nabídku vín a kávy.


Restaurace a vinárna na Vyhlídce

V útulné restauraci nabízíme krajové speciality i mezinárodní kuchyni. Nejen lázeňským hostům si dovolujeme nabídnout na několik způsobů připravenou vynikající kávu Pascucci nebo jedinečnou whisky Bruichladdich a Glengoyne. V letních měsících je otevřena prostorná a částečně zastřešená terasa se samoobslužným prodejem. V odpoledních a nočních hodinách si Vás dovolujeme pozvat do vinárny, kde milovníkům vína nabízíme široký výběr jakostních a odrůdových vín z Moravy.


Restaurace Horský hotel Tatra

Nabízíme pokrmy teplé i studené kuchyně, alkoholické i nealkoholické nápoje.


Restaurace Hotelu Horal

Hotel Horal vám nabízí komfortní ubytovací a gastronomické služby v malebném valašském městě Rožnov pod Radhoštěm. V nově zařízených pokojích a apartmánech Vám zajistíme pohodu a luxus na vaší dovolené nebo pracovní cestě včetně standardních recepčních služeb. V příjemném prostředí restaurace je připraveno 100 míst pro pořádání svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů. Bohatá snídaně formou bufetu společně s příjemným posezením v prosklené restauraci vám zpříjemní začátek vašeho dne. Nabízíme vám velké množství jídel domácí a zahraniční kuchyně včetně krajových specialit. Od pondělí do pátku podáváme polední menu s výběrem ze 4 druhů jídel. V hotelové vinotéce najdete více než 40 druhů kvalitních tuzemských i zahraničních vín. Pátky a soboty jsou obohaceny tanečními večery s živou hudbou. Na základě vašich požadavků zajistíme živou hudbu, cimbálovou muziku, květinovou výzdobu, ohňostroj, módní přehlídku, degustaci vín, cukrářské speciality, zhotovení svatebních fotografií a CD.


Restaurace Koník

V hotelu se nachází restaurace, kde dominuje obrovský krb na kterém se připravují speciality přímo před zraky hostů (40 míst), dále bar, vinárna (25 míst), salónek (40 míst), kde se dají pořádat různá školení, semináře, svatební hostiny, rodinné oslavy či jákekoliv jiné akce.Okres VsetínOkres ZlínOkres Uherské HradištěOkres Kroměříž Zlínský kraj
Zlínský kraj
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum