Zvěřina - PubLife


Hotel Šarovec

V naší elegantní restauraci ve stylu Irish Pubu si mohou hosté kromě výborného jídla a široké nabídky nápojů užívat také báječnou atmosféru, která na Vás dýchá z interiéru restaurace. Vnitřní prostory nabízejí 90 míst k sezení, v letních měsících otevřená zahrádka má kapacitu 70 míst. Dopřejte si jedinečný gurmánský zážitek v příjemném prostředí s duchem minulosti a puncem současnosti. Pestrá nabídka točených piv spolu s širokým výběrem whisky a vyváženým výběrem vín skvěle doplňují nabídku nejrůznějších specialit a spolu s kvalitní obsluhou Vám zaručí neopakovatelný gastronomický zážitek.


Irish pub Baroko

Nabídka tradiční irské kuchyně a zvěřinových specialit, několika druhů točených i lahvových piv včetně irských a holandských značek.


LAVAL

Nabídka jídel české kuchyně.


Myslivecký klub Hubert

Najdete u nás nejen příjemné posezení, ale i pestrou nabídku zvěřinových specialit. Nabízíme pořádání firemních a soukromých akcí pro větší počet osob s kompletním servisem. Zajistíme Vám kompletní svatební obřad s přítomností oddávajícího a hostinou, po skončení akcí nemusíte odjíždět, nabízíme Vám ubytování až pro 20 osob.

- příjemné prostředí restaurace ve stylu mysliveckého klubu - umístění klubu v krásné lokalitě v bezprostřední blízkosti Brna - zvěřinové speciality na jídelním lístku restaurace - kompletní svatební obřady s oddávajícím v prostorách klubu - střelecké závody Grand Prix Brno - ubytování v apartmánech Hubert - firemní akce, zabijačky


Restaurace Na Vyhlídce

Restaurace má kapacitu 90 míst a v létě je možné navštívit zahrádku s kapacitou 35 míst. K dispozici je také salónek s kapacitou 50 míst, jenž je ideálním místem k pořádání firemních večírků, rodinných oslav, svatebních hostin, abiturientských setkání, stužkovacích večírků apod. Máme bohatou nabídku polévek, teplých jídel i dezertů.


Restaurace Písečná

Restaurace Rožnov pod Radhoštěm, Písečná. Jedinečná kuchyně se spousty specialit, Tankové pivo. Nabídka české, moravské a mezinárodní kuchyně, specialit na grilu, rybích specialit a zvěřiny. K dipozici je salónek a venkovní zahrádka. Vyhlášená restaurace a hospoda která naplní vaše chutě.


Restaurace U Neonu

Ve stylové nekuřácké restauraci pro vás denně připravujeme tradiční česká jídla, pokrmy mezinárodní kuchyně, a kulinářské speciality s bohatou nabídkou zvěřiny. Od pondělí do pátku nabízíme pestré obědové menu. Sladkou tečkou je několik druhů dezertů. Kapacita restaurace je 45 míst, salonku 25 míst a baru 50 míst. Rádi Vám rezervujeme naše prostory pro setkání, oslavy či svatby. Vaše děti se zabaví v dětském koutku umístěném v salonku nebo na oplocené zahrádce s domečkem a pískovištěm. Za pěkného počasí se těšte na grilované speciality z masa, ryb a zeleniny. Nabízíme možnost rezervace kryté zahrádky - včetně grilování, vhodné pro posezení s přáteli a menší oslavy.


Restaurace U supa

Restaurace U Supa, která nabízí výběr specialit, jak kuchyňských, tak nápojových, které najdete v jídelním a nápojovém lístku. Dále jsme pro vás vytvořili malou fotogalerii, na které můžete vidět interiér restaurace, který je vyzdoben do loveckého stylu. Mimo to nabízíme prostory salonku a sálu, vyzdobené ve staročeském stylu. Náš šéfkuchař sestavil nabídku specialit od jednoduchých pokrmů, až po složité speciality, které připravujeme na objednávku 24 hodin předem. Dále pro vás nabízíme speciality pro různé druhy oslav a akcí, jako zabijačkové hody, zvěřinové hody, pečení selat, grilování na zahradním grilu a spoustu dalších nápadů, receptů a přání zákazníka, za přijatelné ceny.


Restaurace U Vavříků

Rádi Vás uvítáme v nově zrekonstruovaném pensionu, vybaveném sociálním zařízením, na každém pokoji, televizor s 12 programy a klimatizace. Provoz restaurace s bezbariérovým vstupem a kapacitou 65 míst. Nabídka domácí kuchyně a zvěřinových specialit.


Restaurace u Velehradu

Hotelová restaurace nabízí kromě stálého jídelního lístku, který tvoří kromě jídel české a moravské kuchyně také vyloženou specialitu a to, objednat si své oblíbené jídlo předem. Fantazii se meze nekladou a Vaše předem sdělené přání se Vám budeme snažit vyplnit, ať už se bude jednat o pečené sele, kačenu, zvěřinu, nebo „jen“ třeba o šťouchané brambory. Naše moderně vybavená kuchyně s kvalitním personálem je s to Vám vyjít vstříc i v tom nejneobvyklejším požadavku.


Restaurace U Wagnerů

Vážení a milí hosté, vítáme Vás na stránkách Restaurace u Wagnerů. Budeme velice potěšeni a poctěni Vaší návštěvou a uděláme vše pro Vaši spokojenost. Ochutnáte u nás spoustu specialit, především tradiční českou kuchyni, ale i kuchyni mezinárodní. Mezi naše největší specilaty patří zejména - uzená vepřová žebírka, pečená kolena a dalších víc jak 60 specialit z celého světa. Pokrmy, které u nás ochutnáte jsou připraveny formou domácí kuchyně. To znamená s minimálním použitím polotovarů a předvařených pokrmů. Velký důraz klademe na čerstvost a vysokou kvalitu surovin z kterých vše připravujeme. V letních měsících je pro vás otevřena zahrádka, na které ochutnáte speciality z lávového grilu, steaky připravované na žulovém kameni a v neposlední řadě i čerstvé uzené maso. Pořádáme různé sezóní akce jako například zvěřinové hody, domácí zabíjačku a jiné. Věříme, že uspokojíme Vaše náročné chutě a že Vaše návštěva bude opravdovým kulinářským zážitkem. V rámci komplexního servisu a dlouholetých zkušeností individuálně zajišťujeme na Vaše přání svatby, rauty, narozeninové párty, promoce, hostiny a oslavy všeho druhu.


Restaurace v Melantrichu

Restaurace v Melantrichu se nachází v historické budově "Melantrich" na Václavském náměstí č. 36, Praha 1. Navštivte nás a ochutnejte z nabídky regionální české a moravské kuchyně s důrazem na výběr čerstvých surovin a správných postupů při přípravě pokrmů. V naší restauraci jako jedné z mála v okolí nabízíme až 11 druhů točených českých regionálních piv včetně své vlastní značky - jedinečného světlého nefiltrovaného piva plzeňského typu Melantrich.

Nejen ve všední den si můžete vybrat z tradičních, ale i z méně tradičních pokrmů formou poledního menu v cenách okolo 100 Kč za poctivou 150g porci , a to včetně přílohy.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum