Živá hudba - PubLife


Café a galerie Ve Věži

Galerie Ve Věži láká na kvalitní výstavní program současného umění. Oslovujeme především mladé umělce a z jejich tvorby představujeme návštěvníkům mělnické Pražské brány převážně současnou grafiku, ilustraci a komiks. V prostorách Pražské brány naleznete také útulnou kavárnu s rozmanitou nabídkou občerstvení (kvalitní káva, několikanálevové čaje, ledové čaje, medovina, víno, orientální speciality - Sahlep, Yogi masala čaj, tortilla wrap, kuskus, nachos, palačinky, vafle), dětským koutkem, krásným výhledem do kraje a ojedinělou raritou – pojízdným servírovacím tácem. 


Caffé Dell' Artista

Dne 20.1.2015 jsme OTEVŘELI kavárnu a restauraci v zrekonstruovaných prostorách Hotelu Union na Ostrčilově náměstí.

Co vám nabízíme?

Vynikající italskou kávu od zkušených baristů Menu od zkušeného šéfkuchaře Každý den nabídku salátů na váhu, které si můžete dát u nás i vám je připravíme s sebou Širokou nabídku dezertů a zákusků Italská a moravská vína z rodinných vinařství Používání čerstvých a kvalitních, italských i lokálních surovi Milou a profesionální obsluhu

Více zde: http://www.caffedellartista.cz/


Una Bella Canzone

Naše restaurace se specializuje na italsko-chorvatskou kuchyni. V nabídce naleznete čerstvé ryby a mořské plody, různé druhy masových pokrmů, velký výběr domácích těstovin a pizzy. K naší výborné kávě pak ochutnejte některý z domácích dezertů.

Od pondělí do pátku Vám servírujeme polední menu, a to v době od 11.00 do 15.30. O víkendu nabízíme speciální celodenní menu.

Navštivte naše stránky Una Bella Canzone, Prague na Facebooku. Budete tak informováni jak o poledních a víkendových menu, tak o všech novinkách, slevách a dalších zajímavých akcích pořádaných v naší restauraci.

Pokrmy také zdarma rozvážíme na území Prahy 6, tedy v lokalitách Dejvice, Hradčany, Veleslavín, Vokovice, Střešovice, Břevnov, Bubeneč, Suchdol a Lysolaje.

Dále Vám nabízíme možnost uspořádání společenské či firemní akce ve formě à la carte či rautu. 

Nově živá hudba! Vždy od 18.30 do 22.30. Pátek: Zoran Gajič - latinsko-americké a mediteránské rytmy. Sobota: Roberto Caporali - italská canzona a populární.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


Centrum Sladovna

Provoz restaurace s loveckým salonkem, selskou pivnicí, zahradní restaurací, bowlingem a fitness centrem.


Hotel a restaurace Morava

Hotelová restaurace s kapacitou 50 míst a provozní dobou každý den mimo neděle od 9 do 22 hodin Vám nabízí příjemné prostředí a široký výběr moravských specialit připravovaných tradičním způsobem.V letních měsících je k dispozici letní zahrádka s kapacitou až 100 míst.

V naší restauraci můžete platit stravenkami i platebními kartami MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, American Express, JCB a Diners Club. Prostory naší restaurace Vám rádi nabídneme pro pořádání firemních či rodinných akcí a veškerých oslav. Nabídka denního menu: výběr ze tří hlavních jídel, cena 50 - 70.- Kč.  Velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, teplých nápojů. Znojemská vína z Agrodružstva Nový Šaldorf - Modré sklepy. Čepujeme Plzeňský Prazdroj - sudový i lahvový, nealkoholické pivo.  


La Casa Argentina steak house

Objevte kouzlo Argentiny v nejlepší steak restauraci přímo v centru Prahy. Nabízíme jedinečný kulinářský zážitek v úchvatném a podmanivém prostředí, živou hudbu, taneční a umělecká vystoupení. 5 salónů, 3 bary. Přijďte si vychutnat ten nejlepší Argentinský steak v celé Praze, lahodná vína, čerstvě připravené koktejly a kvalitní rum nebo jiné likéry. Zaujme Vás nabídka salátů, čerstvých ryb a pokrmů z darů moře. Vynikající kulinářský zážitek navíc zpříjemní každou noc živá hudba a zábava. Snažíme se potěšit nejen Vaše chuťové buňky, ale všechny Vaše smysly. Naším prvořadým cílem je být vynikající a poskytovat našim zákazníkům servis na profesionální úrovni. Od okamžiku, kdy vstoupíte do restaurace, až do momentu, kdy ji opustíte, budeme dělat vše pro to, aby pro Vás návštěva naší restaurace byla nezapomenutelným zážitkem. Zážitkem, na který nikdy nezapomenete.Šťavnaté steaky z nejkvalitnějšího masa z nejlepších farem jižní i severní Ameriky a Austrálie. Jsme exkluzivním dovozcem Kobe Wagyu steaků. Podívejte se také na náš Steak2go Eshop.


Mikulovský Šenk

Mikulovský šenk se nacházi v malebném historickém městě Mikulov, ležícím na hranici s Rakouskem na úpatí Pálavských vrchů, přímo v centru rozsáhlé vinařské oblasti. V letních měsících je nejvíce využíváno posezení ve dvoře pod pergolou a vzrostlým stromem, který příjemně stíní. Součástí dvoru je rožnírna kde připravujeme celoročně grilované pokrmy (pstruh, makrela, vepřové, kuřecí, krůta atd.). Největším lákadlem jsou selátka na rožni. Součástí Mikulovského šenku je i pension pro cca 16 lidí.

V objektu se nachází pivnice a sklípek který slouží pro posezení malé skupinky osob. V bývalé Vinárně a salonku jsme instalovaly druhý výčep a připravujeme instalaci JUKEBOXU. V zimních měsících jsou pivnice, sklípek, vinárna a salonek otevřeny. Mikulovský šenk je otevřen celoročně. Pořádáme svatby, oslavy, třídní srazy, firemní večírky atd. Můžete si objednat jak hotová jídla tak grilovaná včetně selat pro určitý počet osob.


Onyx Restaurace

Onyx je moderně zařízená restaurace a bar v Brně-Židenicích, v těsné blízkosti obchodního domu Kaufland, asi 500 m od velkého dopravního uzlu na Staré Osadě.

Naše restaurace je plně klimatizována !!!

Nabízíme Vám skvělou kuchyni, příjemnou a profesionální obsluhu, kompletní bar s míchanými nápoji,kvalitní vína, rozvoz menu, wifi připojení k internetu atd. Kapacita restaurace je 70 míst. K dispozici je salónek se 40 místy. Možnost pořádaní pracovních, promočních a stužkovacích večírků, svatebních a smutečních hostin, narozenin, oslav, schůzí a školení všeho druhu s možností využití projekce.  Zajistíme:  pružnou otevírací dobu  živou i reprodukovanou hudbu  veškerou studenou kuchyni  striptýz či jiné vystoupení  grafické návrhy a tisk pozvánek  velkoplošnou projekci v salónku  


Penzion a vinný sklep  Moravská oáza

Součástí penzionu je i typický moravský vinný sklep s posezením.:

V průběhu letních prázdnin je vinný sklep otevřen denně od 17:00 - 22:00 hodin.

Nabízíme posezení s občerstvením pro skupiny od 25 osob.

Pro skupiny - vše dle předchozí objednávky: - minimálně 25 osob - celková kapacita ve sklepě je 80 osob - k vínu do sklepa - teplá i studená večeře, káva, čaj, nealko – viz příklady pohoštění - možnost zajistit sommeliera – odborného znalce vína, který Vám představí Vámi vybrané vína z naší vinotéky - dle požadavku Vám naceníme degustaci - je možné zajistit cimbálovou muziku – cena za 1 hod se pohybuje v rozmezí 1000 – 1500 Kč/hod + doprava, hudebníka na klávesy, nebo Vám zapůjčíme radiopřehrávač na CD, CD si můžete přivést i vlastní - dle zájmu zajistíme pro větší skupiny opékání selete a jiné dle Vašich požadavků

Příklady pohoštění ve vinném sklepě pro skupiny 25 až 80 osob.

Vybrané pohoštění je jednotné pro celou skupinu.

Všechny zde uvedené ceny jsou bez DPH.

SKLEPNÍ MENU č. 1

Cena za 1 osobu 550 Kč + 20% DPH (7 hodin ve sklepě) - minimálně 25 osob. Za každou započatou hodinu navíc si majitel účtuje 1000,- Kč /hod.

Teplá večeře: Pečená žebra, hořčice, křen, okurky, pečivo. Studená večeře: Formou rautů (viz fotogalerie) - masové nářezy, salámy, moravské uzené, anglická slanina, různe druhy sýryů, olivy, klobásy, pomazánky, chléb, moravské koláčky... K pití: Welcome drink - slivovice, káva, čaj, minerálka a sudové víno v neomezeném množství.

SKLEPNÍ MENU č. 2

Cena za 1 osobu = 450 Kč + 20% DPH (6 hodin ve sklepě) - minimálně 25 osob. Za každou započatou hodinu navíc si majitel účtuje 1000 Kč /hod.

Teplá večeře: Masová směs s pečivem. Studená večeře: Formou rautů (viz fotogalerie) - masové nářezy, salámy, sýry, olivy, okurky, chléb K pití: V neomezeném množství sudové víno, minerálka, káva, čaj.


Penzion Diana

Součástí penzionu je i vinný sklípek. Nabízíme posezení pro menší i větší skupiny (maximálně však 20 osob) s ochutnávkou vín z tohoto nádherného vinařského kraje. V nabídce máme degustace řízené sommelierem. Po předchozí domluvě zajistíme studené i teplé občerstvení, cimbálovou muziku.


Pizzerie Albero

Albero - Restaurace Valtice

Restaurace albero Při vstupu na historické náměstí restauraci nelze přehlédnout, neboť stojí v pomyslné bráně. S kapacitou 55 míst a stejného počtu míst na letní terase je jednou z největších restaurací ve městě. Interiér restaurace v barokním stylu je ideálním místem k příjemnému posezení při dobrém jídle a pohárku kvalitního moravského vína. V jídelním lístku si návštěvníci mohou vybírat ze specialit moravské kuchyně, ale na své si jistě přijdou i milovníci specialit světové gastronomie nebo mořských či sladkovodních ryb. Provoz restaurace s příjemnou obsluhou a vynikající kuchyní je určen všem, kteří hledají při návštěvě zámeckého města příjemnou atmosféru klidného rodinného podniku s příjemnou obsluhou a vynikající kuchyní.

Pizzerie, cukrárna a kavárna

Pizzerie - cukrárna - kavárna Jedná se o zcela nový provoz, který na valtickém náměstí vhodně doplňuje nabídku restauračního komplexu Albero. Návštěvníci si mohou vybrat z 30 druhů pizzy nebo si v moderním prostředí cukrárny a kavárny pochutnat na nějaké sladkosti s dobrou kávou. V letních měsících je k dispozici posezení na letní zahrádce s výsledem na zámek.

Zahradní restaurace ve Valticích

Zahradní restaurace Albero Speciality na grilu či jiné doslova letní dobroty dostanete k dobře vychlazenému pivu či pohárku kvalitního jihomoravského vína. K pohodlnému posezení a dobré atmosféře ve stylové zahradní restauraci poslouží stín slunečníků. Selský styl zahrady je vhodně doplněn dětským koutkem s houpačkami, skluzavkami a jinými radovánkami. Díky tomu, že má zahradní restaurace společnou kuchyni s restaurací, je personál připraven splnit jakékoliv přání zákazníků.


Pizzerie Bludička

Nabídka specialit italské kuchyně a živé hudby. Provozování výherních automatů, stolního fotbalu, kulečníku a šipek.


první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | poslední

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Kamenný sklep u Juráků
Dnes 18:00-01:00
Restaurace Popocatépetl
Dnes 11:00-00:00
Yam Yam Express
Dnes 11:00-00:00
Skandal bar
Dnes 08:00-00:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum