Zimní zahrádka - PubLife


CITY HOTEL restaurant

Stylová hotelová restaurace nabízející mezinárodní kuchyni. Celý týden, včetně víkendů, je v nabídce od 11 hod. do 14 hod. zvýhodněné denní menu. Můžete si vybrat i z našeho stálého jídelního menu a třešničkou na dortu je naše degustační menu připravené jedním z nejlepších kuchařů republiky! 


Hospoda U Špalka

Nabízíme teplou a studenou kuchyni. Možnost pořádání menších firemních akcí a školních výletů.


Kavárna a restaurace Hotel GRAND***

Poskytujeme komplexní cateringový servis. Zajistíme rodinné oslavy, školení, rauty, bankety, koktejly, svatby, plesy, party či prezentace. Kvalita spočívá v rukou profesionálního týmu. Dále nabízíme k pronájmu prostory na firemní nebo soukromé akce.


Pizzerie a hudební klub Twister

Pizzerie je situována v centru Velkých Pavlovic u hlavní silnice. Nároží budovy tvoří typický „maják“, který v noci září jasně zeleným světlem. Budova je dvoupodlažní – v přízemí je situována vinotéka / restaurace a kuchyň se zázemím. V patře je umístěn retro bar, hudební klub a krytá klimatizovaná terasa.

Terasa

Klimatizovaná zastřešená terasa je zařízena ve stylu zimní zahrady s umělým trávníkem a zahradním nábytkem. Je vybavena otvíratelnou stěnou, která poskytuje jedinečnou vyhlídku do centra města.

Retro klub

Je situován u baru v zadní části podniku. Veškeré vybavení interiéru je zařízeno starožitnými exponáty a klasickým nábytkem.

Hudební klub

Moderně zařízená část restaurace s hudebním barem, poskytujícím kvalitní hudební zážitek produkovaný výhradně z videoklipů, které lze vybírat pomocí volně přístupného jukeboxu.

Taneční zóna

Nově otevřená část je vybavená parketem, třemi sedacími boxy, světelnou rampou a výkonnou vzduchotechnikou.

Bar

Srdcem našeho podniku je bar, naleznete zde širokou škálu nápojů a doplňkový sortiment včetně vodních dýmek. Samozřejmostí je profesionální kávovar, výkonný ledník, postmix a výčep piva.


Pizzerie a restaurace Terrazza

Naše pizzerie Vám nabízí příjemné posezení spolu s bohatým výběrem jídel a specialit italské kuchyně. Kvalitní moravská a italská vína. Zimní zahrada je vhodná pro svatební hostiny, rodinné oslavy, večírky a firemní rauty. Wifi. Denní menu.


Pod Pralesem

Penzion a hospoda Pod Pralesem mají ve Velkých Karlovicích v údolí Leskové dlouholetou tradici. Z dřívějška je známý název Hospoda U Románků. Od původních majitelů, manželů Románkových jsme objekt převzali na konci roku 2007. Návštěvníkům této části Valašska nabízíme ubytování, stravu ve vyhlášené hospodě s domácí kuchyní, posezení na letní a zimní terase a další služby spojené s ubytováním (úschovna kol a lyží, sauna apod.). Penzion se nachází v turisticky atraktivním, ale přitom klidném místě Velkých Karlovic, v blízkosti běžeckých tras, lyžařských vleků, cyklotras a jedlo-bukového pralesa Razula.


Restaurace Moravia

Restaurace – je původní mlýnicí Lasákova mlýna s dochovanými stropy z roku 1888. Bohatý výběr jídel, nápojů, koktejlů a široký sortiment kvalitních vín Vám zaručují příjemně strávené chvíle se stylovou atmosférou a s výhledem na klidnou hladinu rybníka.

Kapacita restaurace je 80 míst s kuřáckou částí v původní staré mlýnici a nekuřáckou částí s výhledem na rybník a okrasnou zahradu.

Svým příjemným prostředím se nabízí jako ideální tip pro rodinný výlet za vyhlášenou kuchyní nebo pro menší společnost při firemních jednáních spojených s pracovním obědem nebo večeří.

Můžete v tomto krásném interiéru uspořádat Vaši svatební hostinu, různé rodinné oslavy, firemní akce, rauty apod.

Finlandia bar – je vhodný pro pořádání firemních akcí a tanečních večerů s živou kapelou nebo reprodukovanou hudbou. Zajistíme pro Vás doprovodný program všech žánrů dle Vašich představ. ( Kapacita 45 – 80 míst)

Lobby bar a Zimní ratanová zahrada – nabízí denní i noční posezení s nabídkou horkých i studených nápojů a výhledem do krásného zahradního areálu, s reprodukovanou hudbou a kulečníkem. ( Kapacita 12 a 32 míst )

Letní terasa – v horkém létě je tato oáza přímo uprostřed zeleně tím nejlepším místem pro Vaše osvěžení a relaxaci s pestrou nabídkou jídel, zmrzlinových pohárů a chlazených nápojů. Posezení těsně u břehu rybníka plného ryb, s dětskou hrací sestavou pro malé děti v těsné blízkosti terasy je tím pravým místem pro rodinné odpoledne s malými dětmi. ( Kapacita 50 míst )

Hotel i restaurace mají bezbariérový přístup.

Platit lze všemi dostupně používanými kreditními kartami: VISA, American Express, Maestro, Mastercard Eurocard, Diners Club.


U Regenta
Naše restaurace se nachází 5 minut od metra I.P.Pavlova i Náměstí Míru. Každý všední den do 15 hodin pro Vás máme 14 hotových jídel a dvě polévky. Můžete sedět v lokále ve sklepních prostorách, nebo v zimní zahradě (vytápěné) ve dvorním traktu domu. Zdržet se můžete až do 2 hodin do rána.

Zahradní restaurace Green

Zahradní restaurace Green se nachází v klidné části brněnské čtvrti Komín na ulici Vavřinecká, vedle nového bytového komplexu Farská zahrada. Naše restaurace je velmi dobře přístupná automobilům i větším autobusům, které zde rozhodně nemají problémy se zaparkováním, jak tomu bývá v centru města.

Nabízíme celkem až 130 míst. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Velmi osvěžujícím dojmem působí zejména zimní zahrada se 40 místy (v zimním období samozřejmě vytápěna a tedy využitelná bez problémů celoročně) - vzdušná, prosvětlená místnost doplněná vkusným aranžmá pokojových rostlin a doplňků. Ve zbylé části restaurace, pojaté ve stylu klubu, jsou místa pro dalších 35 - 40 osob. V letních měsících nabízíme navíc příjemné posezení na venkovní terase (16 míst) či venkovní zahrádce (až 40 míst) s možností využití nabídky pokrmů připravovaných na lávovém grilu a v naší domácí udírně.

Pro potěšení našich nejmenších hostů máme k dispozici malé dětské hřiště s houpačkami, domkem, klouzačkou a pískovištěm.

Ve všech prostorách restaurace se nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu, samozřejmě bezplatně.

Jídelní lístek restaurace je zaměřen na minutkovou kuchyni středomoří (steaky, těstoviny, rizota, ryby, saláty) i pokrmy české a moravské kuchyně. V naší nabídce jsou rovněž speciality Noblesa - nevšední pokrmy z exotických i domácích zvířat, zvěřiny, pernaté zvěře, mořských i sladkovodních ryb a živočichů, vhodné zvláště pro slavnostní příležitosti. V době obědů připravujeme polední nabídku sestávající z polévky a hlavního chodu, takřka každý týden pak HOT tip, v případě vhodného počasí venkovní grilování či uzení (zejména o víkendech).Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně