Zimní zahrádka - PubLife


CITY HOTEL restaurant

Stylová hotelová restaurace nabízející mezinárodní kuchyni. Celý týden, včetně víkendů, je v nabídce od 11 hod. do 14 hod. zvýhodněné denní menu. Můžete si vybrat i z našeho stálého jídelního menu a třešničkou na dortu je naše degustační menu připravené jedním z nejlepších kuchařů republiky! 


Hospoda U Špalka

Nabízíme teplou a studenou kuchyni. Možnost pořádání menších firemních akcí a školních výletů.


Kavárna a restaurace Hotel GRAND***

Poskytujeme komplexní cateringový servis. Zajistíme rodinné oslavy, školení, rauty, bankety, koktejly, svatby, plesy, party či prezentace. Kvalita spočívá v rukou profesionálního týmu. Dále nabízíme k pronájmu prostory na firemní nebo soukromé akce.


Pizzerie a hudební klub Twister

Pizzerie je situována v centru Velkých Pavlovic u hlavní silnice. Nároží budovy tvoří typický „maják“, který v noci září jasně zeleným světlem. Budova je dvoupodlažní – v přízemí je situována vinotéka / restaurace a kuchyň se zázemím. V patře je umístěn retro bar, hudební klub a krytá klimatizovaná terasa.

Terasa

Klimatizovaná zastřešená terasa je zařízena ve stylu zimní zahrady s umělým trávníkem a zahradním nábytkem. Je vybavena otvíratelnou stěnou, která poskytuje jedinečnou vyhlídku do centra města.

Retro klub

Je situován u baru v zadní části podniku. Veškeré vybavení interiéru je zařízeno starožitnými exponáty a klasickým nábytkem.

Hudební klub

Moderně zařízená část restaurace s hudebním barem, poskytujícím kvalitní hudební zážitek produkovaný výhradně z videoklipů, které lze vybírat pomocí volně přístupného jukeboxu.

Taneční zóna

Nově otevřená část je vybavená parketem, třemi sedacími boxy, světelnou rampou a výkonnou vzduchotechnikou.

Bar

Srdcem našeho podniku je bar, naleznete zde širokou škálu nápojů a doplňkový sortiment včetně vodních dýmek. Samozřejmostí je profesionální kávovar, výkonný ledník, postmix a výčep piva.


Pizzerie a restaurace Terrazza

Naše pizzerie Vám nabízí příjemné posezení spolu s bohatým výběrem jídel a specialit italské kuchyně. Kvalitní moravská a italská vína. Zimní zahrada je vhodná pro svatební hostiny, rodinné oslavy, večírky a firemní rauty. Wifi. Denní menu.


Pod Pralesem

Penzion a hospoda Pod Pralesem mají ve Velkých Karlovicích v údolí Leskové dlouholetou tradici. Z dřívějška je známý název Hospoda U Románků. Od původních majitelů, manželů Románkových jsme objekt převzali na konci roku 2007. Návštěvníkům této části Valašska nabízíme ubytování, stravu ve vyhlášené hospodě s domácí kuchyní, posezení na letní a zimní terase a další služby spojené s ubytováním (úschovna kol a lyží, sauna apod.). Penzion se nachází v turisticky atraktivním, ale přitom klidném místě Velkých Karlovic, v blízkosti běžeckých tras, lyžařských vleků, cyklotras a jedlo-bukového pralesa Razula.


Restaurace Moravia

Restaurace – je původní mlýnicí Lasákova mlýna s dochovanými stropy z roku 1888. Bohatý výběr jídel, nápojů, koktejlů a široký sortiment kvalitních vín Vám zaručují příjemně strávené chvíle se stylovou atmosférou a s výhledem na klidnou hladinu rybníka.

Kapacita restaurace je 80 míst s kuřáckou částí v původní staré mlýnici a nekuřáckou částí s výhledem na rybník a okrasnou zahradu.

Svým příjemným prostředím se nabízí jako ideální tip pro rodinný výlet za vyhlášenou kuchyní nebo pro menší společnost při firemních jednáních spojených s pracovním obědem nebo večeří.

Můžete v tomto krásném interiéru uspořádat Vaši svatební hostinu, různé rodinné oslavy, firemní akce, rauty apod.

Finlandia bar – je vhodný pro pořádání firemních akcí a tanečních večerů s živou kapelou nebo reprodukovanou hudbou. Zajistíme pro Vás doprovodný program všech žánrů dle Vašich představ. ( Kapacita 45 – 80 míst)

Lobby bar a Zimní ratanová zahrada – nabízí denní i noční posezení s nabídkou horkých i studených nápojů a výhledem do krásného zahradního areálu, s reprodukovanou hudbou a kulečníkem. ( Kapacita 12 a 32 míst )

Letní terasa – v horkém létě je tato oáza přímo uprostřed zeleně tím nejlepším místem pro Vaše osvěžení a relaxaci s pestrou nabídkou jídel, zmrzlinových pohárů a chlazených nápojů. Posezení těsně u břehu rybníka plného ryb, s dětskou hrací sestavou pro malé děti v těsné blízkosti terasy je tím pravým místem pro rodinné odpoledne s malými dětmi. ( Kapacita 50 míst )

Hotel i restaurace mají bezbariérový přístup.

Platit lze všemi dostupně používanými kreditními kartami: VISA, American Express, Maestro, Mastercard Eurocard, Diners Club.


U Regenta
Naše restaurace se nachází 5 minut od metra I.P.Pavlova i Náměstí Míru. Každý všední den do 15 hodin pro Vás máme 14 hotových jídel a dvě polévky. Můžete sedět v lokále ve sklepních prostorách, nebo v zimní zahradě (vytápěné) ve dvorním traktu domu. Zdržet se můžete až do 2 hodin do rána.

Zahradní restaurace Green

Zahradní restaurace Green se nachází v klidné části brněnské čtvrti Komín na ulici Vavřinecká, vedle nového bytového komplexu Farská zahrada. Naše restaurace je velmi dobře přístupná automobilům i větším autobusům, které zde rozhodně nemají problémy se zaparkováním, jak tomu bývá v centru města.

Nabízíme celkem až 130 míst. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Velmi osvěžujícím dojmem působí zejména zimní zahrada se 40 místy (v zimním období samozřejmě vytápěna a tedy využitelná bez problémů celoročně) - vzdušná, prosvětlená místnost doplněná vkusným aranžmá pokojových rostlin a doplňků. Ve zbylé části restaurace, pojaté ve stylu klubu, jsou místa pro dalších 35 - 40 osob. V letních měsících nabízíme navíc příjemné posezení na venkovní terase (16 míst) či venkovní zahrádce (až 40 míst) s možností využití nabídky pokrmů připravovaných na lávovém grilu a v naší domácí udírně.

Pro potěšení našich nejmenších hostů máme k dispozici malé dětské hřiště s houpačkami, domkem, klouzačkou a pískovištěm.

Ve všech prostorách restaurace se nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu, samozřejmě bezplatně.

Jídelní lístek restaurace je zaměřen na minutkovou kuchyni středomoří (steaky, těstoviny, rizota, ryby, saláty) i pokrmy české a moravské kuchyně. V naší nabídce jsou rovněž speciality Noblesa - nevšední pokrmy z exotických i domácích zvířat, zvěřiny, pernaté zvěře, mořských i sladkovodních ryb a živočichů, vhodné zvláště pro slavnostní příležitosti. V době obědů připravujeme polední nabídku sestávající z polévky a hlavního chodu, takřka každý týden pak HOT tip, v případě vhodného počasí venkovní grilování či uzení (zejména o víkendech).Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Coctail bar Fontána
Dnes 18:00-00:00
Restaurace Orlovna
Dnes 10:00-00:00
Mikulovský Šenk
Dnes 17:00-00:00
Kamenný sklep u Juráků
Dnes 18:00-01:00
Restaurace Popocatépetl
Dnes 11:00-00:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookB-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum