Zabíjačkové hody - PubLife


Bufet M - Centrum

Restaurace se nachází v podkroví, má kapacitu 100 míst a je vhodná pro různé oslavy, svatby, večírky atd ...

V restauraci nechybí taneční parket, který je možno využít každý pátek a každou sobotu, kdy zde hraje živá hudba.


PIVNICE SALOON

Stylová hospůdka v centru Zlína s příjemným posezením, s poctivou domácí kuchyní, s širokou nabídkou hotových a minutkových jídel, vynikajícím Plzeňským pivem.


Hotel Šarovec

V naší elegantní restauraci ve stylu Irish Pubu si mohou hosté kromě výborného jídla a široké nabídky nápojů užívat také báječnou atmosféru, která na Vás dýchá z interiéru restaurace. Vnitřní prostory nabízejí 90 míst k sezení, v letních měsících otevřená zahrádka má kapacitu 70 míst. Dopřejte si jedinečný gurmánský zážitek v příjemném prostředí s duchem minulosti a puncem současnosti. Pestrá nabídka točených piv spolu s širokým výběrem whisky a vyváženým výběrem vín skvěle doplňují nabídku nejrůznějších specialit a spolu s kvalitní obsluhou Vám zaručí neopakovatelný gastronomický zážitek.


Myslivecký klub Hubert

Najdete u nás nejen příjemné posezení, ale i pestrou nabídku zvěřinových specialit. Nabízíme pořádání firemních a soukromých akcí pro větší počet osob s kompletním servisem. Zajistíme Vám kompletní svatební obřad s přítomností oddávajícího a hostinou, po skončení akcí nemusíte odjíždět, nabízíme Vám ubytování až pro 20 osob.

- příjemné prostředí restaurace ve stylu mysliveckého klubu - umístění klubu v krásné lokalitě v bezprostřední blízkosti Brna - zvěřinové speciality na jídelním lístku restaurace - kompletní svatební obřady s oddávajícím v prostorách klubu - střelecké závody Grand Prix Brno - ubytování v apartmánech Hubert - firemní akce, zabijačky


Restaurace Na Vyhlídce

Restaurace má kapacitu 90 míst a v létě je možné navštívit zahrádku s kapacitou 35 míst. K dispozici je také salónek s kapacitou 50 míst, jenž je ideálním místem k pořádání firemních večírků, rodinných oslav, svatebních hostin, abiturientských setkání, stužkovacích večírků apod. Máme bohatou nabídku polévek, teplých jídel i dezertů.


Restaurace U Kuřátka

U Kuřátka ctíme dvě jednoduché zásady.Čerstvé suroviny a domácí příprava.Když k tomu ještě přidáme dokonalou obsluhu a přátelské ceny, vznikne velmi příjemné prostředí, do kterého se naši hosté stále rádi vracejí. Sami se přijďte přesvědčit. Rádi Vás uvítáme :-)  


Rodinné vinařství u Čermáků

Vína, která ochutnáte, jsou pěstována ve vlastních vinicích a vyrobena recepturou našich dědů (bez zásahů moderní vinařské chemie a technologie). Vinice byly vysazeny před 40 lety a skládají se z klasických moravských odrůd: Müller Thurgau, Veltlínské červené ranné, Veltlínské zelené, Vlašský ryzlink. Neuburské, Moravský muškát, Ryzlink rýnský, Rulandské šedé, Sauvignon, Tramín, Svatovavřinecké, Frankovka, Modrý portugal, André, Moravia. Se všemi uvedenými víny se seznámíte při degustaci u vinných soudků, kde vám zkušený sklepmistr víno nalije a představí. Pokud Vás dané víno osloví a zaujme, je možnost víno zakoupit a potěšit své přátele a známé vínem z jižní Moravy.

Od vinných soudků může plynule zábava pokračovat v přízemí u krbu a zpěvy moravských písní zde mohou znít až do rána. Občerstvení je možné dohodnout dle Vašeho přání, včetně moravských a zvěřinových specialit.


Vinařský dvůr

V naší příjemné vinárně se sklepem nebo v klidném prostředí dvora si můžete pochutnat na vínech valtického regionu, pečlivě vybraných sommelierem, a k tomu Vás pohostíme voňavými specialitami našeho mistra uzenáře nebo vybranými francouzskými sýry.

V letních měsících Vám pak nabídneme grilování ve stylovém venkovním grilu.

Prostory vinárny také v denních hodinách nabízíme firmám jako jednací místnost.


Vinný sklep Mičulka

V naší kuchyni jsme schopni připravit pokrmy i pro ty nejnáročnější hosty. Na akce v našem sklepě, a nejen v něm, běžně připravujeme klasickou českou kuchyni, zvěřinu, rybí a grilované speciality. Hladovět nenecháme ani vyznavače vegetariánské stravy. Pro mlsné jazýčky zajistíme domácí zákusky, moravské vdolečky a u sváteční tabule nechybí ani zmrzlinové poháry.Pokud pořádáte rodinnou oslavu, raut či svatbu a zaujala Vás naše nabídka, po vzájemné domluvě a na základě Vaší objednávky, dodáme připravené pokrmy teplné a studené kuchyně přímo až na Váš stůl. Obsáhneme vzdálenost do 50 km od našeho sklepa.

Našim hostům nabízíme možnost ubytování přímo v prostorách nad vinárnou, kde je připraveno 25 lůžek v moderních pokojích. V r. 2009 jsme pro Vás rozšířili ubytování o dalších 45 lůžek. Pokud by i tak ubytování nebylo dostačující, zajístíme další kapacitu ubytování v 300 metrů vzdáleném penzionu s dalšími čtyřiceti pěti lůžky.


Vinný sklep Na Vyšicku

Sklepní areál se začal budovat v roce 1989. Jeho kapacita v té době byla cca 20 osob, dnes je již mnohem větší. Jeho stávající kapacita je něco kolem 120 osob. Návštěvníci mohou posedět ve dvou místno- stech o kapacitě 2x 50 osob nebo v odděleném salónku pro 20 osob.

V rozlehlých sklepních prostorách si můžete prohlédnout samotný vinný sklep vč. sudů s vínem, posezení popř. salónek nebo také archivní sklepy.


Vinný sklep U Jeňoura

Nabízíme uspořádání firemních akcí, rodinných oslav i svateb do 200 osob. Připravíme Vám moravskou klasiku i originální banket u vína.


Vinný sklep U Kazdů

Nabízíme celovečerní posezení s ubytování a snídaní jen tak pro zábavu, pro slavnostní příležitosti, oslavy všední i mimořádné. Zajišťujeme diskrétnost a nerušené soukromí.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum