WiFi - PubLife


Bar a kavárna Café 04

Café restaurant 04 je kavárna a restaurace v historickém centru města Brna. Od roku 2004 je vyhledávána jako rodinný podnik dbající na nejvyšší kvalitu všech produktů i služeb podávané široké škále veřejnosti. Její doménou je především SAULA ETIKETA NEGRA vždy podávaná odborně školenou obsluhou (dle certifikátu „Attestato di Frequenza – Arte e Tecnica dell´ Espresso“). Rok od roku kavárna rozšiřuje jak své prostory, tak pestrou nabídku. Nyní si můžete vybrat, mimo kávových, čokoládových a čajových specialit.


Bar a restaurace Bavorská

V přízemí restauraci s mezinárodní kuchyní, která se v pátek a sobotu "promění" na BAR s tanečním parketem, kde od 21:00 do 04:00 hraje D.J hudbu na přání (převážně 70-90 léta). Restaurace má také letní zastřešené posezení (pro 100 osob), které je v chladnějších měsících vyhříváno.

V 1.patře pizzerie - pizza je zde připravována v peci, která je vytápěna dřevem a těsto tak dostává nezaměnitelnou chuť pravé italské pizzy. V létě je k dispozici zastřešená terasa s kapacitou 50 osob.

No a pokud máte třeba jen chuť na pivečko tak navštivte naši pivnici, kde ochutnáte piva Pardál 10°, Starobrno 11°, Budvar 12° a Svijany 13° kvasnicové . K pivu si můžete dát speciality jakými jsou pečená uzená kolena a žebra, tatarák, tvarůžkové chleby nebo nivové koule. Letní zahrádka je pro 40 osob.

V restauraci a pivnici jsou během týdne podávány 2 druhy poledního menu v ceně 68,- Kč.

Možnost pořádání rautů firemních akcí ,rodinných oslav apod.

Celý areál je pokryt signálem Wi-Fi ,připojení k internetové síti ZDARMA.


Bar u Jaróša

Nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, ovocných koktejlů a klobás na grilu.


Basket bar

Nabídka teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.


Bowling Magdalena

Vítejte v restauraci BOWLING Magdalena. Protože k zábavě, odpočinku a pohodě patří dobré jídlo a pití, najdete v naši restauraci širokou nabídkou kulinářských specialit a bar s pestrým sortimentem nealko i alkoholických nápojů nebo míchaných koktejlů. Kapacita restaurace je cca 60 míst, což umožňuje konání rozličných společenských akcí, jako jsou například firemní večírky i rauty, oslavy narozenin, promoce, svatby a jiné příjemnosti.Pro naši restaruraci je charakteristická výtečná kuchyně a to jak minutkových jídel, tak pizzy, takže hravě zvládnete jak rychlý oběd, tak slavnostní hostinu.


Bowling restaurace 9evítka

Nabídka teplých i studených jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozici je bowling.


Bowling Vlčková

Provozujeme hostinec s kapacitou 80 osob. K dispozici jsou 2 bowlingové dráhy, billiard a stolní fotbal.


Brevi Manu restaurant

Najdete nás v nově zrekonstruovaných prostorách na rohu ulic Hilleho a nám. 28. října. Připravujeme pro Vás nejen výbornou pizzu podle tradiční italské receptury, ale také denně čerstvé těstoviny, saláty a speciality italské a mezinárodní kuchyně. Také si dovolujeme nabídnout originální italskou kávu Segafredo a v neposlední řadě výborná moravská a italská vína.


Café 99

Kavárna Café 99 Vám nabízí:

příjemné prostředí milou obsluhu desetiletou tradici kuřáckou a větší nekuřáckou místnost bezdrátové připojení k internetu zdarma poštovní schránku s každodenním výběrem, možnost zasílání vaší pošty na adresu Café 99 výbornou kávu Lavazza velký výběr nealkoholických nápojů, vín, alkoholu, horkých čokolád, frappé a dalších specialit slané i sladké dobroty (chlebíčky, tousty, zákusky, palačinky, zmrzlinu atd.) denní tisk (Dnes, Lidové Noviny, Hospodářské noviny, Literární noviny) a časopisy (Atelier, Ekonom, Host, Reflex, Respekt) velký výběr her pro děti i dospělé (šachy, labyrint, scrabble…) pohlednice z výstav konaných v Café 99 možnost telefonické rezervace možnost pořádání soukromých akcí (maximální kapacita kavárny 50 osob, samostatná nekuřácká místnost 36 osob) dárkové poukázky


Café a galerie Ve Věži

Galerie Ve Věži láká na kvalitní výstavní program současného umění. Oslovujeme především mladé umělce a z jejich tvorby představujeme návštěvníkům mělnické Pražské brány převážně současnou grafiku, ilustraci a komiks. V prostorách Pražské brány naleznete také útulnou kavárnu s rozmanitou nabídkou občerstvení (kvalitní káva, několikanálevové čaje, ledové čaje, medovina, víno, orientální speciality - Sahlep, Yogi masala čaj, tortilla wrap, kuskus, nachos, palačinky, vafle), dětským koutkem, krásným výhledem do kraje a ojedinělou raritou – pojízdným servírovacím tácem. 


Café Atrium

Hotel Baltaci Atrium Zlín nabízí služby nejvyšší úrovně. V našem pětihvězdičkovém hotelu máte k dispozici velký konferenční sál i menší jednací prostory. Večerní a méně formální setkání můžete uskutečnit také v hotelovém Piano baru, který je zařízen v britském stylu. Relaxaci vám nabídne komplex našeho wellnes centra, nabízející vířivé bazény či aromatizované sauny. Hotel Atrium Baltaci nabízí tři restaurační prostory- restauraci Lešetínská bašta, kavárnu Atrium Café a Piano bar v klasickém anglickém stylu. Prostorná denní kavárna s prosklenou střechou a netradičně řešenou dispozicí. Umístěna je v uzavřeném nádvoří hotelu. Jde o hotelový loby bar s výjimečnou atmosférou. Nabídka je Café Atria je dostupná i formou room servisu.


Café Encounter

Café encounter je na první pohled útulná kavárna s příjemnou obsluhou, která nabízí široký sortiment nápojů a lehkých jídel inspirovaných italskou kuchyní. To ale není vše. Brzy zjistíte, že se café encounter může proměňovat podle Vašich potřeb a požadavků. Interiéry café encounter jsou inspirovány východní filozofií feng-šuej, která úzce souvisí s čínskou astrologií. Naší snahou je vytvořit v kavárně takové prostředí, které je v souladu s přírodou a energií, která v přírodě koluje. Jednotlivé místnosti jsou zařízeny podle principů energie pěti prvků a proto je každá místnost jiná svou symbolikou i barvami, stejně jako povahy a charaktery lidí.

Zelená místnost: element dřevo

Vstupní, zelená místnost je orientována na východ a jihovýchod a je spojena s energií dřeva. V těchto segmentech jsou situovány aspekty zdraví, rodina a rodiče, štědrost, hromadění a bohatství. Dřevo symbolizuje jaro, růst a život rostlin, proto je tato místnost prozářena zelenou barvou a teplým žlutým světlem. Tady na vás dýchne pocit klidu, pohody a vyrovnanosti. Element dřeva připomínají všudypřítomné bambusy, které jsou pro tento prvek typické, dřevěné doplňky a živé květiny.

Modrá místnost: elementy voda a země

S energií vodního elementu je spojena místnost modrá, která je situována na sever. Představuje nové začátky, kariéru nebo cestu. Do této místnosti zasahuje částečně také severovýchodně orientovaný segment země, který značí vzdělání, znalosti a moudrost. Pro vodní segment jsou charakteristické skleněné doplňky, klikaté vzory, modrá a černá barva, pro zemský segment jsou charakteristické kameny a čtvercové tvary, barvy hnědá, cihlová a okrová.

Červená místnost: element oheň

Červený salonek je spojen s prvkem ohně, je orientován jižním směrem a značí konec projektu nebo cesty, uznání a slávu. Charakterizuje ho červená a oranžová barva, proto ve Vás tato místnost vzbudí vášeň a emoce, ale také teplo a útulno. Oheň zde symbolizují svíčky, světla s korálky a lampa s červeno oranžovou texturou.

Šedá místnost: element kov

Element kovu symbolizuje podzim, sílu a pevnost a v naší kavárně ho najdete v šedém salonku. Charakterizuje ho bílá a šedá barva, kovové doplňky, hodiny a kopulovité tvary. Bílé osvětlení v místnosti vyvolává chlad, probouzí komunikační schopnosti, soustředěnost a smysl pro spravedlnost. Tyto segmenty, znamenající děti, projekty, cestování, prospěšné lidi a kontakty, jsou orientovány západně a severozápadně.


první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | poslední

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookB-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum