Vodní dýmka - PubLife


Café a galerie Ve Věži

Galerie Ve Věži láká na kvalitní výstavní program současného umění. Oslovujeme především mladé umělce a z jejich tvorby představujeme návštěvníkům mělnické Pražské brány převážně současnou grafiku, ilustraci a komiks. V prostorách Pražské brány naleznete také útulnou kavárnu s rozmanitou nabídkou občerstvení (kvalitní káva, několikanálevové čaje, ledové čaje, medovina, víno, orientální speciality - Sahlep, Yogi masala čaj, tortilla wrap, kuskus, nachos, palačinky, vafle), dětským koutkem, krásným výhledem do kraje a ojedinělou raritou – pojízdným servírovacím tácem. 


Čajírna u Pythona

Nabídka čajů z celého světa, pochutin, medoviny a vína, k dispozici je arabský salónek s vodními dýmkami. Prodej etno doplňků.


Čajovna & Klub Pangea

Provoz čajovny a klubu.


Čajovna a kavárna Zena

Nabídka posezení v syrském stylu u arabské kávy, čaje a pochutin z Orientu. Prodej tabáků do vodních dýmek.


Čajovna Múzický klub

Provozujeme čajovnu. Pořádáme kulturní akce.


Čajovna Pod Kaštany

Příprava a prodej sypaného čaje. Nabídka vodních dýmek a etnických dárkových předmětů.


Čajovna & kavárna SAMSARA

Naleznete u nás výběr čajů z celého světa, kávu, vodní dýmky, jídlo. Prodej keramiky a knih. Pořádáme kulturní akce. Nabízíme sezení u stolů i na pódiu.


Čajovna U Obůrky

Nabídka posezení u čaje nebo kávy s možností kouření vodní dýmky. Prodej sypaných čajů a drobných pochutin.


Černý drak

Nabídka více než šedesáti druhů čínských, japonských, indických a afrických čajů. Pořádání jazzových, meditačních či duchovních akcí.


Pizzerie a hudební klub Twister

Pizzerie je situována v centru Velkých Pavlovic u hlavní silnice. Nároží budovy tvoří typický „maják“, který v noci září jasně zeleným světlem. Budova je dvoupodlažní – v přízemí je situována vinotéka / restaurace a kuchyň se zázemím. V patře je umístěn retro bar, hudební klub a krytá klimatizovaná terasa.

Terasa

Klimatizovaná zastřešená terasa je zařízena ve stylu zimní zahrady s umělým trávníkem a zahradním nábytkem. Je vybavena otvíratelnou stěnou, která poskytuje jedinečnou vyhlídku do centra města.

Retro klub

Je situován u baru v zadní části podniku. Veškeré vybavení interiéru je zařízeno starožitnými exponáty a klasickým nábytkem.

Hudební klub

Moderně zařízená část restaurace s hudebním barem, poskytujícím kvalitní hudební zážitek produkovaný výhradně z videoklipů, které lze vybírat pomocí volně přístupného jukeboxu.

Taneční zóna

Nově otevřená část je vybavená parketem, třemi sedacími boxy, světelnou rampou a výkonnou vzduchotechnikou.

Bar

Srdcem našeho podniku je bar, naleznete zde širokou škálu nápojů a doplňkový sortiment včetně vodních dýmek. Samozřejmostí je profesionální kávovar, výkonný ledník, postmix a výčep piva.


restaurace Samurai

Po náročné dvouleté rekonstrukci byla sushi restaurace Samurai v říjnu 2006 slavnostně otevřena a nabízí svým zákazníkům zcela nové zážitky v oblasti gastronomie. Japonská kuchyně Vás jistě nadchne a okouzlí. Samurai je v současné době největší a nejluxusnější sushi japonská restaurace v Praze.

Japonské speciality pro Vás připravuje tým zkušených českých a asijských kuchařů.Kromě sushi a sashimi nabízíme veliký výběr pokrmů teplé kuchyně. Na své si přijdou i milovníci masa jako je hovězí, kachna nebo jehněčí, ale také vegetariáni.

Jako jediná sushi japonská restaurace nabízíme teppanyaki – přípravu jídla přímo před Vámi na speciálně upravených stolech s digestoří, během které Vám naši asijští kuchaři předvedou nevšední show s noži.

Skvělý způsob, jak oživit Vaše obchodní jednání, večer s přáteli nebo překvapit rodinu něčím neobvyklým.

Po dobré večeři můžete navštívit bar/lounge v suterénu restaurace a vychutnat si skleničku dobrého pití.

Nabízíme nejrůznější alkoholické nápoje, saké nebo pravé japonské zelené čaje.Zejména pánové ocení i nabídku doutníků.

Vinný lístek obsahuje jak vína, která se svěle snoubí s nabízenými pokrmy, ale také ty, které si dobře vychutnáte samotné.

Reprezentativní a útulné prostory baru jsou výbornou volbou pro konání business meetingů nebo nejrůznějších oslav.


the Tunnel Bar

The Tunnel Bar & Restaurant is very much a diverse and individual venue, which caters for all ages and occasions, whether it will be lunch, dinner, privat party or just a drink. Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Motorest Stará Pošta
Dnes 00:01-23:59
Restaurace Hansen
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum