Vinný sklep - PubLife


Mikulovský Šenk

Mikulovský šenk se nacházi v malebném historickém městě Mikulov, ležícím na hranici s Rakouskem na úpatí Pálavských vrchů, přímo v centru rozsáhlé vinařské oblasti. V letních měsících je nejvíce využíváno posezení ve dvoře pod pergolou a vzrostlým stromem, který příjemně stíní. Součástí dvoru je rožnírna kde připravujeme celoročně grilované pokrmy (pstruh, makrela, vepřové, kuřecí, krůta atd.). Největším lákadlem jsou selátka na rožni. Součástí Mikulovského šenku je i pension pro cca 16 lidí.

V objektu se nachází pivnice a sklípek který slouží pro posezení malé skupinky osob. V bývalé Vinárně a salonku jsme instalovaly druhý výčep a připravujeme instalaci JUKEBOXU. V zimních měsících jsou pivnice, sklípek, vinárna a salonek otevřeny. Mikulovský šenk je otevřen celoročně. Pořádáme svatby, oslavy, třídní srazy, firemní večírky atd. Můžete si objednat jak hotová jídla tak grilovaná včetně selat pro určitý počet osob.


Modré Vinařství

Modré Vinařství zajišťuje kompletní servis pro Váš volný čas, který chcete strávit v srdci kraje vína v Mutěnicích. Od zajištění posezení ve sklípku až po ubytování. Vše můžete nechat na nás.

Nedílnou součástí naší vinotéky je i možnost posezení se svými blízkými přáteli. Součástí programu je tzv. řízená degustace, kde ochutnáte naše vybraná vína. 

Ochutnávka 12 vzorků vysoce přívlastkových a jakostních vín.

V průběhu degustace Vás podrobně seznámíme s jednotlivými degustovanými víny. Dozvíte se i mnohé zajímavosti z historie našeho vinařství a také z pěstování révy vinné na Moravě.

Samozřejmě Vám poodhalíme tajemství výroby našeho vína, podíváme se na výrobní technologie Modrého Vinařství a částečně Vám přiblížíme postupy výroby našeho vína. 

Dále je možnost posezení ve vinném sklepě spojené s řízenou degustací . Max. kapacita je 20 lidí, doba trvání cca. 6 hodin. Občerstvení je zajištěno (různé druhy obložených mís, tatarský biftek, topinky, nealko). Během posezení konzumace jakostních vín.


Penzion Diana

Součástí penzionu je i vinný sklípek. Nabízíme posezení pro menší i větší skupiny (maximálně však 20 osob) s ochutnávkou vín z tohoto nádherného vinařského kraje. V nabídce máme degustace řízené sommelierem. Po předchozí domluvě zajistíme studené i teplé občerstvení, cimbálovou muziku.


Pizzerie Albero

Albero - Restaurace Valtice

Restaurace albero Při vstupu na historické náměstí restauraci nelze přehlédnout, neboť stojí v pomyslné bráně. S kapacitou 55 míst a stejného počtu míst na letní terase je jednou z největších restaurací ve městě. Interiér restaurace v barokním stylu je ideálním místem k příjemnému posezení při dobrém jídle a pohárku kvalitního moravského vína. V jídelním lístku si návštěvníci mohou vybírat ze specialit moravské kuchyně, ale na své si jistě přijdou i milovníci specialit světové gastronomie nebo mořských či sladkovodních ryb. Provoz restaurace s příjemnou obsluhou a vynikající kuchyní je určen všem, kteří hledají při návštěvě zámeckého města příjemnou atmosféru klidného rodinného podniku s příjemnou obsluhou a vynikající kuchyní.

Pizzerie, cukrárna a kavárna

Pizzerie - cukrárna - kavárna Jedná se o zcela nový provoz, který na valtickém náměstí vhodně doplňuje nabídku restauračního komplexu Albero. Návštěvníci si mohou vybrat z 30 druhů pizzy nebo si v moderním prostředí cukrárny a kavárny pochutnat na nějaké sladkosti s dobrou kávou. V letních měsících je k dispozici posezení na letní zahrádce s výsledem na zámek.

Zahradní restaurace ve Valticích

Zahradní restaurace Albero Speciality na grilu či jiné doslova letní dobroty dostanete k dobře vychlazenému pivu či pohárku kvalitního jihomoravského vína. K pohodlnému posezení a dobré atmosféře ve stylové zahradní restauraci poslouží stín slunečníků. Selský styl zahrady je vhodně doplněn dětským koutkem s houpačkami, skluzavkami a jinými radovánkami. Díky tomu, že má zahradní restaurace společnou kuchyni s restaurací, je personál připraven splnit jakékoliv přání zákazníků.


Restaurace Aurelius Mikulov

Opětovně otevřený hotel Aurelius v centru Mikulova Vás zve k návštěvě své restaurace a nabízí NOVĚ 25 lůžek v celkem 11 útulných pokojích.

Cihlová restaurace s nevšedně laděným interiérem je zaměřena na kombinaci moravské a mezinárodní kuchyně. Zahajovací menu obsahuje zaváděcí pokrmy. Nápojový servis obsahuje širokou škálu soft drinků, míchaných a alkoholických nápojů, nabízíme také smoothies, cider a domácí ovocné limonády.

Součástí restaurace je i dislokovaný a pohodlný prostor Wi-Fi zone, který je umístěn nad restaurací. 


Restaurace Vinné sklepy

Vinné sklepy Lechovice patří k tradičním výrobcům kvalitních přírodních vín ve Znojemské vinařské podoblasti, kde pěstování révy má hluboké kořeny. Dochované záznamy o největším rozvoji vinařství jsou spojovány s Louckým klášterem ve Znojmě. Roku 1723 bylo v Lechovicích povoleno v zámeckém parku hloubení sklepa, který je v současné době využíván na výrobu těch nejkvalitnějších vín. Sklep byl dokončen o 114 let později, roku 1837. Technické řešení sklepních prostor, které si můžete prohlédnout, zajišťuje stabilní teplotu 12 stupňů Celsia a prostředí ideální pro výrobu a zrání vína v sudech. Vinné sklepy Lechovice jsou největší výrobci vína z vlastních vinic ve Znojemské vinařské oblasti, což jim umožňuje produkci kvalitních vín s označením plněno vinohradníkem. Při výrobě vín se využívá jak klasické technologie výroby v dřevěných sudech, tak i moderní zpracování ve velkoobjemových nerezových nádržích za pomoci nových technologií, odstřeďování moštů, čistých kultur kvasinek a řízeného průběhu kvašení. Kvalitní způsob lahvování nám zajišťuje moderní plnicí linka. Naše velkokapacitní klimatizované sklady umožňují dozrávání vína v lahvích ještě před expedicí.


Restaurace Vyhlídka

Restaurace VYHLÍDKA Vám kromě jedinečného výhledu na město Zlín nabízí vynikající kuchyni, denní menu i speciality, ale také posezení u krbu, venkovní posezení s dětským hřištěm a kryté parkoviště. Pro rodiče a jejich ratolesti máme přichystáno speciální menu, dětský koutek, dětské hřiště, samozřejmostí je WC s přebalovacím pultem.


Rodinné vinařství Bílkovi

Srdečně Vás zveme do vinného sklepu s kapacitou 50 osob, kde můžete ochutnat naše víno s odborným výkladem sklepmistra. Vinný sklep se nachází ve Velkých Bílovicích, ve sklepní zóně zvané "Belegrady". Velké Bílovice jsou svou rozlohou téměř 700ha vinic největší vinařskou obcí v ČR. K příjemné atmosféře a dobré náladě přispívá dle přání zákazníka cimbálová muzika. Možnost zajištění ubytování - dohodou. Mezi vinnými sudy je možné ochutnat vína z vlastní produkce. Dále pak archivní vína a vína Barrique, při sklizni i burčák. Víno, které si vyberete při degustaci, Vám bude nabídnuto ke stolu. Víno sudové i v lahvích si můžete zakoupit domů. Občerstvení zajišťujeme na přání zákazníka studené (zpravidla sýry, uzené maso, saláty, slanina, zelenina, domácí zabíječka) ale i teplé (flamendr, guláš,..).


Rodinné vinařství u Čermáků

Vína, která ochutnáte, jsou pěstována ve vlastních vinicích a vyrobena recepturou našich dědů (bez zásahů moderní vinařské chemie a technologie). Vinice byly vysazeny před 40 lety a skládají se z klasických moravských odrůd: Müller Thurgau, Veltlínské červené ranné, Veltlínské zelené, Vlašský ryzlink. Neuburské, Moravský muškát, Ryzlink rýnský, Rulandské šedé, Sauvignon, Tramín, Svatovavřinecké, Frankovka, Modrý portugal, André, Moravia. Se všemi uvedenými víny se seznámíte při degustaci u vinných soudků, kde vám zkušený sklepmistr víno nalije a představí. Pokud Vás dané víno osloví a zaujme, je možnost víno zakoupit a potěšit své přátele a známé vínem z jižní Moravy.

Od vinných soudků může plynule zábava pokračovat v přízemí u krbu a zpěvy moravských písní zde mohou znít až do rána. Občerstvení je možné dohodnout dle Vašeho přání, včetně moravských a zvěřinových specialit.


Roman Nejeschleba

Připravujete oslavu svých kulatých narozenin, firemní večírky nebo jen tak posezení se svými přáteli a je Vás více jak 20 a přitom chcete zažít atmosféru příjemného prostředí vinného sklepa, který Vám nabízí možnost ochutnávky kvalitních moravských odrůdových vín.


Selský sklípek

Při vstupu do sklepa je nabídnuta návštěvníkům sklenička a jsou pozváni sklepmistrem do vinného sklípku na ochutnávku (degustaci) vzorků vín. Po přivítání jsou ochutnávány jednotlivé odrůdy vín spolu s výkladem o víně a historii sklípku. Po degustaci vín (cca 40 min.) jsou účastníci pozváni k posezení do druhé části sklípku, kde následuje volná zábava. Zde je možnost konzumace libovolného množství vína dle výběru zákazníka, nealko nápojů, kávy, čaje.


Sklep Nechory

Nabízíme Vám pronájem nově zrekonstruovaného vinného sklepu, který poskytuje nadstandardní ubytování pro čtyři osoby. Ubytování je vhodné jak pro příznivce dobrého vína a folkloru, tak pro příznivce cykloturistiky, agroturistiky a v neposlední ředě také pro rodiny s dětmi. V objektu jsou dva dvoulůžkové pokoje, které jsou oddělené od hlavní společenské místnosti. Ta je vybavena kuchyňskou linkou s varnou deskou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Objekt je dál vybaven krbem, grilem, vinotékou s nabídkou místních vín, televizí a rádiem. Všem hostům rovněž nabízíme možnost připojení k internetu.


první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > | poslední

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně