Terasa - PubLife


Golf Restaurant Kořenec

Stylová restaurace postavená podle projektu Ing. arch. Zdeňka Řiháka, je v provozu od konce března 2002 a jejím jádrem je pravý kanadský srub. Restaurace pod zatravněnou střechou nabízí kreativní gastronomii, prostornou krytou terasu s tanečním parketem a prostornou nekrytou terasu. Srubovina v kombinaci s klasickými materiály jako je sklo a kámen představuje špičku soudobé architektury, která je citlivě dotvořena vybavením ze smrkového masivu, včetně teplovzdušného krbového vytápění, posíleného stylovými kachlovými kamny.


Horský hotel Jelenovská

Areál hotelu „Jelenovská“ svou kapacitou ubytování (181 lůžek), svým dokonalým zázemím (venkovní a vnitřní bazén, kuželna s dvěma dráhami, posilovna, 2 tělocvičny, 2 sportovní hřiště, kulečník), rekondičním a rehabilitačním střediskem (masáže, perličkové vany, skotský střik, parafínové zábaly, sauna, posilovna pro rekondiční cvičení) a nádherným okolím uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci - jídelně formou polopenze nebo plné penze, která je realizovány buď formou bufetu nebo výběrem ze 3 poledních nebo večerních menu. Občerstvení po celý den i večer zajišťuje kavárna s letní terasou, které nabízejí široký výběr alkoholickýchkavarna a nealkoholických nápojů, káv, zákusků, moučníků, zmrzlin včetně širokého výběru kvalitních moravských vín.


Hotel Apollon

Hotelová restaurace s barem disponuje kapacitou 50 míst. V restauraci je možné pořádat jakékoliv společenské akce a oslavy, hudební produkce, svatby, ochutnávky vín a gastronomických specialit.

V našem jídelním lístku najdete pestrou nabídku krajových a národních specialit, ke kterým podáváme ta nejkvalitnější vína, především z valtické a mikulovské vinařské oblasti.

K příjemnému letnímu posezení pak slouží terasa propojená s restaurací, kde je možné zpříjemnit si posezení ochutnávkou našich grilovaných specialit.

Skvělým místem pro relaxaci je také hotelová zahrada, která poskytuje dostatek klidu a prostoru k příjemnému odpočinku. Pro děti jsou na zahradě připraveny také houpačky a pískoviště.

V přilehlém salonku s 25 místy lze pořádat uzavřené společenské, rodinné i firemní akce, školení a prezentace. K dispozici je datový projektor, promítací plátno, Wi-fi, flipchart atd.


Hotel Dukla

V naší restauraci Vám nabídneme jak tradiční českou kuchyni, tak minutková jídla, ale i nejrůznější speciality. K dobré pohodě Vám mohou přijít vhod tradiční vína ze znojemské vinařské oblasti.

Hotelová restaurace: provoz každý den 07.00 - 22.00 hod., kapacita 100 míst, k dispozici terasa + salonky 20, 50, 70 míst,. V restauraci lze rovněž snadno zajistit příjemné prostředí pro konání společenských a firemních akcí, svatebních oslav.  


Kavárna a restaurace Hotel GRAND***

Poskytujeme komplexní cateringový servis. Zajistíme rodinné oslavy, školení, rauty, bankety, koktejly, svatby, plesy, party či prezentace. Kvalita spočívá v rukou profesionálního týmu. Dále nabízíme k pronájmu prostory na firemní nebo soukromé akce.


Hotel IRIS

Příjemné posezení poskytuje hotelová restaurace se 64 místy. Nabízíme pestrý výběr kulinářských specialit a širokou nabídku vynikajících vín místní produkce. V létě posezení na terase- 40 míst, grilované pochoutky, letní saláty a další.


Hotel a restaurace Koníček

Současná podoba Hotelu a restaurace Koníček si zachovává proporci místního tradičního stavebního pojetí architektury. Hotel Koníček nabízí svým zákazníkům komfortní ubytování ve 22 dvojlůžkových pokojích s možností přistýlek. Pokoje mají své vlastní sociální zařízení, koupelnu, TV, telefon a možnost připojení na internet. Recepce non-stop. Věříme, že pokud navštívíte naši restauraci se stylovým interiérem, s vyhlášenou moravskou a světovou kuchyní, širokým výběrem vín a příjemnou obsluhou, budete od nás odcházet vždy s nezapomenutelným gurmánským zážitkem.


Hotel Mlýnská

Součástí hotelu je moderní samoobslužná restaurace v přízemí, která nabízí možnost bohaté nabídky jídel dle vlastního výběru, poledních menu, studené kiuchyně, dezertů.

Dále od 18 - 22 hodin můžete posedět v příjemně upraveném prostředí večerní restaurace s obsluhou, kuchyně tuzemská i mezinárodní.

Věříme, že se u nás budete cítit jako doma a že se k nám budete rádi vracet. Největší odměnou za naši snahu bude Vaše spokojenost. Vše, co děláme, děláme pro Vás.


HOTEL PANON

K dispozici je klimatizovaná restaurace s kapacitou 50 míst, dále také vyhlídková terasa Hotelu Panon umožňuje příjemné posezení v letních měsících. Jsou zde podávány speciality na grilu a krajové speciality, kapacita 65 míst.


Hotel Rustikal

Hotelovou stylovou restauraci naleznete v hlavní budově hotelu, za recepcí. Přivítá Vás příjemná obsluha, která se bude snažit, aby jste odcházeli maximálně spokojeni. Nabízíme široký výběr jídel naší i mezinárodní kuchyně, ve všední dny připravujeme pestré denní menu.

Doufáme, že nebudete zklamáni, ať už si vyberete jídla z denního menu, či ze stálého jídelního lístku. Připravujeme pokrmy bezmasé, pokrmy z ryb, dětské menu, minutky z kuřecího, vepřového a hovězího masa, steaky, topinky i moučníky. Vybrat si můžete z přiloženého jídelního lístku a pokud spěcháte lze si objednat předem na t.č. 519 411 680 a jídlo Vám zabalíme s sebou. Kapacita restaurace je 80 míst., letní terasa, která je součástí restaurace má 60 míst.


HOTEL VISTA

V příjemné atmosféře restaurace hotelu Vista je pro Vás připraveno příjemné prostředí a jídelní menu plné nevšedních kulinářských zážitků. Chybět nesmí ani tradiční české a moravské speciality. Je naším přáním, aby každý zákazník z naší restaurace odcházel nadmíru spokojen. Proto nabízíme nejen velice chutné pokrmy a osvěžující nápoje, ale i vstřícnou a ochotnou obsluhu.

Letní terasa s grilem a výhledem na Brno pro 80 osob. Letní terasa je vybudována na střeše hotela a nabízí tak, díky dobře situované poloze, celkový pohled do okolí. Terasa má vlastní bar s grilem se speciálně připraveným menu. Její dokončení a spuštění je naplánováno v polovině srpna.  


Hradní restaurace starého pana Viléma

Hradní restaurant starého pana Viléma chráněný mohutnou hradbou i staletými lipami, se nachází na prvním nádvoří hradu Pernštejn nedaleko městečka Nedvědice. Přímo na nádvoří pod korunami stromů si můžete v letních měsících posedět na terase se šedesáti místy. Během celého roku pak můžete strávit krásné okamžiky přímo ve stylové restauraci s osmdesáti místy. V prostorách restaurace i hradu lze uspořádat firemní akce, školení, rauty s programem, středověké hostiny, večírky, svatby a soukromé oslavy, při kterých Vás příjemný personál obslouží v historickém prostředí hradu. Při těchto akcích Vám díky naší spolupráci s několika uměleckými agenturami ukážeme rytíře, kejklíře i fakíry v dobovém vystrojení i vyzbrojení. Při konání firemních a soukromých akcí, rautů, dětských dnů, táborů apod. jsme schopni zajistit mimo občerstvení doprovodný historický program různého rozsahu, a to v prostorách hradu Pernštejna, hradu Veveří a po domluvě i na mnoha jiných lokalitách.


první | < | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | > | poslední

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Karla
Dnes ???
PIVNICE SALOON
Dnes 11:00-22:00
Tukan London Restaurant
Dnes 11:00-01:00
Zorbas
Dnes 12:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum