Starobrno - PubLife


Divadelní sklep Nekonečno

Tradiční místo setkávání herců a umělců MdB s jejich příznivci, fanoušky a kolegy se změnilo k nepoznání. Z bývalého Divadelního sklípku pod citlivým vedením předního brněnského scénografa p. Jaroslava Milfajta vzniklo „Nekonečno“ – útulný, příjemný, díky rozmístění řady zrcadel zdánlivě nekonečný prostor, který si Vás získá kombinací zajímavého stropu, pojatého jako hvězdné nebe se svítidly, tvořenými fotografiemi hvězd divadelního souboru MdB.


Fako Restaurace

Restaurace FAKO CLUB se nachází na klidném místě v městské části Brno - Tuřany. Nejen pro svou polohu, ale též díky oblíbené kuchyni je vyhledávaná a žádaná pro pořádání rodinných oslav(narozeniny,promoce, svatby, křtiny), firemních večírků či setkání přátel. Pro tyto příležitosti pro vás rádi připravíme hostinu dle vašeho přání .


Francouzské palačinky

Vítejte v ráji Francouzských palačinek, křupavých baget, zeleninových salátů, ovocných pohárů se zmrzlinou, nealkoholických i alkoholických nápojů a lahodných káv.

Při zakoupení 9 palačinek nebo baget dostanete jednu palačinku nebo bagetu ZDARMA


GAZEBO

Nabídka italských a českých jídel.


Hospůdka Orelský klub

Nabízíme příjemné posezení, široký sortiment alko i nealko nápojů, nekuřácké prostředí, deskové hry, hračky pro děti, sportovní přenosy a mnoho dalšího. Budeme potěšeni Vaší návštěvou.


Hospůdka u Václava

Hospůdka U Václava je nově zrekonstruovaná stylová restaurace s možností využití nekuřáckého salonku, pivnice či prostorného sálu a v letních měsících i venkovní zahrádky. Kapacita je 52 míst, vzduchotechnika, televize, DVD projekce. 

K dispozici je také přilehlý útulný salonek s kapacitou 25 míst a vlastní klimatizací, který lze využít samostatně nebo v případě větších akcí i jako součást restaurace.

Nabízíme posezení v příjemném a sympatickém prostředí s možností pestrého výběru minutkových a domácích jídel a širokou nabídkou nápojů.

Máme zkušenosti v zajišťování různých společenských akcí s vlastní výrobou specialit teplé i studené kuchyně.

Restaurace tradičně zajišťuje zejména: Hostiny, svatby, rodinné oslavy, promoce, firemní večírky.

V Hospůdce U Václava máte možnost: ochutnat jídla tradiční domácí české kuchyně i šťavnaté speciality, nabrat síly z chutných „maminčiných“ meníček, uhasit žízeň točeným pivkem Starobrno či osvěžující limonádou, umocnit Vaši dobrou náladu nejen příjemným stylovým prostředím s usměvavou a vstřícnou obsluhou, ale i velikostí našich porcí, jejich kvalitou a příznivou cenou.    


Hostinec Hanačka

V hostinci Hanačka si můžete posedět ve výčepu nebo na letní terase, kde také grilujeme.

Nabízíme výběr ze dvou piv - již deset let čepujeme 11° Starobrno a 10° Zlatý Bažant.

Každý pátek a sobotu připravujeme chorvatské speciality z grilu:

- pleskavica (čevabčiči, ražniči) - satrica (grilovaná paprika s masem) - paprikový salát - krkovičku, kuřecí maso a jiné...

Dále nabízíme možnost uspořádat v hostinci oslavy, narozeniny, svatby do 50 osob.  


Hostinec Na Špitálce

Specialitou našeho šéfkuchaře je tradiční česká kuchyně, nabízíme ovšem i široký výběr steaků na grilu, zvěřinových a rybích specialit, vegetariánská jídla a těstoviny.

Pochutnáte si zde na tradiční české kuchyni - pečené vepřové koleno s hořčicí a křenem, Staročeský talíř obložený, svíčková na smetaně s brusinkami apod.

Pivo točené: Pilsner Urguell, Starobrno  


Hostinec Slunečnice

Restaurace se nachází v lokalitě Brno na ulici Faměrovo náměstí 17. Nabízí: catering, extra salónek, klimatizace, letní zahrádka, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, rozvoz jídel, točená Kofola, točené nealko pivo, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Starobrno. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 10:30 denní menu.)


Hostinec U Semináru

Vítejte v restauraci “HOSTINEC U SEMINÁRU“.

Vraťte se s námi do časů Hrabalových Postřižin a zavítejte do naší restaurace v centru Brna s interiérem a atmosférou první republiky.

V Hostinci U Semináru s kapacitou 50 míst nabízíme speciality moravské a české kuchyně, menu po celý týden včetně víkendu a v letních měsících příjemné posezení na venkovní zahrádce.

Rádi pro Vás zajistíme také rodinné oslavy, svatby, promoce či jiná společenská setkání.

Naší snahou je abychom Vás, naše hosty, pohostili jen výtečnými pokrmy a nápoji a solidní obsluhou si získali Vaši důvěru.

Těšíme se na hojnou návštěvu.


Hotel Koupaliště

Hotel Koupaliště *** nabízí svým hostům pokrmy české i mezinárodní kuchyně včetně široké nabídky pizzy.

Restaurace s barem je umístěna v přízemí hotelu a je vhodná i pro malé návštěvníky, jelikož je vybavena dětským koutkem, který je zařízen v samostatnám salonku. Rodiče se tak mohou v klidu najíst a odpočinout si, zatímco si jejich děti hrají.

Restaurace je vhodná také pro oslavy, svatby, srazy spolužáků, promoce a další společenské události.

Při pěkném počasí mohou hosté využít letní zahrádku a terasu.

Pro rodinné nebo týdenní pobyty jekdispozici nabídka polopenzí nebo plných penzí za speciální cenu.


Hotel Macocha

Hotelová restaurace s barem: Pro hosty je připravena vkusně řešená restaurace. V její nabídce je široká škála pokrmů a nápojů. Pro uspořádání různých školení, recepcí, promocí a rodinných oslav jsou k dispozici salonky pro 50 osob.


první | < | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | > | poslední

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum