Rozvoz pizza - PubLife


Bowling restaurace 9evítka

Nabídka teplých i studených jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozici je bowling.


Brevi Manu restaurant

Najdete nás v nově zrekonstruovaných prostorách na rohu ulic Hilleho a nám. 28. října. Připravujeme pro Vás nejen výbornou pizzu podle tradiční italské receptury, ale také denně čerstvé těstoviny, saláty a speciality italské a mezinárodní kuchyně. Také si dovolujeme nabídnout originální italskou kávu Segafredo a v neposlední řadě výborná moravská a italská vína.


Una Bella Canzone

Naše restaurace se specializuje na italsko-chorvatskou kuchyni. V nabídce naleznete čerstvé ryby a mořské plody, různé druhy masových pokrmů, velký výběr domácích těstovin a pizzy. K naší výborné kávě pak ochutnejte některý z domácích dezertů.

Od pondělí do pátku Vám servírujeme polední menu, a to v době od 11.00 do 15.30. O víkendu nabízíme speciální celodenní menu.

Navštivte naše stránky Una Bella Canzone, Prague na Facebooku. Budete tak informováni jak o poledních a víkendových menu, tak o všech novinkách, slevách a dalších zajímavých akcích pořádaných v naší restauraci.

Pokrmy také zdarma rozvážíme na území Prahy 6, tedy v lokalitách Dejvice, Hradčany, Veleslavín, Vokovice, Střešovice, Břevnov, Bubeneč, Suchdol a Lysolaje.

Dále Vám nabízíme možnost uspořádání společenské či firemní akce ve formě à la carte či rautu. 

Nově živá hudba! Vždy od 18.30 do 22.30. Pátek: Zoran Gajič - latinsko-americké a mediteránské rytmy. Sobota: Roberto Caporali - italská canzona a populární.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


FORTYS PIZZA

Společnost Forty´s Pizza se specializuje na přípravu kvalitní pizzy, ke které nabízí přílohy i nápoje a jejich rozvoz zdarma ve městech Olomouc, Prostějov, Brno, Přerov, Ostrava a dalších, ve kterých budou přibývat její pobočky. Poskytujeme záruku 100% spokojenosti na dodání pizzy vynikající kvality za použití nejčerstvějších a vždy vysoce kvalitních surovin (např. používáme výhradně mozzarellu z kravského mléka). Pokud se i přesto stane, že nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, poskytujeme výměnu produktu, slevové poukazy nebo vrácení peněz. Vážíme si našich zákazníků, kterým vždy nabízíme možnost zvýhodněné objednávky ve formě akcí, speciálních nabídek a slev.


Grillbar Restaurant

Prvotřídní restaurace uprostřed Valašska v samotném centru města s příjemným posezením a obsluhou. Najdete nás snadno! Nacházíme se na rohu náměstí směrem ke kostelu druhé patro, v Rožnově pod Radhoštěm. Naše nabídka České, Moravské a mezinárodní kuchyně, specialit na grilu, rybích specialit a prvotřídní pizzy, vám naplní vaše chutě. V letních měsících je také terasa, která poskytuje jedinečný výhled na samotnou kapli a horu radhošt.


Italská restaurace

Restaurace se nachází v historické části města Znojma. Nabízíme velký výběr jídel Italské, Irské, České i světové kuchyně.

Dále nabízíme velký výběr pravé Italské Pizzy na dřevě.


La Patas

Přijďte k nám ochutnat pizzu připravovanou v peci na dřevo přímo před Vašimi zraky. Také můžete ochutnat z naší široké nabídky steaků, velkých obědových salátů, těstovin, které vaříme vždy čerstvé. Pizzerie je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, kde je dětský koutek s TV a v jídelním lístku naleznete výběr z dětských jídel. V salonku můžete pořádat různé společenské akce do 35 osob. Přímo před restaurací je parkoviště pro hosty. Naše pizzerie se snaží zákazníkům nabízet kvalitní služby a vytvářet příjemnou atmosféru, aby se k nám rádi vraceli.

Zajišťujeme rozvoz pizzy, těstovin a salátů po celém Brně zdarma. Můžete si u nás objednávat každý den od 9.30 hod.-do 23.00 hod.

Přijímáme všechny typy stravenek Přijímáme platební karty V restauraci si můžete zakoupit poukazy na konzumaci v naší pizzerii v hodnotě 300,-Kč a 500,-Kč


MaMia Pizza

Výroba pizzy dle vlastních receptur s rozvozem domů a do firem. Nabídka salátů, nápojů a moučníků.


Motorest E59

MOTOREST E59 se nachází na konci města Znojma na levé straně směrem na Vídeň bezprostředně u mezinárodní silnice E59 Praha – Vídeň, 8 km od Rakouska.

V nabídce najdete pestrý výběr jídel klasické české kuchyně, týdenní menu , polévky, hotová jídla , dietní jídla, saláty, jídla pro děti. Připravíme pro Vás raut, catering, firemní prezentace, školení, večírky, osobní oslavy.

Poskytujeme ubytování ve 13-ti dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má k dispozici 2 přistýlky. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením a sprchou. K dispozici jsou 2 levné pokoje se společným sociálním zařízením.

Nabízíme posezení ve vinném sklepě s kapacitou 20 osob. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení u krbu s kapacitou 40 osob. Vinný sklep se nachází v klidné oblasti Chvalovických sklepů, vzdálené ze Znojma 7 km.

V nabídce restaurace najdete bohatý výběr jídel klasické české kuchyně, týdenní menu , speciality podniku, bezmasá jídla, polévky, hotová jídla , saláty, moučníky a samozřejmě jídla pro děti a nabídku jídel mezinárodní kuchyně. Připravíme pro Vás rauty, catering, firemní prezentace, školení, večírky, osobní oslavy.  Zajistíme posezení ve vinném sklepě s ochutnávku Znojemských vín. Čeká Vás příjemné posezení při skleničce vybraných druhů nejlepších vín a speciálních jídel. Vaše připomínky, náměty a rady, můžete zaslat pomocí knihy přání a stížností. Přejeme Vám, abyste z našich stránek získali cenné informace, které využijete k Vaší spokojenosti.


Pizza Bar Angelo

Stylově zařízený pizzabar byl otevřen roku 2007 v objektu bývalé výměníkové stanice na Sídlišti v Bystřici pod Hostýnem. Kromě výběru z 36 druhů výtečné pizzy nabízíme celou řadu zapékaných specialit, těstovin a salátů. Široká nabídka alko, nealko a míchaných nápojů je doplněna rozsáhlou vinotékou. Celkovou atmosféru umocňuje příprava pizzy přímo před zraky zákazníků.


Pizza Halló

Tradiční zlínská pizzerie s rodinnou atmosférou peče oblíbený neapolsko-sicilský pokrm již více než 10 let. Pizza Halló ve Zlíně mimo přípravy pizza placky nabízí svým zákazníkům pizza kapsy, bagety, ale také zeleninové saláty nebo dezerty. Nově zrekonstruovaná pizzerie potvrzuje snahu stále zvyšovat úroveň nabízených služeb Pizza Halló. Nekuřácký a v letních měsících klimatizovaný interiér poskytuje možnost vychutnat si italské speciality přímo v naší pizzerii. S pečlivostí připravovaná pizza doplněná jen o ty nejkvalitnější a čerstvé suroviny dopřává zákazníkům skvělý chuťový zážitek. Navštivte naši novou pizzerii v centru Zlína a zakousněte se do originální pizzy z Pizza Halló. Vychutnejte si kávu značky Nescafé Dolce Gusto nebo okuste chuť tradičního italského dezertu Tiramisu.


PIZZA K

Restaurace Grill Bar U Kalvodů byla otevřena v roce 1989 rodinou Kalvodů.

Vybudováním vlastní restaurace jsme se rozhodli zúročit takřka 30-ti leté zkušenosti v gastronomii. Stávající restaurace u Lužánek na Pionýrské ulici byla první v soukromém sektoru na území města Brna. Personál tvořili pouze rodinní příslušníci. Jejich profesní způsobilost pokryla vše od kuchařky pro teplou i studenou kuchyni , číšníka a barmana až po pomocný personál. Netrvalo dlouho a restaurace Grill Bar U Kalvodů se stala známou a hojně navštěvovanou díky své nabídce kvalitních výrobků a služeb.

V roce 1996 jsme po úpravách rozšířili restauraci o pizzerii a přejmenovali na Grill Bar & Pizzeria U Kalvodů . Pizza coby italská specialita má svoje výrobní tajemství a udělat skutečně dobrou a chutnou pizzu je nelehký úkol i pro zkušeného kuchaře. Problémy s její výrobou se nám podařilo zvládnout jen díky nezměrnému úsilí všech členů rodinné firmy.

Značný zájem zákazníků nás přesvědčil o tom, že to byl krok správným směrem. Motivoval nás k tomu, abychom zřídili rozvážkovou službu s dodávkou pizzy po Brně a okolí.


první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | poslední

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum