Restaurace - PubLife


Centimetr
Bar, restaurace se nachází v lokalitě Praha 3 na ulici Čáslavská 5. Vybrat si můžete z 58 položek v jídelním lístku. Nabízí: catering, extra salónek, klimatizace, koktejly, letní zahrádka, pořádání akcí, TV, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Hoegaarden, Staropramen, Stella Artois. (Bar, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:30 denní menu.)

Centrum Sladovna

Provoz restaurace s loveckým salonkem, selskou pivnicí, zahradní restaurací, bowlingem a fitness centrem.


Černá kočka
Bar, restaurace se nachází v lokalitě Praha 8 na ulici Thámova 4. Vybrat si můžete z 117 položek v jídelním lístku. Nabízí: catering, extra salónek, pořádání akcí, TV. Čepuje se Birell, Budvar, Corona, Frisco, Gambrinus, Guinness, Hoegaarden, Pilsner Urquell. (Bar, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Černý Baron
Restauraci Černý Baron najdete v horní části Václavském náměstí nedaleko od Národního muzea. Vchod je průjezdem z Václavského náměstí (pod ulicí Ve Smečkách). Zařízení interiéru na Vás dýchne atmosférou 30. let v architektonicky krásných sklepních prostorách, kde se historicky v letech 1937 –1938 natáčel známý český film "Katakomby" v hlavní roli s Vlastou Burianem v režii Martina Friče. Kombinace klimatizace se vzduchotechnikou zajišťuje pohodové posezení v příjemném nezakouřeném prostředí v kteroukoliv roční dobu.

Čertův Mlýn
Málokdo by asi hledal uprostřed moderní zástavby Velké Ohrady pohádkovou oázu klidu a pohody. Ve skleníkovém objektu 70. a 80. let minulého století jsme pro Vás v prosinci roku 2002 otevřeli restaurant v atmosféře starého „Drdovského“ mlýna, kde Vám náš tým zkušených kuchařů připravuje různé pochoutky vynikající kvality.

Čertův potok
Restaurace se nachází v lokalitě Roztoky na ulici Přílepská 1692. Vybrat si můžete z 3 položek v jídelním lístku. Nabízí: klimatizace, letní zahrádka, parking, rozvoz jídel, točené nealko pivo, wi-fi. Čepuje se Krušovice. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Červená tabulka
"Červená tabulka Restaurant" se za 8 let své existence nalezla své pevné místo mezi vyhledávanými pražskými restauracemi. Naši hosté oceňují kvalitní zážitkovou gastronomii, spojenou s nabídkou pečlivě vybíraných kvalitních vín - jak moravských, tak francouzských, ale i italských, rakouských a dalších. V kuchyni restaurace pro Vás pracují i takové osobnosti, jako je pan Jan Souček, který v letošním roce získal z rukou první dámy titul "Kuchař roku 2008 v České republice" v juniorské kategorii.Interier restaurace Červená tabulka připomíná díla civilizačního malíře Kamila Lhotáka. Zahrádka restaurace v tomto uzavřeném objektu je místem stvořeným k odpočinku, k zastavení se, je oázou uprostřed spěchajícího velkoměsta - ne nadarmo se říká, že Červená tabulka má jednu z nejkrásnějších zahrádek ve městě! Restaurace má 54 míst v interieru a 40 míst na zahrádce. Salonek může využít 25 hostů. Objekt je pro svou intimní atmosféru, členitost i možnost uzavření ideální pro decentní firemní i soukromé akce i svatby.Naše krédo je prosté: kvalitní zážitková gastronomie, profesionální servis a příznivá cena. Věříme, že Vám u nás bude chutnat,prožijete tu příjemné chvíle a karneval zážitků... Těšíme se na Vaši návštěvu!

Červené Jablko
NOVINKA: 12.08.-21.08.2009, po-pá 11:30 - 15:00, nabízíme samoobsluha bufet ( polévka,sálat,předkrem.hlavní jídlo.dezert ) vyběr z více druhů. neomezena konzumace za jednotnou cena 99,- Kč/ osoba Nabízíme výběr z více než 200 druhů jídel orientální kuchyně. Rychlá jídla vám na počkání také zabalíme.Všechna jídla jsou připravována z čerstvých surovin.

Česká hospoda
Speciality staročeské kuchyně, bohatý výběr kvalitních značkových moravských,ale i Francouzských vín a pravé české pivečko. Nově zrekonstruované prostory ze 14.století s kapacitou 200 míst jsou vhodné pro jakoukoliv výjimečnou událost i příjemné posezení.

Česká hospůdka na radnici
Česká hospůdka Na Radnici se nacházi přímo v secesní budově radnice Prahy 9, vedle nově otevřené desetipodlažní obchodní galerie Fenix s parkovištěm o 600 parkovacích místech a přilehlým kongresovým hotelem Clarion.

Česká restaurace

Vhodné místo pro pořádání svateb, oslav i firemních večírků, na kterých hostům nabízíme kulinářské zážitky. Realizujeme komplexní cateringové služby, rauty, v nabídce je studená i teplá kuchyně, gastronomie, vyřezávané melouny, ledové sochy, sushi.


Český Ráj
Typická česká a slovenská kuchyně s výborným plzeňským pivem...


Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum