Řecká kuchyně - PubLife


Restaurace & Pizzerie Carino

Pizzerie & Restaurace Carino leží v samém srdci královského města Berouna na rozhraní náměstí a ulice Na Klášteře. Naší specializací je středomořská a balkánská kuchyně. V jídelním lístku si můžete vybrat dle svých chutí od předkrmů, pasty, steaků, pizzy, ryb až po dezerty nebo koktejly. Gastronomie našeho podniku se zaměřuje na zdravá a chutná jídla, které pro Vás připravujeme s největší péčí. Obzvláště v letních měsících používáme suroviny přímo ze zahrádky, které jistě dodají každému pokrmu vyšší úroveň. Kvalita naší kuchyně byla oceněna také v soutěži Czech Gastronomy Awards, kde jsme získali první místo v kategorii RESTAURACE ROKU 2012 i RESTAURACE ROKU 2013 pro Středočeský kraj. Dle celostátní ankety Maurerův výběr GRAND RESTAURANT 2013 je Restaurace & Pizzerie Carino 19. nejlepší restaurace v České republice co do kvality. A vezmete-li v úvahu, jakou kvalitu v Carinu dostanete a co za ni zaplatíte, pak jsme v České republice na úplné špičce žebříčku. Většina restaurací srovnatelné kvality je výrazně dražších. Přijdte se sami přesvědčit. Těšíme se na Vaši návštěvu.


CITY HOTEL restaurant

Stylová hotelová restaurace nabízející mezinárodní kuchyni. Celý týden, včetně víkendů, je v nabídce od 11 hod. do 14 hod. zvýhodněné denní menu. Můžete si vybrat i z našeho stálého jídelního menu a třešničkou na dortu je naše degustační menu připravené jedním z nejlepších kuchařů republiky! 


El Greco

Chcete si příjemně posedět, dobře pojíst, vyzkoušet řeckou kuchyni i originální řecká vína, či snad pouze vychutnat zvláštní atmosféru? Nevíte kam vyrazit s obchodními partnery? Kde strávit večer s přáteli při dobré zábavě? Nabízíme Vám jednoduchou odpověď na mnoho otázek. Rádi Vás uvítáme v řecké restauraci EL GRECO, kde je možno využít příjemného posezení v zahrádce či restauraci. Náladu Vám jistě zvedne příjemná obsluha. K jídlu Vám zatím připravíme speciality řecké kuchyně, minutky i něco dobrého na zub pro mlsné děti. K pití nabídneme velký výběr kvalitních řeckých vín, pro děti je vždy vychlazeno dostatečné množství nealkoholických nápojů. Pro pokročilé je připraven výběr dle chuti a přání z široké nabídky alkoholických nápojů.


John Silver Taverna

Nevšední restaurace, ve které se cítíte jako na pirátském korábu, nabízí vynikající domáci a řeckou kuchyni. Nechybí ani rybí speciality. Každé Vaše přání splní profesionální a příjemná obsluha.


Řecká taverna

Restaurace svým prostředím, hudbou a podávanými specialitami připomíná řeckou tavernu. Příjemné posezení ve stylu řeckých ostrovů nabízí celkem 64 míst k sezení.


Restaurace Akropolis

Vítáme Vás na stránkách řecké restaurace Akropolis /esteratorio Akropolis/. Najdete nás na ulici Anenská 6 v Brně. Okouzlí Vás velice příjemné prostředí, perfektní obsluha a výborná řecká kuchyně.

Prohlédněte si prosím náš nový jídelníček s velkým výběrem z řeckého jídla. Naši řečtí kuchaři pro Vás rádi připraví výborné řecké speciality, jako jedni z mála v Brně. Nemusíte se bát, nabízíme i výborná česká jídla.

Pochutnáte si nejen na jídle, ale i na velkém výběru kvalitních řeckých vín. Milovníky kávy potěšíme značkou Franck a pravou řeckou kávou.

K polednímu menu pivo jen za 20 Kč. 

Naše řecká resturace je situována v klidné uličče v centru Brna, pár kroků od nemocnice sv. Anna.  Po vstupu do dveří si dejte pozor, čeká na Vás pár schodů. Až sejdete ze schodů můžete se rozhodnout, kam se usadíte. Ve velkém sále je 55 míst k sezení, u baru 4 a před barem 20 míst. Samozřejmostí je nekuřácký salónek pro 10 osob. V letních měsicích máme otevřenou krásnou zahrádku. Pokud máte chuť okusit pravou řeckou kuchyni, tak nemusíte jezdit daleko na dovolenou, ale můžete přijet k nám do Brna.  


Restaurace Pontos

Restauraci Pontos jsme otevřeli v srpnu roku 2003. Řecká restaurace Pontos je jedinečnou příležitostí, jak ochutnat ta nejlepší jídla tradiční řecké kuchyně s širokým výběrem řeckých vín. Restaurace Pontos Vám nabízí atmosféru typické řecké taverny, ve které může být příjemné posezení při rodinných oslavách, významných životních událostech i podnikových večírcích.

Těšíme se na Vaši návštěvu


Restaurant Tulip

Provozování restaurace s mezinárodní kuchyní a výběrem moravských i zahraničních vín.


Taverna Dionysos

 Chcete se najíst zdravě a prožít opravdový zážitek? Chcete jíst zdravě, čerstvě a originálně řecky? Chcete si připomenout chuť řeckého slunce a moře? Tak přijďte k nám a my se dokonale postaráme. Nabízíme autentickou chuť originální řecké kuchyně z pravých řeckých surovin.


Zorbas

Nabízíme řecké speciality a českou i mezinárodní kuchyni. K dispozici letní zahrádka. Možnost pořádání soukromých akcí či oslav.

* řecká domácí kuchyně * jídla na roštu * široká nabídka ryb a mořských plodů * velký výběr řeckých předkrmů a salátů * speciality ze skopového masa * nabídka řeckých vín a destilátů * příjemné prostředí, řecká hudba * možnost soukromých akcí a oslav * letní zahrádka * denní menu 1 za 69Kč, denní menu 2 za 75Kč * možnost placení stravenkamiPřihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookB-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum