Pardál - PubLife


Bar a kavárna Café 04

Café restaurant 04 je kavárna a restaurace v historickém centru města Brna. Od roku 2004 je vyhledávána jako rodinný podnik dbající na nejvyšší kvalitu všech produktů i služeb podávané široké škále veřejnosti. Její doménou je především SAULA ETIKETA NEGRA vždy podávaná odborně školenou obsluhou (dle certifikátu „Attestato di Frequenza – Arte e Tecnica dell´ Espresso“). Rok od roku kavárna rozšiřuje jak své prostory, tak pestrou nabídku. Nyní si můžete vybrat, mimo kávových, čokoládových a čajových specialit.


Morrison
Velice rádi Vás přivítáme a obsloužíme ve znovu otevřené rodinné restauraci Morrison,kde si můžete posedět v příjemném prostředí a pochutnat si na středozemních specialitách.Jsou pro Vás připravovány speciality ze Španělska,Řecka,Itálie,ale i Francie. Máme pro Vás k dispozici i letní zahrádku,kde zapomenete,že jste ve městě. Velice se těšíme na Vaši návštěvu.Přijdte si k nám pochutnat a na chvíli zapomenout na denní chaos.Jsme tu jen pro Vás!

PIZZALAND

Brněnská pizzerie PIZZALAND Vás vítá

Majitel restaurace, jako Ital dlouhá léta žijící v České Republice, pro Vás připravil pestrou nabídku toho nejchutnějšího z mezinárodní kuchyně. Při tvorbě koncepce i jednotlivých receptur se snažíme respektovat oblíbené chutě domácí české kuchyně a přidat k nim to nejlepší z populární kuchyně evropské. A to že Evropě v tomto slova smyslu vévodí Itálie asi není třeba dodávat....

Ochutnejte naší pizzu pečenou v peci vytápěné dřevem tak, že při optimální teplotě pečení pokrm dostává chuť a vůni, která pizzu proslavila po celém světě v dobách, kdy se v italských domácnostech právě takto připravovala. Směsice originálních italských ingrediencí pak pokrmu dodává specifický chuťový akcent, jako v mnoha jiných věcech. I v kuchařském umění jsou to detaily, které dělají z finálního produktu to pravé a nezaměnitelné.

Vyberte si z našeho jídelního lístku cokoli jiného. Pochutnáte si na kvalitních surovinách zpracovaných v nápaditosti a barvitosti, kterou přináší kombinace stylů a mezinárodních vlivů.


Restaurant Sklípek

Nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů a široký výběr vín.


U Dvořáků

Restaurace u Dvořáků byla postavena v roce 1914,  v současné době proběhla zdařilá úprava interiéru. Naše plány jsou smělé, v sále, který má dostatečnou kapacitu chceme provozovat kulturu, spolupracujeme s několika renomovanými uměleckými a hereckými agenturami.

Je zde možné pořádat svatby, křtiny, promoce, smuteční hostiny, soukromé akce. V případě potřeb jsme schopni přizpůsobit dle přání zákazníků. Zachováváme zde tradiční českou kuchyni a na různé akce sme připraveni kuchyni přizpůsobit přání zákazníka. Čepujeme pivo vysoké kvality "budvar, starobrno".


U Vavřince

V pivnici nabízíme:

* 10° pardál, 11° pardál a 12° plzeň * nealkoholické nápoje, několik míchaných nápojů, destiláty * utopenec, klobás a jiné chuťovky k pivu * vaříme hlavně domácí českomoravská jídla, guláš, těstoviny, ale i pizzu, steaky, čínu, grilované maso, ... * po dohodě je možné do 24 - 48 hodin objednat si téměř cokoliv * domácí moučníky * oddělená nekuřácké jídelna

Vinárna

Ve vinárně, která se skládá ze tří místností a baru s celkovou kapacitou až 80 lidí, nabízíme:

* ochutnávku vín mnoha odrůd od jakostních po výběry * selská kvalitní vína - sudová i lahvová - vína po vzoru našich předků * na přání hosta vaříme teplou kuchyni, steaky, pečená kolena, kachny,...(nutno objednat 12 - 24 hodin předem) * vhodné pro firemní večírky a různé rodinné oslavy * školení do 40 osob


U Kmotra
Restaurace se nachází v lokalitě Praha 10 na ulici Na Vinici 2. Nabízí: nekuřácká část, pořádání akcí, točená Kofola, TV. Čepuje se Budvar, Pardál. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Vinárna Jadran
Samotný restaurant JADRAN byl založen již v roce 1922 a velmi rychle se stal vyhledávanou restaurací nejen pro výtečnou kuchyni, ale i z důvodu bohatého výběru kvalitních ročníkových vín, která byla uskladněna v patrových sklepích přímo pod restaurací. Jako jeden z mála restaurantů si JADRAN svoji oblibu udržel i po II.světové válce. Interiér vinárny zdobí nástěnné malby akademického malíře Jiřího Kovaříka. V roce 2010 dochází ke spojení dvou silných tradic restaurace Jadran a legendární Moravské vinárny,která byla nucena opustit původní prostory a nyní funguje právě zde.

Zlatý důl
Největší zlatý důl je v Austrálii, nejhlubší zlatý důl je v Jižní Africe a nejstarší český zlatý důl byl v Jílovém, ale nejlepší Zlatý důl se nachází pár minut od Anděla, na Kavalírce.


Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum