Pardál - PubLife


Bar a kavárna Café 04

Café restaurant 04 je kavárna a restaurace v historickém centru města Brna. Od roku 2004 je vyhledávána jako rodinný podnik dbající na nejvyšší kvalitu všech produktů i služeb podávané široké škále veřejnosti. Její doménou je především SAULA ETIKETA NEGRA vždy podávaná odborně školenou obsluhou (dle certifikátu „Attestato di Frequenza – Arte e Tecnica dell´ Espresso“). Rok od roku kavárna rozšiřuje jak své prostory, tak pestrou nabídku. Nyní si můžete vybrat, mimo kávových, čokoládových a čajových specialit.


Morrison
Velice rádi Vás přivítáme a obsloužíme ve znovu otevřené rodinné restauraci Morrison,kde si můžete posedět v příjemném prostředí a pochutnat si na středozemních specialitách.Jsou pro Vás připravovány speciality ze Španělska,Řecka,Itálie,ale i Francie. Máme pro Vás k dispozici i letní zahrádku,kde zapomenete,že jste ve městě. Velice se těšíme na Vaši návštěvu.Přijdte si k nám pochutnat a na chvíli zapomenout na denní chaos.Jsme tu jen pro Vás!

PIZZALAND

Brněnská pizzerie PIZZALAND Vás vítá

Majitel restaurace, jako Ital dlouhá léta žijící v České Republice, pro Vás připravil pestrou nabídku toho nejchutnějšího z mezinárodní kuchyně. Při tvorbě koncepce i jednotlivých receptur se snažíme respektovat oblíbené chutě domácí české kuchyně a přidat k nim to nejlepší z populární kuchyně evropské. A to že Evropě v tomto slova smyslu vévodí Itálie asi není třeba dodávat....

Ochutnejte naší pizzu pečenou v peci vytápěné dřevem tak, že při optimální teplotě pečení pokrm dostává chuť a vůni, která pizzu proslavila po celém světě v dobách, kdy se v italských domácnostech právě takto připravovala. Směsice originálních italských ingrediencí pak pokrmu dodává specifický chuťový akcent, jako v mnoha jiných věcech. I v kuchařském umění jsou to detaily, které dělají z finálního produktu to pravé a nezaměnitelné.

Vyberte si z našeho jídelního lístku cokoli jiného. Pochutnáte si na kvalitních surovinách zpracovaných v nápaditosti a barvitosti, kterou přináší kombinace stylů a mezinárodních vlivů.


Restaurant Sklípek

Nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů a široký výběr vín.


U Dvořáků

Restaurace u Dvořáků byla postavena v roce 1914,  v současné době proběhla zdařilá úprava interiéru. Naše plány jsou smělé, v sále, který má dostatečnou kapacitu chceme provozovat kulturu, spolupracujeme s několika renomovanými uměleckými a hereckými agenturami.

Je zde možné pořádat svatby, křtiny, promoce, smuteční hostiny, soukromé akce. V případě potřeb jsme schopni přizpůsobit dle přání zákazníků. Zachováváme zde tradiční českou kuchyni a na různé akce sme připraveni kuchyni přizpůsobit přání zákazníka. Čepujeme pivo vysoké kvality "budvar, starobrno".


U Vavřince

V pivnici nabízíme:

* 10° pardál, 11° pardál a 12° plzeň * nealkoholické nápoje, několik míchaných nápojů, destiláty * utopenec, klobás a jiné chuťovky k pivu * vaříme hlavně domácí českomoravská jídla, guláš, těstoviny, ale i pizzu, steaky, čínu, grilované maso, ... * po dohodě je možné do 24 - 48 hodin objednat si téměř cokoliv * domácí moučníky * oddělená nekuřácké jídelna

Vinárna

Ve vinárně, která se skládá ze tří místností a baru s celkovou kapacitou až 80 lidí, nabízíme:

* ochutnávku vín mnoha odrůd od jakostních po výběry * selská kvalitní vína - sudová i lahvová - vína po vzoru našich předků * na přání hosta vaříme teplou kuchyni, steaky, pečená kolena, kachny,...(nutno objednat 12 - 24 hodin předem) * vhodné pro firemní večírky a různé rodinné oslavy * školení do 40 osob


U Kmotra
Restaurace se nachází v lokalitě Praha 10 na ulici Na Vinici 2. Nabízí: nekuřácká část, pořádání akcí, točená Kofola, TV. Čepuje se Budvar, Pardál. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Vinárna Jadran
Samotný restaurant JADRAN byl založen již v roce 1922 a velmi rychle se stal vyhledávanou restaurací nejen pro výtečnou kuchyni, ale i z důvodu bohatého výběru kvalitních ročníkových vín, která byla uskladněna v patrových sklepích přímo pod restaurací. Jako jeden z mála restaurantů si JADRAN svoji oblibu udržel i po II.světové válce. Interiér vinárny zdobí nástěnné malby akademického malíře Jiřího Kovaříka. V roce 2010 dochází ke spojení dvou silných tradic restaurace Jadran a legendární Moravské vinárny,která byla nucena opustit původní prostory a nyní funguje právě zde.

Zlatý důl
Největší zlatý důl je v Austrálii, nejhlubší zlatý důl je v Jižní Africe a nejstarší český zlatý důl byl v Jílovém, ale nejlepší Zlatý důl se nachází pár minut od Anděla, na Kavalírce.


Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Motorest Stará Pošta
Dnes 00:01-23:59
Restaurace Hansen
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookB-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum