Ostravar - PubLife


Adagio
Naše restaurace je určena pro všechny, kteří mají rádi výborné jídlo, neméně dobré a kvalitní pití a klidnou a příjemnou atmosféru italské restaurace. Nabízíme široký výběr moravských vín, tradiční italskou kuchyni i domácí speciality. Na Vaši návštěvu se těší personál...

Bandit
Srdečně Vás zveme také do pubu Bandit. Příjemný personál, vynikající kuchař a klidná atmosféra jsou zárukou kvalitního posezení ať už u oběda, večeře nebo jen tak s přáteli u sklenky vína. Pub nabízí bohatou nabídku jídel, alkoholických a nealkoholických nápojů i piva. Každý den je pro návštěvníky připraveno také obědové menu, ve kterém si můžete vybrat ze 3 různých druhů pokrmů. Součástí nabídky je také široký výběr pizzy a možnost "sestavit" si pizzu dle svého gusta.

Denní bar Metro
Vítáme vás na našem profilu Denního baru Metro, kde vás můžeme každý den pohostit dvěmi rychlo meny a dalšími 50 druhů jídel, které podáváme po celý den od 8 do 22 hod. v ceně od 40 kč. Veškerý výběr menu jídel podáváme i v sobotu po celý den. Ke každému menu podáváme nápoj, ovoce nebo cukrovinky ZDARMA! Těšíme se na vaší návštěvu a přejeme dobrou chuť.

Dlouhá 100Ry
Vážení hosté, srdečně Vás zveme do vyhlášené restaurace Dlouhá 100ry v centru Moravské Ostravy na Nádražní ulici č.18 (mapka). Nabízíme pestrou nabídku denního menu, jídel, alkoholických i nealkoholických míchaných nápojů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Restaurace je plně klimatizovaná, vybavená internetovým pracovištěm a Wi-Fi bezdrátovým připojením k Internetu, které můžete zdarma využívat při obchodních schůzkách nebo jen tak pro zábavu. Pro pořádání firemních prezentací, sledování sportovních a kulturních pořadů je k dispozici moderní projektor s kvalitním obrazem o úhlopříčce 3 metry. Budete-li chtít uspořádat rodinnou oslavu, večírek nebo firemní akci, pomůžeme Vám s přípravou a připravíme Vám pohoštění dle Vašeho přání. Poskytování cateringových služeb je také samozřejmostí. Dlouhá 100ry Vám přeje hodně dlouhé příjemně strávené chvíle.

Emauzy
Příjemná restaurace v areálu Opatství Emauzy, s dobrou kuchyní a výhodným denní menu v ceně jídla.

G-grill
Bistro G - Gril nabízí českou a řeckou kuchyni. Teplá jídla jsou podávána pondělí až neděle. Výběr ze dvou menu od 69.- Kč. Stálá nabídka zahrnuje gyros, řecký karbenátek, řecké brambory, pečená stehna, hranolky, řecké tzatziky a mnohé další. V prodeji také originální řecké produkty (jogurty, sýry, olivy, halva.....). K dispozici je zahrádka, kde si můžete vychutnat příjemnou atmosféru u točeného nepasterizovaného piva Bernard.

Hanoi
Stylová asijská restaurace, průměrná porce menu je 200 gramů.

K-Trio
Nabízíme prostory pro konání rodinných oslav a svateb (sobotní termíny po dohodě) - zajistíme gastronomické služby, kulturní program. Bližší informace tel. 596 739 224 nebo 596 739107 - info@kzoj.cz........ polední menu coffee break, raut, slavnostní tabule gastronomický servis ve všech prostorech Kulturního domu K-TRIO kapacita restaurace 60 míst klubovny - slavnostní tabule pro 10 - 60 osob parkoviště před restaurací bezbariérový přístup

Koliba na Karasce
Naše restaurace se nachází v lokalitě Ostrava-Mariánské Hory na ulici Karasova 113023, naproti škole obchodní akademie a gymnázia. Nabízíme Vám Denní menu, minutková jídla, velkou letní zahradu s dětským hřištěm, plazmovou TV na sledování sportovních přenosů a další akce. Dále Vám dle Vašeho přání uspořádáme svatby, narozeniny,rodinné oslavy, pracovní obědy, pohřební hostiny, bankety nebo firemní večírky.

Krčma
Pivnice, restaurace se nachází v lokalitě Ostrava na ulici Ruská 25/92. Nabízí: extra salónek, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, TV. Čepuje se Birell, Ostravar. (Pivnice, restaurace nabízí v pracovní dny od 10:00 denní menu.)

Krčma u Zvonu
Dámy a pánové Dovolte nám přivítat Vás v naší restauraci,v které chceme Pro Vás vytvořit tu správnou atmosféru pohody,kde zapomenete Na každodenní starosti dnešní uspěchané doby Nabízíme atmosféru tradiční restaurace s dobrou kuchyní, lahodným pivem , příjemnou obsluhou a přiměřenými cenami Rádi připravíme pro Vás rodinnou, firemní, přátelskou i společenskou oslavu.Vaříme polední menu o dvou jídlech.

Mde Club
Restaurace se nachází v lokalitě Ostrava na ulici Sokolská třída 2657/3. Nabízí: nekuřácká část, pořádání akcí, TV. Čepuje se Krušovice, Ostravar, Zlatý Bažant Nealkoholický. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 10:00 denní menu.)


Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Coctail bar Fontána
Dnes 08:00-22:00
Restaurace Orlovna
Dnes 08:30-23:00
Mikulovský Šenk
Dnes 17:00-00:00
Kamenný sklep u Juráků
Dnes 18:00-01:00
Restaurace Popocatépetl
Dnes 11:00-00:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookB-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum