Ostravar - PubLife


Adagio
Naše restaurace je určena pro všechny, kteří mají rádi výborné jídlo, neméně dobré a kvalitní pití a klidnou a příjemnou atmosféru italské restaurace. Nabízíme široký výběr moravských vín, tradiční italskou kuchyni i domácí speciality. Na Vaši návštěvu se těší personál...

Bandit
Srdečně Vás zveme také do pubu Bandit. Příjemný personál, vynikající kuchař a klidná atmosféra jsou zárukou kvalitního posezení ať už u oběda, večeře nebo jen tak s přáteli u sklenky vína. Pub nabízí bohatou nabídku jídel, alkoholických a nealkoholických nápojů i piva. Každý den je pro návštěvníky připraveno také obědové menu, ve kterém si můžete vybrat ze 3 různých druhů pokrmů. Součástí nabídky je také široký výběr pizzy a možnost "sestavit" si pizzu dle svého gusta.

Denní bar Metro
Vítáme vás na našem profilu Denního baru Metro, kde vás můžeme každý den pohostit dvěmi rychlo meny a dalšími 50 druhů jídel, které podáváme po celý den od 8 do 22 hod. v ceně od 40 kč. Veškerý výběr menu jídel podáváme i v sobotu po celý den. Ke každému menu podáváme nápoj, ovoce nebo cukrovinky ZDARMA! Těšíme se na vaší návštěvu a přejeme dobrou chuť.

Dlouhá 100Ry
Vážení hosté, srdečně Vás zveme do vyhlášené restaurace Dlouhá 100ry v centru Moravské Ostravy na Nádražní ulici č.18 (mapka). Nabízíme pestrou nabídku denního menu, jídel, alkoholických i nealkoholických míchaných nápojů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Restaurace je plně klimatizovaná, vybavená internetovým pracovištěm a Wi-Fi bezdrátovým připojením k Internetu, které můžete zdarma využívat při obchodních schůzkách nebo jen tak pro zábavu. Pro pořádání firemních prezentací, sledování sportovních a kulturních pořadů je k dispozici moderní projektor s kvalitním obrazem o úhlopříčce 3 metry. Budete-li chtít uspořádat rodinnou oslavu, večírek nebo firemní akci, pomůžeme Vám s přípravou a připravíme Vám pohoštění dle Vašeho přání. Poskytování cateringových služeb je také samozřejmostí. Dlouhá 100ry Vám přeje hodně dlouhé příjemně strávené chvíle.

Emauzy
Příjemná restaurace v areálu Opatství Emauzy, s dobrou kuchyní a výhodným denní menu v ceně jídla.

G-grill
Bistro G - Gril nabízí českou a řeckou kuchyni. Teplá jídla jsou podávána pondělí až neděle. Výběr ze dvou menu od 69.- Kč. Stálá nabídka zahrnuje gyros, řecký karbenátek, řecké brambory, pečená stehna, hranolky, řecké tzatziky a mnohé další. V prodeji také originální řecké produkty (jogurty, sýry, olivy, halva.....). K dispozici je zahrádka, kde si můžete vychutnat příjemnou atmosféru u točeného nepasterizovaného piva Bernard.

Hanoi
Stylová asijská restaurace, průměrná porce menu je 200 gramů.

K-Trio
Nabízíme prostory pro konání rodinných oslav a svateb (sobotní termíny po dohodě) - zajistíme gastronomické služby, kulturní program. Bližší informace tel. 596 739 224 nebo 596 739107 - info@kzoj.cz........ polední menu coffee break, raut, slavnostní tabule gastronomický servis ve všech prostorech Kulturního domu K-TRIO kapacita restaurace 60 míst klubovny - slavnostní tabule pro 10 - 60 osob parkoviště před restaurací bezbariérový přístup

Koliba na Karasce
Naše restaurace se nachází v lokalitě Ostrava-Mariánské Hory na ulici Karasova 113023, naproti škole obchodní akademie a gymnázia. Nabízíme Vám Denní menu, minutková jídla, velkou letní zahradu s dětským hřištěm, plazmovou TV na sledování sportovních přenosů a další akce. Dále Vám dle Vašeho přání uspořádáme svatby, narozeniny,rodinné oslavy, pracovní obědy, pohřební hostiny, bankety nebo firemní večírky.

Krčma
Pivnice, restaurace se nachází v lokalitě Ostrava na ulici Ruská 25/92. Nabízí: extra salónek, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, TV. Čepuje se Birell, Ostravar. (Pivnice, restaurace nabízí v pracovní dny od 10:00 denní menu.)

Krčma u Zvonu
Dámy a pánové Dovolte nám přivítat Vás v naší restauraci,v které chceme Pro Vás vytvořit tu správnou atmosféru pohody,kde zapomenete Na každodenní starosti dnešní uspěchané doby Nabízíme atmosféru tradiční restaurace s dobrou kuchyní, lahodným pivem , příjemnou obsluhou a přiměřenými cenami Rádi připravíme pro Vás rodinnou, firemní, přátelskou i společenskou oslavu.Vaříme polední menu o dvou jídlech.

Mde Club
Restaurace se nachází v lokalitě Ostrava na ulici Sokolská třída 2657/3. Nabízí: nekuřácká část, pořádání akcí, TV. Čepuje se Krušovice, Ostravar, Zlatý Bažant Nealkoholický. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 10:00 denní menu.)


Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum