Mušketýr - PubLife


Bowling restaurace 9evítka

Nabídka teplých i studených jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozici je bowling.


Hospůdka u přívozu

Přijďte posedět do Hospůdky u přívozu v malebném prostředí Trojské kotliny,přímo na břehu řeky Vltavy u přívozu P-1 Sedlec-Zámky v Bohnicích.Jistě uvítáte odpočinek a osvěžení na svých cyklotoulkách po cyklotrase A-2. Vaši žízeň uhasíme několika druhy lahodného moku z pivovaru v Krušovicích nebo chlazenými nealko nápoji.Z jídelního lístku si můžete vybrat pokrmy z teplé i studené kuchyně ale i jídla upravovaná na grilu. Pro vaše ratolesti máme připraveno mnoho druhů zmrzlin a sladkostí.V letních měsících posedíte na zahrádce a za nepříznivého počasí ve vyhřáté hospůdce s kapacitou cca 25 míst.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU


Pivnice Tenkrát Na Východě

Pivnice v samotném centru Brna v Jánské ulici s výborným točeným 10°, Mušketýrem 11°, 14° Baronem Trenckem, kofčou a dalším velmi rozsáhlým sortimentem nápojů. Podáváme tradiční pochoutky k pivku.


Pizzeria Galaxie

Provoz pizzerie s nabídkou pokrmů italské kuchyně a alkoholických i nealkoholických nápojů.


Pizzeria Grosseto

Nabízíme italské speciality salátů, těstovin a různých druhů pizzy.


Restaurace Dolce Vita

Nabídka denních menu a jídel i specialit domácí a zahraniční kuchyně.


Restaurace U Jošta

Vítejte v restauraci U Jošta. Restaurace vznikla v suterénu domu na ulici Veselá 37 v Brně z bývalého archívu města Brna. V roce 1998 započala výstavba a v březnu 2000 byla restaurace slavnostně otevřena.

V krátké době se stala oblíbeným místem setkání lidí všech věkových kategorií. Dřevěný interiér je vyrobený z masívu dřeva a výzdoba je provedena v selském stylu z dob našich babiček a dědečků z počátku minulého století. Oblíbené se staly večery při cimbálové hudbě, ale nejvíce návštěvníků si oblíbilo nejen výbornou domácí kuchyni, velký výběr piva, sudového vína i nealko nápojů, ale také příjemné prostředí a milý personál.

Chystáme věrnostní program - za různé počty menu dostanete dárky. Probíhající akce: Ke každé kávě domácí jablečný štrůdl nebo borůvkový táč Ochutnejte výbornou italskou arabiku SPLENDID.


Restaurace U rybníčka

Restaurace U rybníčka se nachází na návsi v Ořechově u Brna v malebné části Ořechovičky. Návsi se říkalo „dědina“, je to nejstarší část vesnice, bývalé starodávné okrouhlice. V sousedství restaurace se nachází rybník, kašna a kaple sv. Cyrila a Metoděje, která slouží jako zvonice a již 123 roků oznamuje lidem z okolí čas ranní, polední a večerního klekání.

Restaurace stojí na místě, kde již stály dvě její předchůdkyně. První z nich, ještě došková hospoda, byla zbořena v roce 1912 a její nástupkyně byla zničena v dubnu 1945 při osvobozování obce Rudou armádou. Současná budova zde stojí 60 let a v roce 2007 byla zrekonstruována na moderní restaurační zařízení s cílem uspokojit domácí i přespolní hosty, kteří hledají příjemné posezení a pohodové prostředí.


Restaurace U Sečkářů

Nabídka poledních menu a pokrmů domácí i zahraniční kuchyně. Pořádání firemních i rodinných oslav.


Restaurace Yvy

Celý kolektiv se těší na Vaši návštěvu a je připraven udělatNaše restaurace je založena na vytvoření domácího prostředí s profesionálním přístupem, tak aby se hosté cítili, že jsou opravdu vítáni. vše proto, aby jste se k nám rádi vraceli.


Středověká Krčma Brno

Představujeme Středověkou krčmu

Rád bych Vám představil můj koncept zážitkové restaurace “STŘEDOVĚKA KRČMA”. Vše je založeno na gastronomii zábavné a zcela jiné, než běžně znáte. Obsluhujeme v dobových kostýmech a to i natolik, že naše obsluha je obuta do středověkých bot. Zákazník si při vstupu koupí i naše platidlo tzv. TALÁRY a GROŠE, kterými bude později platit. Náš jídelní lístek myslí na všechny vrstvy hostů, např. pro “Chudé pocestné”, “Pro pomocníky a učedníky”, “Jídla měšťanská” a “Jídla pro krále a rytíře”. Je prezentován na pergamenovém papíře a v dřevených deskách. Vaříme podle starých a dobových receptů, jídla, která se v našich restauracích již neobjevují. Naší hosté, nebudou-li chtít jinak ,dostanou “bryndáky”, dobové kostýmy a bez příboru, si mohou pochutnat na specialitách, které vaří vyškolení kuchaři. V naší restauraci se zásadně používají kameninové nádoby a to jak pro pokrmy, tak pro nápoje. U nás je opravdu o zábavu postaráno. Loupežníci, kteří jsou součástí personálu krčmu přepadnou a unesou všechny ženy. Muži si je potom mají možnost “odkoupit” zpět. Dokonce u nás podáváme i pokrmy, které host nemusí zaplatit, nýbrž “ODPRACOVAT”. U nás jsou vítáni i hosté, kteří si přivedou své čtyřnohé miláčky, pro které máme také jídelní lístek. Naší malí hosté dostávají zdarma po jídle zmrzlinový pohár. Naší velcí hosté, jsou po jídle napojeni “Štamprdlí” dobré medoviny. Samozřejmě na účet krčmy.

Naše restaurace bude otevřena 7 dnů v týdnu, 365 dní v roce. Kuchyň a výčep bude uzavřen po odchodu posledního zákazníka. Jsme připraveni jak na náročné, tak i méně náročné zákazníky a je u nás vítán každý, kdo s “plným měšcem” přichází. Připravujeme akce jako jsou “Středověké žranice”, “Pálení čarodějnic”, “Rytířské souboje” a podobné. Atmosféra, kterou vytváříme je identická s dobou, kterou prezentujeme. Například živá středověká hudba, medovina, klenba, interiér, svíčky, krb s otevřeným ohněm a po zemi táhnoucí se mlha.


Stronghold

Buďte srdečně zváni do Strongholdu, restaurace v rytířském stylu s akváriem plným piraní.

Ve Strongholdu se náhle ocitnete ve středověké tvrzi, kde Vás překvapí pestrá nabídka kuchyně, velké množství čepovaných piv, široká nabídka vín z Lechovických sklepů, v létě zahrádka s dětským koutkem a grilováním, týdenní mimořádné nabídky hotových jídel, steaků, těstovin a nápojů.

Rádi pro Vás připravíme klidné rodinné obědy, rauty i firemní večírky. Výběr z více poledních menu. Nepočítáme couvert.

Dále nabízíme wi-fi připojení zdarma.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum