Mexická kuchyně - PubLife


Café a galerie Ve Věži

Galerie Ve Věži láká na kvalitní výstavní program současného umění. Oslovujeme především mladé umělce a z jejich tvorby představujeme návštěvníkům mělnické Pražské brány převážně současnou grafiku, ilustraci a komiks. V prostorách Pražské brány naleznete také útulnou kavárnu s rozmanitou nabídkou občerstvení (kvalitní káva, několikanálevové čaje, ledové čaje, medovina, víno, orientální speciality - Sahlep, Yogi masala čaj, tortilla wrap, kuskus, nachos, palačinky, vafle), dětským koutkem, krásným výhledem do kraje a ojedinělou raritou – pojízdným servírovacím tácem. 


CITY HOTEL restaurant

Stylová hotelová restaurace nabízející mezinárodní kuchyni. Celý týden, včetně víkendů, je v nabídce od 11 hod. do 14 hod. zvýhodněné denní menu. Můžete si vybrat i z našeho stálého jídelního menu a třešničkou na dortu je naše degustační menu připravené jedním z nejlepších kuchařů republiky! 


Don Pedros

Nabídka jídel mexické kuchyně.


Hacienda Mexicana

Provozování mexických restaurací s atypickým interiérem a středoamerickými specialitami. Americké suroviny a koření, hudba středoamerická salza .


Hospoda Za Homerunem

Vítejte v hospodě Za Homerunem, která se nachází hned vedle baseballového hřiště Techniky Brno na Kraví hoře. Novodobá historie naší restaurace začíná 1. března 2009, kdy se uskutečnilo slavnostní znovuotevření. Od té doby se zde konala řada narozeninových oslav a večírků, či několik jedinečných párty jako bylo Pálení čarodějnic, Mexico Fiesta a další. Poloha restaurace, zahrádky a přilehlých prostor umožňuje nekončící akce až do rána. Náš tým je připravený uspořádat jakýkoliv večírek dle přání, včetně odpálení ohňostroje s hudbou, dle Vašeho výběru.


Pizzeria K1

Nabízíme pizzu a alkoholické i nealkoholické nápoje. Možnost pořádání společenských akcí, rautů a hostin až pro 150 osob.


Restaurace C&W Saloon

C & W Saloon No.1 ve Zbýšově u Brna se během své letité existence stal oblíbeným cílem pro návštěvníky všech věkových kategorií, kteří k nám velice rádi vyrazí třeba na krátkou, ale skvělou večeři v průběhu uspěchaného týdne nebo i delší - a ještě lepší - víkendové radovánky.

Srdečně zveme každého, kdo má zájem o vynikající relaxaci a kulturní vyžití. Nabízíme příjemné posezení ve westernově řešeném interiéru, kterému nechybí styl a nápad.

V restauraci Vás po celý den pohostíme výbornou kuchyní a během pátečních a sobotních večerů v saloonu nabídneme vybrané lahůdky včetně mexických specialit.

Celoroční provoz a snadná dostupnost je lákadlem pro rodinný výlet i obchodní schůzku. V posledních letech se saloon stal vyhledávaným místem pro firemní nebo společenské akce a žádaným místem pro konání svatebních oslav i uzavírání sňatku.


Restaurace Euphoria

Dobrý den a dobrou chuť, vítejte na našich stránkách.

Z našich jídel Vám můžeme nabídnout italskou kuchyni, pizzu a také naše speciality, jako jsou smažená křidélka s kukuřičným klasem, marinované vepřové kolínko, mexickou polévku v chlebu, carpacio z pravé svíčkové sypané parmazánem nebo také čerstvý tatarák a mnoho dalších jídel.

K zapití dobrého jídla Vám mimo jiné můžeme nabídnout Strakonického Dudáka, Pilsner Urguell, Kofolu, Hostěnínské bio mošty a výborná vína z jižní Moravy.

Jako další služby Vám v naší brněnské restauraci nabízíme připojení k internetu zdarma a možnost vstupu se psy.  


Restaurace Mix Grill

Naše kuchyně je plná rozmanitých a vyvážených chutí, které vznikají výhradně s použitím čerstvých surovin.

V letošním roce jsme právě otevřeli první z připravované sítě klasických restaurací pod názvem Mix Grill, kde se připravují pokrmy nejmodernějšími metodami, to je bez tuku a smažení na špičkových strojích typu Konvektomat a Brazilský gril. Vše je připravováno z čerstvých surovin té nejvyšší kvality od největších dodavatelů v ČR. Dále spolupracujeme s firmami Staropramen, Coca Cola, Nowaco atd.


Restaurace Popocatépetl

Nabídka mexických specialit a tequily. Možnost pořádání společenských a firemních akcí.


Restaurant u Piráta

Kuchyně restaurace U PIRÁTA je v mexicko-italském stylu. Nabídne Vám od předkrmů, salátů, polévek, přes speciality z kuřete (křidýlka, stehýnka, špízy), vepřové, hovězí a rybí speciality, těstoviny, jídla pro vegetariány, pro děti, až po omáčky, drezinky a neodolatelné moučníky.

Kuchyně je mapována kritériem „metodou kritických bodů“ (HACCP), což svědčí o nezávadnosti produktů. Nabízíme také doplňkový sortiment (nachos chips, mandle, doutníky, cigarety, zapalovače s logem)

Mezi nápoje patří míchané alko i nealko nápoje, teplé i studené, juice, nektary a další. Dále nabízíme široký výběr tequil, vína, piva, likérů, bourbonů, whisky a také i archivního alkoholu.


Texas Ranch

Kdo někdy navštívil středozápad USA a státy sousedící s Mexikem, jistě potvrdí, že většina tak zvaných SALOONU této "kovbojské oblasti" jsou vlastně lidové hospůdky. Proto jsou mylné ty informace, které představují u nás americké steakhousy, jako "nóblové" westernové saloony, do kterých např., když nemáte vyleštěné boty, tak vás nepustí. Náš TEXAS RANCH se snaží být pravým texaským saloonem, kde je mnohem důležitější, než kožená křesla a pozlacené cukřenky, atmosféra a příjemno. Jistě každý uzná, že obtížně můžeme po někom chtít, aby mu bylo příjemně hned po ránu nebo při odskočení na oběd při celodenním shonu, proto i z těchto důvodů otevíráme v podvečer a raději s vámi posedíme do pozdějších nočních hodin, kdy z našich myšlenek "odlétají" starosti a spíše se vkrádá ono příjemno. Hodně našich hostů to již pochopilo a proto se k nám rádi vracejí. Zkuste to i vy, kteří jste k nám cestu ještě nenašli a připravte se na několik překvapení. První z těch menších je, že si u nás všichni tykáme. Na ty další se přijďte podívat...Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum