Maďarská kuchyně - PubLife


Kavárna Fantazie

V naší Cukrárně a kavárně Fantazie na Úvoze 43 v Brně máte ojedinělou možnost ochutnat originální zákusky a dorty jedinečných druhů jak od českých tak maďarských cukrářů.

Zákusky a dorty si vyrábíme sami a troufneme si říct že jsou jedniné tohoto typu v Brně. Spolupráce Česko-Maďarská. Zákusky připravujeme dle sezóny a podle nejnovějších trendů v zahraničí v oboru.

Jsme nekuřácká kavárna cukrárna s nekuřáckým dětským koutkem a navíc s točenou zmrzlinou.


Motorest u Vlka

Motorest u Vlka se nachází na silnici E50, směr Brno - Uherské Hradiště-SK. Nabízíme Vám kapacitu 90 míst, 35 restaurace (v době oběda nekuřácká) a 55 zimní a letní posezení. Personál motorestu U vlka Vás srdečně zve k návštěvě našeho motorestu. Náš motorest Vám nabídne bohatý výběr těch nejrozmanitějších pokrmů ať už minutková jídla, tak speciality a jídla na objednávku. Samozřejmě Vám naše profesionální obsluha nabídneme lahodné pokrmy mimo české kuchyně i z jiných koutů světa jako například skvosty asijské kuchyně.

Motorest nabízí širokou kapacitu parkovacích míst pro osobní i nákladní automobily včetně autobusů! Dále nabízíme možnost rezervací pro odpočinkové přestávky dálkových spojů.

Motorest u Vlka Vám nabízí pokrmy nejen z české ale i ze světové kuchyně. Určitě si nenechte ujít naši vyhlášenou kulinářskou specialitu maďarský guláš podávaný přímo v kotlíku. Určitě Vás nadchne i náš široký výběr pokrmů z ryb a pestré meny příloh.

Podle hesla k dobrému jídlu dobré pití Vám náš motorest nabídne nejen výborný čepovaný Staropramen ale i míchané alko a nealko nápoje. Dále oblíbené míchané nápoje z naší Mojito mánie. A jelikož se nacházíme na Moravě nabízíme vám unikátní výběr těch nejkvalitnějších vín.

Protože nikdy nevíte kdy budete muset vyrazit na cestu a hlad nebo únava Vás může překvapit kdykoli. Jsme tu pro vás nepřetržitě 24 hodin denně sedm dní v týdny. Nabízíme Vám speciální non stop menu takže můžete uhasit žízeň a zahnat hlad třeba i ve tři hodiny ráno. Nebo si dát jen kávičku aby jste se probrali a mohli pokračovat na cestě. Náš motorest u Vlka je vám prostě k dispozici kdykoli jej potřebujete. Náš ochotný personál se těší na Vaši návštěvu.


Restaurace Hansen

Na okružní třídu k Besednímu domu přistavili kočár z Vídně. Do Brna se vrací rakousko-uherská kuchyně – původní receptury starého mocnářství v moderní úpravě.

Elegantní restaurace vás pohltí atmosférou císařského dvora Franze Josefa. Skvělé víno, noblesní pokrmy a obsluha v rukavičkách. V centru Brna na Husově ulici.

Ochutnejte kouzlo časů, kdy se v Brně ještě křížily národnostní chutě moravské, české, rakouské a maďarské kuchyně. Guten Appetit! Rakousko-uherská kuchyně v moderním pojetí, každý měsíc nové menu dle čerstvých surovin, speciálně vybraná vína ke každému chodu zvlášť, pokrmy z bio produktů od místních dodavatelů, vídeňský šarm špičkové gastronomie a služeb, kouzelná letní zahrádka na rozlehlém nádvoří, oslavy, promoce, rauty, svatby, firemní akce…

Vůni dávných let hledejte v přízemí historické budovy Besedního domu. Současné sídlo brněnské Filharmonie navrhl v letech 1871–72 dvorní rakouský architekt Theo Hansen.

Kulinářský zážitek ve vídeňském stylu si můžete dopřát i za vstřícné ceny – během polední nabídky. Každý všední den od 11 hodin do vyprodání.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Kamenný sklep u Juráků
Dnes 18:00-01:00
Restaurace Popocatépetl
Dnes 11:00-00:00
Yam Yam Express
Dnes 11:00-00:00
Skandal bar
Dnes 08:00-00:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum