Letní zahrádka - PubLife


Carllino
Pizzerie, restaurace se nachází v lokalitě Praha 8 na ulici Thámova 26. Vybrat si můžete z 221 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, letní zahrádka, nekuřácký podnik, rozvoz jídel, vstup se psy. Čepuje se Clausthaler, Krušovice, Pilsner Urquell. (Pizzerie, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Pizzeria Caruso
Italsko-česká kuchyně přímo v centru Ostravy Denní menu za 69 kč Nabízíme: posezení v příjemném prostředí v letních měsících otevřena zahrádka skvělou italsko-českou kuchyni více než 40 druhů pizz bohatý výběr předkrmů, salátů, těstovin pokrmy z masa i sýru lahodné moučníky a poháry široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Přejeme Vám dobrou chuť a příjemně strávené chvíle v naší pizzerii.

Centimetr
Bar, restaurace se nachází v lokalitě Praha 3 na ulici Čáslavská 5. Vybrat si můžete z 58 položek v jídelním lístku. Nabízí: catering, extra salónek, klimatizace, koktejly, letní zahrádka, pořádání akcí, TV, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Hoegaarden, Staropramen, Stella Artois. (Bar, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:30 denní menu.)

Černá buchta

Nová, útulná kavárna v Brně, Králově poli. Kromě příjemného prostředí Vám můžeme nabídnout kvalitní italskou kávu značky Vergnano, výběr z několika druhů zákusků, denní tisk a časopisy.

Zároveň u nás najdete stylový bar s nabídkou více než 50 - ti druhů koktejlů, různými druhy whisky, rumů a dalších lihovin. Pochutnat si u nás můžete na zapečených bagetách PANINI dle vlastního výběru.

Rovněž nabízíme možnost pořádání kulturních a společenských akcí, výstav, autorských čtení, firemních i soukromých večírků.

Přijďte posedět, nasát příjemnou atmosféru a odpočinout si od ruchu okolního světa s Vaší oblíbenou knížkou, případně u denního tisku nebo časopisů.

Jsme nekuřácká provozovna.

Pro kuřáky i nekuřáky je k dispozici letní zahrádka.


Čertův Mlýn
Málokdo by asi hledal uprostřed moderní zástavby Velké Ohrady pohádkovou oázu klidu a pohody. Ve skleníkovém objektu 70. a 80. let minulého století jsme pro Vás v prosinci roku 2002 otevřeli restaurant v atmosféře starého „Drdovského“ mlýna, kde Vám náš tým zkušených kuchařů připravuje různé pochoutky vynikající kvality.

Čertův potok
Restaurace se nachází v lokalitě Roztoky na ulici Přílepská 1692. Vybrat si můžete z 3 položek v jídelním lístku. Nabízí: klimatizace, letní zahrádka, parking, rozvoz jídel, točené nealko pivo, wi-fi. Čepuje se Krušovice. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Červená tabulka
"Červená tabulka Restaurant" se za 8 let své existence nalezla své pevné místo mezi vyhledávanými pražskými restauracemi. Naši hosté oceňují kvalitní zážitkovou gastronomii, spojenou s nabídkou pečlivě vybíraných kvalitních vín - jak moravských, tak francouzských, ale i italských, rakouských a dalších. V kuchyni restaurace pro Vás pracují i takové osobnosti, jako je pan Jan Souček, který v letošním roce získal z rukou první dámy titul "Kuchař roku 2008 v České republice" v juniorské kategorii.Interier restaurace Červená tabulka připomíná díla civilizačního malíře Kamila Lhotáka. Zahrádka restaurace v tomto uzavřeném objektu je místem stvořeným k odpočinku, k zastavení se, je oázou uprostřed spěchajícího velkoměsta - ne nadarmo se říká, že Červená tabulka má jednu z nejkrásnějších zahrádek ve městě! Restaurace má 54 míst v interieru a 40 míst na zahrádce. Salonek může využít 25 hostů. Objekt je pro svou intimní atmosféru, členitost i možnost uzavření ideální pro decentní firemní i soukromé akce i svatby.Naše krédo je prosté: kvalitní zážitková gastronomie, profesionální servis a příznivá cena. Věříme, že Vám u nás bude chutnat,prožijete tu příjemné chvíle a karneval zážitků... Těšíme se na Vaši návštěvu!

Červené Jablko
NOVINKA: 12.08.-21.08.2009, po-pá 11:30 - 15:00, nabízíme samoobsluha bufet ( polévka,sálat,předkrem.hlavní jídlo.dezert ) vyběr z více druhů. neomezena konzumace za jednotnou cena 99,- Kč/ osoba Nabízíme výběr z více než 200 druhů jídel orientální kuchyně. Rychlá jídla vám na počkání také zabalíme.Všechna jídla jsou připravována z čerstvých surovin.

Česká hospoda
Speciality staročeské kuchyně, bohatý výběr kvalitních značkových moravských,ale i Francouzských vín a pravé české pivečko. Nově zrekonstruované prostory ze 14.století s kapacitou 200 míst jsou vhodné pro jakoukoliv výjimečnou událost i příjemné posezení.

Česká hospůdka na radnici
Česká hospůdka Na Radnici se nacházi přímo v secesní budově radnice Prahy 9, vedle nově otevřené desetipodlažní obchodní galerie Fenix s parkovištěm o 600 parkovacích místech a přilehlým kongresovým hotelem Clarion.

Cesta Časem
Restaurant se nachází ve starých Dejvicích mezi Vítězným náměstím a Hanspaulkou v poklidném prostředí mimo dosah městského ruchu. V létě roku 2004 byl objekt po rekonstrukci opět uveden do provozu a i Vy v něm můžete nalézt zajímavé prostory v podobě malých salónků pro cca 20 –30 osob, které jsou vhodné k pořádání různých akcí.

Cihelna La familia
Rodinná pizzerie, restaurace v Praze Karlíně nabízející široký výběr pizzy, těstovin, salátů, steaků a specialit mezinárodní kuchyně.

první | < | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | > | poslední

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Motorest Stará Pošta
Dnes 00:01-23:59
Restaurace Hansen
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum