Krušovice - PubLife


Antonio
Jsme dobře zavedená pizzerie kousek od Zbraslavského náměstí, kde působíme již dvanáct let. Naše výborná pizza Vám určitě zachutná. Je připravována v peci na dřevo zkušeným pizzařem. Samozřejmě neděláme jen pizzu, ale také minutky, steaky, těstoviny a saláty. Vybere si u nás opravdu každý a zaručujeme, že Vám u nás bude chutnat.

Big daddy's garage
Nabízíme Vám metropolitní kuchyni. Naše restaurace je ozvučena a hrajeme pro Vás muziku od 80.let až po současnost. Uspořádáme pro Vás párty, barmanské a ohňivé show nebo firemní večírky. Přijďte večer s přáteli posedět, objednejte si míchaný koktejl a ochutnejte výborné steaky, marinovaná žebra, hamburgery nebo čerstvé zeleninové saláty. Čeká zde na Vás příjemná obsluha a lidové ceny.

Hotel Bílá labuť
Moderní hotel nabízející komfort v příjemné a klidné atmosféře, má ideální polohu v obchodním a kulturním centru jen pár kroků od historického centra Prahy, blízkost metra a MHD zaručuje pohodlné spojení po celé Praze.

Billiard bar

KOPŘIVA - TRANSPORT s.r.o provozuje Billiard bar ve Valticích v prostorách firmy. Bar začal svoji činnost v roce 1993 a hned od počátku si vybudoval ve Valticích i v blízkém okolí dobrou pověst. Bar je vybaven kulečníkovým stolem (billiard), elektronickými šipkami a speciálními stoly na karetní hry. V baru je možno sledovat na projekční televizi různé sportovní a nesportovní pořady na UPC. Samozřejmě lze také ochutnat různé druhy nápojů, především Krušovické pivo a valtická vína. Bar se skládá ze dvou místností, kde jedna místnost je nekuřácká.


Bona Vita
Restaurace se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Václavské náměstí 43. Nabízí: bezbariérová, klimatizace, koktejly, letní zahrádka, pořádání akcí, TV, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Krušovice. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Bowling Radava
Bar, restaurace se nachází v lokalitě Praha 7 na ulici Milady Horákové 37. Vybrat si můžete z 184 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, catering, klimatizace, letní zahrádka, pořádání akcí, projektor, točená Kofola. Čepuje se Birell, Červený drak, Krušovice, Pilsner Urquell, Starobrno, Zlatý Bažant Nealkoholický. (Bar, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Bowling restaurace 9evítka

Nabídka teplých i studených jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozici je bowling.


Bowling Slavičín

Provozujeme klimatizovanou nekuřáckou pizzerii pro 50 osob s bezbariérovým přístupem. Možnost využití bowlingových drah. Pořádáme oslavy i svatby.


Brevi Manu restaurant

Najdete nás v nově zrekonstruovaných prostorách na rohu ulic Hilleho a nám. 28. října. Připravujeme pro Vás nejen výbornou pizzu podle tradiční italské receptury, ale také denně čerstvé těstoviny, saláty a speciality italské a mezinárodní kuchyně. Také si dovolujeme nabídnout originální italskou kávu Segafredo a v neposlední řadě výborná moravská a italská vína.


Cafe Muzeum

Ve velmi klidném a příjemném prostředí, je Vám dispozici posezení na jedinečně položené terase s nabídkou vynikající Sicilské kávy či pravých Italských čokolád,široká nabídka nápojů včetně nápojů míchaných, obrovské spektrum moučníků či zmrzlinových pohárů a v neposlední řadě od letošního roku i rozšířený jídelní lístek, který splňuje nabídkou chutě i lecjakých gurmánů.

Dále také nabídka denního MENU, nebo páteční grilování přímo před Vašimi zraky.Za zmínku též stojí repliky Znojemských malířů, které jsou součástí interiéru. K Vašemu klidnému posezení určitě přispěje hřiště pro naše malé hosty, stojan na kola, či možnost zakoupení vín z produkce Vinných sklepů Lechovice za maloobchodní ceny s sebou.Ale samozřejmě hlavně příjemná obsluha na které si zakládáme a společně s prvotřídním servisem také stavíme.


Cafe Na Prádle
Kavárna, restaurace se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Besední 3. Nabízí: catering, klimatizace, koktejly, letní zahrádka, pořádání akcí, projektor, točená Kofola. Čepuje se Bernard, Krušovice. (Kavárna, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:30 denní menu.)

Carllino
Pizzerie, restaurace se nachází v lokalitě Praha 8 na ulici Thámova 26. Vybrat si můžete z 221 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, letní zahrádka, nekuřácký podnik, rozvoz jídel, vstup se psy. Čepuje se Clausthaler, Krušovice, Pilsner Urquell. (Pizzerie, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | poslední

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum