Klub - PubLife


Čajovna & Klub Pangea

Provoz čajovny a klubu.


Club 68

CLUB 68 je kompletně vybavený penzion s restaurací, letní zahrádkou, barem, kavárnou, třemi salónky - biliardový , snídaňový a nekuřácký. Ve sklepních prostorách je bar s diskotékou a salonkem. V poschodí letní zahrádka pro ubytované hosty ve 14 klimatizovaných pokojích vybavených TV, internetem, s pracovním stolem a sedací soupravou. Dalším bonusem je apartmá s barem, které je možné využít i jako párty pokoj pro pořádání uzavřených společností do 12 hostů.


Club Topas

Topas club je prvním studentským klubem s diskotékovou scénou otevřený v tehdejší ČSSR dokonce osobně t.č. prezidentem Antonínem Novotným.

V 60.-70. letech zažíval klub pravděpodobně největší rozkvět a slávu a mezi jeho pravidelné návštěvníky patřili například Jan Werich, Karel Kryl, Karel Gott, Věra Špinarová, Hana a Petr Ulrichovi, Waldemar Matuška či skupina Olympic.

Po celkové rekonstrukci, kterou si klub prošel na přelomu tisíciletí, je dnes restaurací klubového typu s plnohodnotným kuchyňským zázemím.

Těšíme se na Vaši návštěvu!!


Dukla Klub

Provozujeme diskotékovou vinárnu.


Fako Restaurace

Restaurace FAKO CLUB se nachází na klidném místě v městské části Brno - Tuřany. Nejen pro svou polohu, ale též díky oblíbené kuchyni je vyhledávaná a žádaná pro pořádání rodinných oslav(narozeniny,promoce, svatby, křtiny), firemních večírků či setkání přátel. Pro tyto příležitosti pro vás rádi připravíme hostinu dle vašeho přání .


HAVANA CLUB BAR

Havana Club Bar Brno - Dominikánská 1 - Kontakt & Rezervace: tel.: 731 759 881

⋆ ⋆ ⋆ PRAVÝ DOTEK KUBY ⋆ ⋆ ⋆

Nevíte kam zajít na dobrou kávu před kinem nebo na exkluzivní cocktail po zhlédnutí dobrého filmu... PRÁVĚ PRO TO JSME TU PRO VÁS

Pokud hledáte opravdu stylové místo na posezení, dobré pití a zábavu, zavítejte k nám

 • COCKTAIL BAR
 • RUM BAR
 • DENNÍ AKCE
 • DRINK TÝDNE
 • RUM TÝDNE
 • AKCE & PÁRTY

Jediný noční bar v kubánském stylu v centru Brna s exkluzivní nabídkou rumů z karibské oblasti. Cocktaily připravené špičkovými barmankami přímo dle přání zákazníka.

Možnost pořádání firemních akcí, večírků , oslav narozenin

Přízemí bar, 1.patro posezení až pro 40 osob 100 druhů míchaných nápojů, přes 50 rumů z karibské oblasti . Přízemí bar, 1.patro posezení až pro 40 osob

 • ČEPUJEME PIVO:
 • HEINEKEN Extra Cold
 • KRUŠOVICE Pšeničné

-- Corona -- Desperados -- Heineken -- Nealko Pivo -- Frisco

Více informací na www.havanabrno.cz

Staňte se našimi přáteli na sociálních sítích, kde se dozvíte naše aktuální akce

 • FACEBOOK.com/havanabrno.cz
 • TWITTER.com/HavanaBrno
 • PLUS.GOOGLE.com/+HavanabrnoCz
 • Kontakt & Rezervace: tel.: 731 759 881

Přijímá rezervace, Vítáme i zákazníky bez rezervace,

Catering Venkovní posezení


INKOGNITO

Provoz biliardového klubu a herny s hracími automaty a elektronickými šipkami.


Kavárna - klub Escape

 

Kavárnu – klub Escape naleznete v suterénu jižní části zámku v Kuřimi. Celý prostor kavárny zahrnuje malý sál, schodištěm navazující dvojmístnost kavárny, místnost baru a salonek. Všechny místnosti spojuje originální grafika ve formě barevných polepů na dveřích a skleněné barové desky od výtvarníka Michala Jindry. Atmosféru dokresluje audiovizuální vybavení ve všech místnostech kavárny.

V malém sále pořádáme hudební akce zaměřené převážně na taneční hudbu, dále také jazzovou, etnickou a jinou nezařaditelnou zajímavou muziku. Chystáme se také na realizaci filmového klubu.

Veškeré vnitřní prostory jsou nekuřácké a slouží ke každodennímu příjemnému posezení, k pořádání různých soukromých i firemních akcí.

Historicky spadá jižní část zámku převážně do druhé poloviny 16. století. Prostory kavárny – klubu, s výjimkou malého sálu, vznikly dodatečně při statickém zabezpečení jižního traktu v druhé polovině 20. století. Existence malého sálu spadá do druhé poloviny 14. století, kdy byl pravděpodobně podsklepením dřevěné tvrze.


Klub 14ka

Navštivte naše pravidelné akce. Novinky najdete v programu. Nabízíme velké možnosti využití volného času. Můžete hrát fotbálek, šipky nebo kulečník na několika stolech zároveň. A co je hlavní? Použití zcela ZDARMA.

Pořádáme studentské akce pro 200 - 400 osob.

Pro zájemce o bojové sporty je k dispozici tělocvična, kde pod vedením zkušeného trenéra pořádáme hodiny Thai boxu a Valetuda.

Chcete oslavit promoci, narozeniny, udělat párty? Jsme vám k dispozici. Zavolejte a domluvte si pronájem celé provozovny bez poplatku.


Maledivy Club

V samotném centru Brna naleznete místo, které Vás nejen atmosférou,ale především jídelním a nápojovým lístkempřenese na tisíce kilometrů vzdálená místa. Máme pro Vás připraveno nevšední menu a třebanaše carpaccio je široko daleko vyhlášenoudelikatesou. Nemáte-li hlad, pak si určitě rádi pozvednete náladu popíjením exotických alko i nealkoholických koktejlů.


Miki Club

Jsme restaurace v Brně, která Vám vaří typicky českou kuchyni, zahraniční speciality a denně 3 druhy menu. Nabízíme k pronájmu salónek pro příležitosti svatebních hostin, narozeninových oslav a jiných společenských akcí.


Morava Restaurace

Restaurace nabízí posezení v příjemném prostředí.

Otevírací doba: od 11:00 do 23:00 hod., o víkendu do 01:00 hod.

Kapacita restaurace: 70 míst

Nabízíme: - velký výběr pizz (zhotovených podle originální receptury) - salátů - těstovin - vynikajicích jídel tradiční české a samozřejmě i mezinárodní kuchyně - nezapomněli jsme ani na sladké stránky života a nabízíme množství dezertů - italskou čokoládu a kávuPřihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně