Janáček - PubLife


Hostinec u Burdů

Nabízíme teplá jídla včetně nápojů. K dispozici je sál na společenské akce a venkovní zahrádka.


CHELSEA Pizzeria

Provoz pizzerie s nabídkou italských jídel. K dispozici je bar a nekuřácká část.


Jáma
Restaurace Jáma nabízí delikátní americké a mexické speciality, srší neustále žhavou a akční atmosférou, kterou výborně doplňuje náš přátelský personál a správná muzika. Restaurace Jáma slouží hostům již téměř patnáct let a stala se synonymem burgrů a dobré zábavy v americkém stylu v samém centru Prahy. A to nejen pro své pohoštění, ale také proto, že je místem kde se setkávají čeští přátelé a kde se navzájem seznamují turisté z celého světa. Jáma pravidelně organizuje různé sportovní akce a večírky.

Javornická hospoda

Javornická hospoda se nachází v prostředí Bílých Karpat ve vesnici Javorník.

Hospoda změnila v roce 2006 majitele a prošla celkovou rekonstrukcí.Hospodu provozuje firma Wildhoney, s.r.o.

Okolní krajina Vám nabízí bezpočet sportovního vyžití, zajímavé turistické cíle, v létě koupání , v zimě lyžování ve Skiparku Filipov (cca 500M od hostince).Na své si přijdou i milovníci hub.

Ve vesnici se pořádá každoroční Mezinárodní folklorní festival, tradiční krojované Martinské hody a různé folklorní akce.


Klášterní restaurace a vinárna

Starosti s uspořádáním svatebních hostin, firemních setkání, abiturientských večírků, rodinných oslav a rautů nechte na nás!!!


Motorest Rasová

Vítejte na stránkách motorestu Rasová, posledním motorestem na E50 před hranicí se Slovenskou republikou.V nabídce restaurace najdete bohatý výběr jídel klasické české kuchyně,týdenní menu,speciality podniku, bezmasá jídla, polévky,hotová jídla, saláty, moučníky...


Obyčejný svět
WWW.OBYCEJNYSVET.COM Užasné prostředí, dobrá atmosféra, hlavně skvělá kuchyně! pestrý výběr točených piv a to jak tuzemských tak zaraničních.

Restaurace Koruna

Nabídka teplých i studených jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.


Jídelna Korzár

Denní menu od 72,- Kč. Rozvážíme jídla za 73,- Kč. Uvaříme Vám na jakoukoli akci - hlavní chody od 92,- Kč a cena rautu na osobu dle Vašeho přání!


Restaurace U Brány

V letech 2000-2004 prošel hotel rozsáhlou přestavbou, čímž se zvětšila kapacita na 18 pokojů, přibyla vinárna a nová velká restaurace. V roce 2004 získal Hotel U Brány ocenění „Dům roku“ v Uherském Brodě. Hotel U Brány dokáže vyhovět všem Vašim požadavkům. Můžeme pro Vás zajistit veškerý cateringový servis, širokou škálu akcí od obchodních jednání až po rodinné oslavy, promoce, svatby a školení.


Restaurace U páva

Provoz restaurace se sálem a terasou s kapacitou 170 míst a altánkem. Možnost zajištění soukromých i firemních akcí, svateb a srazů.


Restaurace Veselanka

Naše restaurace funguje od roku 2008 a nabízí Vám své služby v oblasti pohostinství. Nabízíme příjemné posezení v malebné vesničce Veselá kousek od města Slušovic. Součástí restaurace Veselanka je letní zahrádka. V prostorách restaurace je možnost konání svatebních hostin, večírků, výročí narozenin, předváděcí akce, atd.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum