Herna - PubLife


BOWLING BAR HERNA

Provozování bowlingového baru s restaurací. Nabídka alkoholickýh i nealkoholických nápojů.


Bowling bar Vysočina

Setkáte se s širokou nabídkou jídel a specialit.

V našich prostorách lze také pořádat různé soukromé či firemní večírky, školení i prezentace. S těmito večírky máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme zajištění studených obložených mís až po raut s teplým i studeným občerstvením.

Dále k těmto akcím nabízíme využití naší videoprojekce s plátnem, zajištění barmanské show, živé kapely či různé speciální výzdoby.


CANADA PUB

Celoklimatizovaná restaurace s velkým výběrem piv a vín a denně otevřenou kuchyní až do zavírací doby nabízí také 2 samovýčepní stoly (druh piva dle předem domluveného výběru). V restauraci se nachází sázkový terminál i přepážka sázkové kanceláře Synottip.

Dále nabízíme možnost posezení v našem Sportbaru, ve kterém se mimo jiné nachází například karetní stůl a samozřejmě můžete využít také zahrádky v nádvoří Domu Kultury, kde je nepřetržitě příjemný chládek.


Herna Bar Rimini

Provozujeme hernu a bar. K dispozici jsou hrací i výherní automaty či elektronická ruleta.


Hotel Koruna

Náš hotel nabizí možnost ubytování v jedno lůžkových, dvoulůžkových pokojích pro rodiny s dětmi, k dispozici máme i 6 lůžkový pokoj. Vzhledem k tomu že náš hotel nemá stalou recepci informace o ubytování vám poskytnou zaměstnanci restaurace.


M&M Hospoda

Provoz pivnice s nabídkou 4 druhů čepovaného piva. K dispozici je pizzerie, video projekce, 2 plazmové TV, herna, sázková kancelář a letní zahrádka.


RELYFO

Hotel je vybaven převážně 2-lůžkovými pokoji se samostatným sociálním zařízením a televizí. Celková kapacita je 35 lůžek. Součástí hotelového komplexu je restaurace a kavárna, pivnice, noční bar, bowling a herna, bufet a letní zahrádka. Pravidelně jsou pořádány taneční večery. V hotelu je mimo jiné umístěn i kadeřnický salón a banka se směnárnou. Kavárna - restaurace je vybavena pódiem a tanečním parketem s pevně nainstalovanou zvukovou a světelnou aparaturou. Restaurační služby jsou poskytovány ve stylu obvyklé moravské pohostinnosti. Pro návštěvníky hotelu je možné zajistit další služby - sauna 1 km od hotelu,venkovní bazén 300 m od hotelu, krytý bazén 6km od hotelu, hřiště, tenisový kurt a cvičné jízdy na koních 2km od hotelu.


Restaurace Marina

Nabídka jídel české a mezinárodní kuchyně. Dále nabízíme bar s výherními automaty a ruletou, kulečník, fotbálek a šipky. 


Restaurace Pekanda

Nabídka teplých jídel, alkoholických a nealkoholických nápojů.

Zaměstnanci Restaurace PEKANDA Vám přejí dobrou chuť a věří, že se k nám budete rádi vracet!  


Restaurace U dvou slunečnic

Stylová restaurace s grilem. Speciality na dřevěném uhlí, široký sortiment jídel a nápojů. Sport bar - sportovní přenosy po celý den, projekční plátno a 6 televizí. Salonek - svatby, oslavy, promoce, pohřby. Sázková kancelář Tipsport. Parkoviště.


Restaurace VeCafe

Plně klimatizovaný objekt restaurace, kavárny a baru má kapacitu 50 míst. Prostory jsou odděleny paravány, aby bylo zajištěno maximálně možné soukromí každého návštěvníka. K dispozici je rovněž salonek, který je svým architektonickým řešením předurčen k oslavám, svatbám, promocím, obchodním jednáním, školením apod. Salonek má vedlejší vchod, což umožňuje diskrétní obsluhu. Je rovněž plně klimatizován a při slavnostní tabuli nabízí kapacitu 35 míst.


Restaurace Vsacan

Nabídka teplých i studených jídel.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Motorest Stará Pošta
Dnes 00:01-23:59
Restaurace Hansen
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum