Herna - PubLife


BOWLING BAR HERNA

Provozování bowlingového baru s restaurací. Nabídka alkoholickýh i nealkoholických nápojů.


Bowling bar Vysočina

Setkáte se s širokou nabídkou jídel a specialit.

V našich prostorách lze také pořádat různé soukromé či firemní večírky, školení i prezentace. S těmito večírky máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme zajištění studených obložených mís až po raut s teplým i studeným občerstvením.

Dále k těmto akcím nabízíme využití naší videoprojekce s plátnem, zajištění barmanské show, živé kapely či různé speciální výzdoby.


CANADA PUB

Celoklimatizovaná restaurace s velkým výběrem piv a vín a denně otevřenou kuchyní až do zavírací doby nabízí také 2 samovýčepní stoly (druh piva dle předem domluveného výběru). V restauraci se nachází sázkový terminál i přepážka sázkové kanceláře Synottip.

Dále nabízíme možnost posezení v našem Sportbaru, ve kterém se mimo jiné nachází například karetní stůl a samozřejmě můžete využít také zahrádky v nádvoří Domu Kultury, kde je nepřetržitě příjemný chládek.


Herna Bar Rimini

Provozujeme hernu a bar. K dispozici jsou hrací i výherní automaty či elektronická ruleta.


Hotel Koruna

Náš hotel nabizí možnost ubytování v jedno lůžkových, dvoulůžkových pokojích pro rodiny s dětmi, k dispozici máme i 6 lůžkový pokoj. Vzhledem k tomu že náš hotel nemá stalou recepci informace o ubytování vám poskytnou zaměstnanci restaurace.


M&M Hospoda

Provoz pivnice s nabídkou 4 druhů čepovaného piva. K dispozici je pizzerie, video projekce, 2 plazmové TV, herna, sázková kancelář a letní zahrádka.


RELYFO

Hotel je vybaven převážně 2-lůžkovými pokoji se samostatným sociálním zařízením a televizí. Celková kapacita je 35 lůžek. Součástí hotelového komplexu je restaurace a kavárna, pivnice, noční bar, bowling a herna, bufet a letní zahrádka. Pravidelně jsou pořádány taneční večery. V hotelu je mimo jiné umístěn i kadeřnický salón a banka se směnárnou. Kavárna - restaurace je vybavena pódiem a tanečním parketem s pevně nainstalovanou zvukovou a světelnou aparaturou. Restaurační služby jsou poskytovány ve stylu obvyklé moravské pohostinnosti. Pro návštěvníky hotelu je možné zajistit další služby - sauna 1 km od hotelu,venkovní bazén 300 m od hotelu, krytý bazén 6km od hotelu, hřiště, tenisový kurt a cvičné jízdy na koních 2km od hotelu.


Restaurace Marina

Nabídka jídel české a mezinárodní kuchyně. Dále nabízíme bar s výherními automaty a ruletou, kulečník, fotbálek a šipky. 


Restaurace Pekanda

Nabídka teplých jídel, alkoholických a nealkoholických nápojů.

Zaměstnanci Restaurace PEKANDA Vám přejí dobrou chuť a věří, že se k nám budete rádi vracet!  


Restaurace U dvou slunečnic

Stylová restaurace s grilem. Speciality na dřevěném uhlí, široký sortiment jídel a nápojů. Sport bar - sportovní přenosy po celý den, projekční plátno a 6 televizí. Salonek - svatby, oslavy, promoce, pohřby. Sázková kancelář Tipsport. Parkoviště.


Restaurace VeCafe

Plně klimatizovaný objekt restaurace, kavárny a baru má kapacitu 50 míst. Prostory jsou odděleny paravány, aby bylo zajištěno maximálně možné soukromí každého návštěvníka. K dispozici je rovněž salonek, který je svým architektonickým řešením předurčen k oslavám, svatbám, promocím, obchodním jednáním, školením apod. Salonek má vedlejší vchod, což umožňuje diskrétní obsluhu. Je rovněž plně klimatizován a při slavnostní tabuli nabízí kapacitu 35 míst.


Restaurace Vsacan

Nabídka teplých i studených jídel.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum