Francouzská kuchyně - PubLife


Caffe incontro

Náš stylový a velmi netradiční caffebar byl otevřen v měsíci únoru roku 2003. Nachází se ve Ztracené ulici,pod zámeckou věží, v srdci města Kroměříže. Již od začátku provozu slouží přes den především jako kavárna, vhodná nejen pro příjemné posezení s přáteli,ale i pro pracovní schůzky. Výborná chuť u nás připravené kávy, doplněná skvělými francouzskými palačinkami vás rozhodně nezklame.

Večer patří Caffe in contro hlavně milovníkům něčeho "ostřejšího". Žhavou novinkou je nedávno otevřená kuchyně, která kromě již zmiňovaných palačinek Crepes, nabízí netradiční sendviče Panini a lehké saláty. Vše je připraveno z vždy čerstvých, velmi kvalitních a pečlivě vybraných surovin.


CITY HOTEL restaurant

Stylová hotelová restaurace nabízející mezinárodní kuchyni. Celý týden, včetně víkendů, je v nabídce od 11 hod. do 14 hod. zvýhodněné denní menu. Můžete si vybrat i z našeho stálého jídelního menu a třešničkou na dortu je naše degustační menu připravené jedním z nejlepších kuchařů republiky! 


La Bouchée Restaurant

Název naší restaurace „La Bouchée“ [labušé] pochází z francouzštiny a přeneseně znamená sousto či soustíčko. Toto slovo dalo také základ českému výrazu „labužník“. A jako labužníci si budete určitě připadat i v našem restaurantu.

Gastronomický podnik La Bouchée najdete v centru Brna na Údolní ulici. Samozřejmostí je pro nás příprava jídel z kvalitních čerstvých surovin, zaměřujeme se na biopotraviny a jehněčí maso – ale naši kuchaři vám rádi splní i jiná kulinářská přání. Nemůžete se rozhodnout? U nás se můžete poradit přímo s kuchařem, který vám rád doporučí nejvhodnější menu. Zajímá vás příprava jídla? Kuchyň před vámi neskrýváme – kuchaře při přípravě vašeho oblíbeného pokrmu můžete pozorovat přímo z prostor vstupní kavárny.

Máte-li chuť třeba na čerstvou rybu s grilovanou zeleninou nebo na bio jehněčí kotletku na smetanovém listovém špenátu, jste na správné adrese. Výhodná poloha v centru Brna s vlastním parkovištěm. Každodenní výběr ze tří poledních menu včetně vegetariánského, speciality z biopotravin, jehněčího, denně čerstvých ryb, sezónní menu, bohatá nabídka skvělých moravských i zahraničních vín, vynikající poměr ceny a kvality, tři stylové prostory restaurace, oddělená nekuřácká část, Wifi připojení zdarma, rodinné i firemní akce, dárkové poukazy, ochotná obsluha a precizní kuchaři, uvolněná domácí atmosféra.


La Chapelle

Le bistrot francais

Le bistrot znamená v češtině něco jako hospůdka, takže se snažíme plnit toto označení. Naše kuchyně nabízí směsici francouzských, ale i českých jídel a jídelníček je sezónně aktualizován. Nabízíme možnost privátních akcí do 50 osob, výběr vín ve spolupráci s vinnou galerií a letní zahrádku.


Restaurace ASTON

Nově jsme na našem hotelu otevřeli restaurant ASTON, ve kterém najdete luxusní moderní interiér, speciality našich kuchařů i extra nabídka světových vín. Na všechno co děláme, klademe vysoký důraz zvláště na kvalitu a profesionální přístup. Naši šéfkuchaři jsou školeni těmi nejlepšími v oboru.


Restaurace L´Eau Vive

Restaurace je v Brně otevřená od roku 2004. Je situována v prostorách bývalého M-Klubu na okraji Denisových sadů na ulici Petrské, cca 100 metrů od divadla Husa na Provázku.

Restaurace má kapacitu 54 míst a dalších 16 míst v přilehlém salonku, celkem tedy 70 míst. Nabízíme pořádání rodinných oslav, promocí, smutečních hostin apod.


Sushi a rybí restaurace Brno Koishi

Jsme stylová sushi a rybí restaurace. Najdete u nás rybí speciality a sushi, které pro vás připraví náš sushimaster. Dále pak snídaně - japonské, anglické, francouzské. Součástí je obchod kde naleznete vše pro domácí výrobu sushi a rybích specialit.


Viva restaurace

Nabídka poledních menu, pizzy a salátů. Posezení v nekuřáckém prostředí s možností internetového připojení.



Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBook



Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum