Fair trade - PubLife


Andaluský pes
Nejlepší bar v naší i jiných galaxiích:)

Bar Bar
Bar, gourmet restaurant, kavárna, restaurace, vinárna se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Všehrdova 17. Vybrat si můžete z 58 položek v jídelním lístku. Nabízí: catering, fair trade, koktejly, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, vodovoda, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Staropramen. (Bar, gourmet restaurant, kavárna, restaurace, vinárna nabízí v pracovní dny od 12:00 denní menu.)

Buon Giorno
Služby s dobrou kuchyní poskytujeme již více než třináct let. Z nabídky jídelního lístku si můžete vybrat nejen italské speciality, pizzy , těstoviny, saláty ale i křehké steaky, které podáváme se specialní úpravou na rozpáleném kameni. Služby zákazníkům se snažíme stále zdokonalovat, například o denní speciality již od 79,-Kč a menu i s polévkou za 95,-Kč, které si můžete objednat na donášku, nebo rozvážku až do vašich kanceláří či domovů . Pivo točíme od soukromého humpoleckého rodinného pivovaru BERNARD 11° a nealkoholické světlé. Láhvové nealkoholické pivo polotmavé. Ležák STEL

Café Rozmar
Café Rozmar nabízí tréninkové zaměstnání mladým lidem po odchodu z dětského domova na pozicích pomocný kuchař a servírka/číšník. Provozovatelem Café Rozmar je obecně prospěšná společnost Rozmarýna. Více na www.rozmaryna-ops.cz.

Café Technika
V novém centru "kampusu" sídlí kavárna - Café Technika, která se chce stát srdcem školy i knihovny. Místem setkávání a prolnutí různých světů od přísně akademického, technického až k zcela opačným. Hlavní myšlenkou je vytvořit prostor, kde se tyto různé skupiny budou potkávat, budou mít možnost spolu slavit, ale i diskutovat, nebo si "jen zajít na kafe" - které je fair trade z naší vlastní pražírny :) Chceme, aby se Café Technika stal i Vaším-Tvým prostorem, protože to je jeho hlavní smysl.

Café Therapy
Kavárna, restaurace se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Školská 30. Vybrat si můžete z 72 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, bio, dětský koutek , extra salónek, fair trade, klimatizace, koktejly, letní zahrádka, nekuřácká část, pořádání akcí, projektor, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Gambrinus, Pilsner Urquell, Radegast, Velkopopovický Kozel. (Kavárna, restaurace nabízí v pracovní dny od 10:30 denní menu.)

Český Ráj
Typická česká a slovenská kuchyně s výborným plzeňským pivem...

Coffee imrvére

Nekuřácká kavárna se nachází přímo na Olšanském náměstí naproti rotundě svatého Rocha.

Nabízíme 100% arabiku z první Fairtrade pražírny v ČR – od Mamacoffee. Ta vám garantuje vždy čerstvě pražená zrnka, proto se můžete těšit na maximální požitek z chuti a výrazného aroma.

Ke kávě si můžete vychutnat domácí poctivé quiche, polévku, panini, koláče, bábovky a další malé dobroty od nejlepších prodejců z farmářských třžišť, či z naší kuchyně. Jídelní lístek se bude měnit podle sezónní nabídky surovin, takže vás každou chvilku čeká něco nového na ochutnání.

Do kavárny je možný vstup jak s kočárky, tak s domácími mazlíčky.


Como Mediterranean Restaurant & Café
Pýchou Václavského náměstí je středomořská restaurace COMO MEDITERRANEAN RESTAURANT & CAFÉ. • Středomořské a české speciality • Centrum města • Snídaně i pro veřejnost 6:30 – 10:30 • Polední menu 11:30 – 15:00 • Meeting point • Kvalitní servis • Letní zahrádka • Wi-Fi Připojení zdarma • Živá hudba COMO je ideálním místem pro pracovní schůzky, osobní setkání i nezapomenutelné večírky.

Ethiopia Café & Restaurant
Africká restaurace a kavárna. Speciality z Etiopie, Mali, Konga a dalších zemí. Etiopská fair-trade káva ve vysoké kvalitě, kávové speciality, posezení na letní zahrádce. Poskytujeme Wi-Fi zdarma, catering na Vašich akcích, vše jako náhradní plnění. Sociální firma zaměstnávající rovněž lidi se zdravotním postižením.

Freshtaste
Kavárna se nachází v lokalitě Praha 8 na ulici Thámova221/7 . Vybrat si můžete z 31 položek v jídelním lístku. Nabízí: bio, catering, DIA, fair trade, koktejly, nekuřácký podnik, vodovoda, vstup se psy, wi-fi. (Kavárna nabízí v pracovní dny od 07:30 denní menu.)

Kavárna Quido

Provozujeme bistro a kavárnu.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně