Fair trade - PubLife


Andaluský pes
Nejlepší bar v naší i jiných galaxiích:)

Bar Bar
Bar, gourmet restaurant, kavárna, restaurace, vinárna se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Všehrdova 17. Vybrat si můžete z 58 položek v jídelním lístku. Nabízí: catering, fair trade, koktejly, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, vodovoda, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Staropramen. (Bar, gourmet restaurant, kavárna, restaurace, vinárna nabízí v pracovní dny od 12:00 denní menu.)

Buon Giorno
Služby s dobrou kuchyní poskytujeme již více než třináct let. Z nabídky jídelního lístku si můžete vybrat nejen italské speciality, pizzy , těstoviny, saláty ale i křehké steaky, které podáváme se specialní úpravou na rozpáleném kameni. Služby zákazníkům se snažíme stále zdokonalovat, například o denní speciality již od 79,-Kč a menu i s polévkou za 95,-Kč, které si můžete objednat na donášku, nebo rozvážku až do vašich kanceláří či domovů . Pivo točíme od soukromého humpoleckého rodinného pivovaru BERNARD 11° a nealkoholické světlé. Láhvové nealkoholické pivo polotmavé. Ležák STEL

Café Rozmar
Café Rozmar nabízí tréninkové zaměstnání mladým lidem po odchodu z dětského domova na pozicích pomocný kuchař a servírka/číšník. Provozovatelem Café Rozmar je obecně prospěšná společnost Rozmarýna. Více na www.rozmaryna-ops.cz.

Café Technika
V novém centru "kampusu" sídlí kavárna - Café Technika, která se chce stát srdcem školy i knihovny. Místem setkávání a prolnutí různých světů od přísně akademického, technického až k zcela opačným. Hlavní myšlenkou je vytvořit prostor, kde se tyto různé skupiny budou potkávat, budou mít možnost spolu slavit, ale i diskutovat, nebo si "jen zajít na kafe" - které je fair trade z naší vlastní pražírny :) Chceme, aby se Café Technika stal i Vaším-Tvým prostorem, protože to je jeho hlavní smysl.

Café Therapy
Kavárna, restaurace se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Školská 30. Vybrat si můžete z 72 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, bio, dětský koutek , extra salónek, fair trade, klimatizace, koktejly, letní zahrádka, nekuřácká část, pořádání akcí, projektor, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Gambrinus, Pilsner Urquell, Radegast, Velkopopovický Kozel. (Kavárna, restaurace nabízí v pracovní dny od 10:30 denní menu.)

Český Ráj
Typická česká a slovenská kuchyně s výborným plzeňským pivem...

Coffee imrvére

Nekuřácká kavárna se nachází přímo na Olšanském náměstí naproti rotundě svatého Rocha.

Nabízíme 100% arabiku z první Fairtrade pražírny v ČR – od Mamacoffee. Ta vám garantuje vždy čerstvě pražená zrnka, proto se můžete těšit na maximální požitek z chuti a výrazného aroma.

Ke kávě si můžete vychutnat domácí poctivé quiche, polévku, panini, koláče, bábovky a další malé dobroty od nejlepších prodejců z farmářských třžišť, či z naší kuchyně. Jídelní lístek se bude měnit podle sezónní nabídky surovin, takže vás každou chvilku čeká něco nového na ochutnání.

Do kavárny je možný vstup jak s kočárky, tak s domácími mazlíčky.


Como Mediterranean Restaurant & Café
Pýchou Václavského náměstí je středomořská restaurace COMO MEDITERRANEAN RESTAURANT & CAFÉ. • Středomořské a české speciality • Centrum města • Snídaně i pro veřejnost 6:30 – 10:30 • Polední menu 11:30 – 15:00 • Meeting point • Kvalitní servis • Letní zahrádka • Wi-Fi Připojení zdarma • Živá hudba COMO je ideálním místem pro pracovní schůzky, osobní setkání i nezapomenutelné večírky.

Ethiopia Café & Restaurant
Africká restaurace a kavárna. Speciality z Etiopie, Mali, Konga a dalších zemí. Etiopská fair-trade káva ve vysoké kvalitě, kávové speciality, posezení na letní zahrádce. Poskytujeme Wi-Fi zdarma, catering na Vašich akcích, vše jako náhradní plnění. Sociální firma zaměstnávající rovněž lidi se zdravotním postižením.

Freshtaste
Kavárna se nachází v lokalitě Praha 8 na ulici Thámova221/7 . Vybrat si můžete z 31 položek v jídelním lístku. Nabízí: bio, catering, DIA, fair trade, koktejly, nekuřácký podnik, vodovoda, vstup se psy, wi-fi. (Kavárna nabízí v pracovní dny od 07:30 denní menu.)

Kavárna Quido

Provozujeme bistro a kavárnu.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Coctail bar Fontána
Dnes 18:00-00:00
Restaurace Orlovna
Dnes 10:00-00:00
Mikulovský Šenk
Dnes 17:00-00:00
Kamenný sklep u Juráků
Dnes 18:00-01:00
Restaurace Popocatépetl
Dnes 11:00-00:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum