Diskotéka - PubLife


Club 68

CLUB 68 je kompletně vybavený penzion s restaurací, letní zahrádkou, barem, kavárnou, třemi salónky - biliardový , snídaňový a nekuřácký. Ve sklepních prostorách je bar s diskotékou a salonkem. V poschodí letní zahrádka pro ubytované hosty ve 14 klimatizovaných pokojích vybavených TV, internetem, s pracovním stolem a sedací soupravou. Dalším bonusem je apartmá s barem, které je možné využít i jako párty pokoj pro pořádání uzavřených společností do 12 hostů.


Dukla Klub

Provozujeme diskotékovou vinárnu.


Hotel Koruna

Náš hotel nabizí možnost ubytování v jedno lůžkových, dvoulůžkových pokojích pro rodiny s dětmi, k dispozici máme i 6 lůžkový pokoj. Vzhledem k tomu že náš hotel nemá stalou recepci informace o ubytování vám poskytnou zaměstnanci restaurace.


Klub 14ka

Navštivte naše pravidelné akce. Novinky najdete v programu. Nabízíme velké možnosti využití volného času. Můžete hrát fotbálek, šipky nebo kulečník na několika stolech zároveň. A co je hlavní? Použití zcela ZDARMA.

Pořádáme studentské akce pro 200 - 400 osob.

Pro zájemce o bojové sporty je k dispozici tělocvična, kde pod vedením zkušeného trenéra pořádáme hodiny Thai boxu a Valetuda.

Chcete oslavit promoci, narozeniny, udělat párty? Jsme vám k dispozici. Zavolejte a domluvte si pronájem celé provozovny bez poplatku.


Pizzerie U Macka

Nabídka různých druhů pizzy a točeného piva. Pořádání diskoték.


Radniční vinárna Vyškov

Jsme menší vinárna v centru Vyškova v těsné blízkosti Masarykova náměstí. Mimo běžného posezení Vám nabízíme možnost uspořádání firemních oslav, večírků, rautů i svatebních hostin.

Naše nabídka zahrnuje široký výběr alkoholických i nealko nápojů, čepované pivo Gambrinus 10° a Plzeň 12°. Dle aktuální nabídky Vám můžeme nabídnout i „něco na zub“ ze studené kuchyně.

V pátek a sobotu pořádáme diskotéky v podání našich DJ‘s se širokým výběrem hudby pro všechny věkové generace návštěvníků. V případě zájmu Vám v tyto dny můžeme do 22:00 hodin rezervovat místa k sezení.


Restaurace Best Club

Naše restaurace a bar jsou příjemným zpestřením po bowlingovém turnaji. V naší nabídce najdete jak denní nabídku hotových českých jídel, tak výběr minutek, pizzy a zdravé kuchyně. Přijďte si posedět v příjemném prostředí Best centra. Máme pro Vás připraven výběr alko i nealko nápojů na dvou našich barech.


Restaurace Deja vu Oldies

Restaurace nabízí minutkovou kuchyni a steaky. Pořádání pravidelné oldies diskotéky a akcí.


Restaurace Flip

Restaurace nabízí teplou a studenou kuchyni včetně pizzy. Pořádání diskoték a možnost sledování sportovních utkání.


Restaurace No.6

Restaurace nabízí příjemné prostředí s kapacitou 120 míst k sezení, salonek pro 50 osob a v letním období můžete posedět na zahrádce s 60 místy.


Restaurace Oskol

Restaurace Oskol má širokou nabídku jídel jak české tak i zahraniční kuchyně. Po celý den si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku.


Restaurace Vsacan

Nabídka teplých i studených jídel.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum