Degustace - PubLife


Cafe Liechtenstein

V dubnu otevřeno > Sobota a Neděle: 10:00 - 18:00

Od května do října > Úterý - Neděle: 10:00 - 18:00

Ve zrekonstruovaných prostorách na vnitřním nádvoří Valtického zámku jsme pro Vás otevřeli novou kavárnu, k jejíž návštěvě Vás srdečně zveme. Přijďte ochutnat naši vynikající kávu, čerstvé dezerty a kvalitní vína od moravských vinařů.

Máme rádi děti, připravili jsme pro ně krásný dětský koutek. Máme rádi zvířata, ty jsou vítána. Lidé jsou tolerováni :-)

Kavárna je nekuřácká.

Těšíme se na Vás :-D


Čajovna & kavárna SAMSARA

Naleznete u nás výběr čajů z celého světa, kávu, vodní dýmky, jídlo. Prodej keramiky a knih. Pořádáme kulturní akce. Nabízíme sezení u stolů i na pódiu.


Dům vína U Závoje
Myšlenka vytvořit v Praze místo, kde by se mohli setkávat všichni přátelé vynikajících vín a nalezli zde přitom i odpovídající gastronomii, vznikla ve společnosti Merlot Grand Vins Praha před několika lety. Pro tento záměr bylo třeba najít vhodné prostory. To se nakonec podařilo dohodou s majitelem domu „ U Závoje“, jenž je sám velkým milovníkem dobrého vína. Stalo se tak téměř nemožné – získali jsme možnost vytvořit celou gastronomickou pasáž, jejíž součástí je několik provozů: restaurace, vinný bar, kavárna, prodejna vína a doplňků, prodejna sýrů a delikates, prodejna koňaků.

Galerie vín

Zaměřujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej kvalitních lahvových i sudových moravských a zahraničních vín.

Naleznete u nás velké zastoupení vín z moravských vinařských oblastí a okrajově i ze zahraničních vín. Máte možnost velkého výběru dárkových balení. Můžete u nás navštívit řízené degustace, uspořádat malý firemní večírek, oslavit svátky či posedět u cimbálu.

Vnitřní nekuřácké prostory, venkovní zahrádka, možnost zajištění občerstvení (nutná objednávka předem). Parkoviště pro 3 auta před prodejnou.


Hotel Mlýnská

Součástí hotelu je moderní samoobslužná restaurace v přízemí, která nabízí možnost bohaté nabídky jídel dle vlastního výběru, poledních menu, studené kiuchyně, dezertů.

Dále od 18 - 22 hodin můžete posedět v příjemně upraveném prostředí večerní restaurace s obsluhou, kuchyně tuzemská i mezinárodní.

Věříme, že se u nás budete cítit jako doma a že se k nám budete rádi vracet. Největší odměnou za naši snahu bude Vaše spokojenost. Vše, co děláme, děláme pro Vás.


Hotel a Restaurant Slunce

Hotelová restaurace disponuje kapacitou až 60 míst, je ideální možností k pořádání oslav či svatebních hostin. Prostředí historického restaurantu je také ideálním místem k setkávání obchodních partnerů při banketních příležitostech, které jsou obohaceny o jedinečný zážitek při řízené degustaci moravských vín.


Mikulovský Šenk

Mikulovský šenk se nacházi v malebném historickém městě Mikulov, ležícím na hranici s Rakouskem na úpatí Pálavských vrchů, přímo v centru rozsáhlé vinařské oblasti. V letních měsících je nejvíce využíváno posezení ve dvoře pod pergolou a vzrostlým stromem, který příjemně stíní. Součástí dvoru je rožnírna kde připravujeme celoročně grilované pokrmy (pstruh, makrela, vepřové, kuřecí, krůta atd.). Největším lákadlem jsou selátka na rožni. Součástí Mikulovského šenku je i pension pro cca 16 lidí.

V objektu se nachází pivnice a sklípek který slouží pro posezení malé skupinky osob. V bývalé Vinárně a salonku jsme instalovaly druhý výčep a připravujeme instalaci JUKEBOXU. V zimních měsících jsou pivnice, sklípek, vinárna a salonek otevřeny. Mikulovský šenk je otevřen celoročně. Pořádáme svatby, oslavy, třídní srazy, firemní večírky atd. Můžete si objednat jak hotová jídla tak grilovaná včetně selat pro určitý počet osob.


Mikulovský šenk

Mikulovský šenk se nacházi v malebném historickém městě Mikulov, ležícím na hranici s Rakouskem na úpatí Pálavských vrchů, přímo v centru rozsáhlé vinařské oblasti.

Svým hostům nabízí pohled do kouzelného světa vinných sklepů, výjimečného krajového vína a dobré nálady.

V uzavřeném areálu je k dispozici vinárna se sklípkem a dvěma salonky, stylová pivnička s posezením pod pergolou, zděná rožnírna s celoročním provozem a ubytování. Ochutnat naše výborná vína můžete také v našem vinném sklepě.


Paladeo Restaurante

Španělská kuchyně!

Existuje věta, odstavec, článek, ve kterých by se dala shrnout? Je vůbec nějaká, anebo jsou jen desítky kuchyní jednotlivých provincií, oblastí a měst? A je to vůbec důležité? Ne! Na co nám jsou definice. Tuto kuchyni můžeme celý život poznávat, objevovat a opěvovat. Vždy nás však překvapí svou pestrostí, jednoduchostí a barevností...

Za tajemstvím této kuchyně nyní již nemusíme na iberský poloostrov. Svou provozovnu u nás otvírá autentický španělský

PALADEO RESTAURANTE


Penzion a vinný sklep  Moravská oáza

Součástí penzionu je i typický moravský vinný sklep s posezením.:

V průběhu letních prázdnin je vinný sklep otevřen denně od 17:00 - 22:00 hodin.

Nabízíme posezení s občerstvením pro skupiny od 25 osob.

Pro skupiny - vše dle předchozí objednávky: - minimálně 25 osob - celková kapacita ve sklepě je 80 osob - k vínu do sklepa - teplá i studená večeře, káva, čaj, nealko – viz příklady pohoštění - možnost zajistit sommeliera – odborného znalce vína, který Vám představí Vámi vybrané vína z naší vinotéky - dle požadavku Vám naceníme degustaci - je možné zajistit cimbálovou muziku – cena za 1 hod se pohybuje v rozmezí 1000 – 1500 Kč/hod + doprava, hudebníka na klávesy, nebo Vám zapůjčíme radiopřehrávač na CD, CD si můžete přivést i vlastní - dle zájmu zajistíme pro větší skupiny opékání selete a jiné dle Vašich požadavků

Příklady pohoštění ve vinném sklepě pro skupiny 25 až 80 osob.

Vybrané pohoštění je jednotné pro celou skupinu.

Všechny zde uvedené ceny jsou bez DPH.

SKLEPNÍ MENU č. 1

Cena za 1 osobu 550 Kč + 20% DPH (7 hodin ve sklepě) - minimálně 25 osob. Za každou započatou hodinu navíc si majitel účtuje 1000,- Kč /hod.

Teplá večeře: Pečená žebra, hořčice, křen, okurky, pečivo. Studená večeře: Formou rautů (viz fotogalerie) - masové nářezy, salámy, moravské uzené, anglická slanina, různe druhy sýryů, olivy, klobásy, pomazánky, chléb, moravské koláčky... K pití: Welcome drink - slivovice, káva, čaj, minerálka a sudové víno v neomezeném množství.

SKLEPNÍ MENU č. 2

Cena za 1 osobu = 450 Kč + 20% DPH (6 hodin ve sklepě) - minimálně 25 osob. Za každou započatou hodinu navíc si majitel účtuje 1000 Kč /hod.

Teplá večeře: Masová směs s pečivem. Studená večeře: Formou rautů (viz fotogalerie) - masové nářezy, salámy, sýry, olivy, okurky, chléb K pití: V neomezeném množství sudové víno, minerálka, káva, čaj.


Penzion Diana

Součástí penzionu je i vinný sklípek. Nabízíme posezení pro menší i větší skupiny (maximálně však 20 osob) s ochutnávkou vín z tohoto nádherného vinařského kraje. V nabídce máme degustace řízené sommelierem. Po předchozí domluvě zajistíme studené i teplé občerstvení, cimbálovou muziku.


Pizzerie Albero

Albero - Restaurace Valtice

Restaurace albero Při vstupu na historické náměstí restauraci nelze přehlédnout, neboť stojí v pomyslné bráně. S kapacitou 55 míst a stejného počtu míst na letní terase je jednou z největších restaurací ve městě. Interiér restaurace v barokním stylu je ideálním místem k příjemnému posezení při dobrém jídle a pohárku kvalitního moravského vína. V jídelním lístku si návštěvníci mohou vybírat ze specialit moravské kuchyně, ale na své si jistě přijdou i milovníci specialit světové gastronomie nebo mořských či sladkovodních ryb. Provoz restaurace s příjemnou obsluhou a vynikající kuchyní je určen všem, kteří hledají při návštěvě zámeckého města příjemnou atmosféru klidného rodinného podniku s příjemnou obsluhou a vynikající kuchyní.

Pizzerie, cukrárna a kavárna

Pizzerie - cukrárna - kavárna Jedná se o zcela nový provoz, který na valtickém náměstí vhodně doplňuje nabídku restauračního komplexu Albero. Návštěvníci si mohou vybrat z 30 druhů pizzy nebo si v moderním prostředí cukrárny a kavárny pochutnat na nějaké sladkosti s dobrou kávou. V letních měsících je k dispozici posezení na letní zahrádce s výsledem na zámek.

Zahradní restaurace ve Valticích

Zahradní restaurace Albero Speciality na grilu či jiné doslova letní dobroty dostanete k dobře vychlazenému pivu či pohárku kvalitního jihomoravského vína. K pohodlnému posezení a dobré atmosféře ve stylové zahradní restauraci poslouží stín slunečníků. Selský styl zahrady je vhodně doplněn dětským koutkem s houpačkami, skluzavkami a jinými radovánkami. Díky tomu, že má zahradní restaurace společnou kuchyni s restaurací, je personál připraven splnit jakékoliv přání zákazníků.


první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | poslední

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum