Cukrárna - PubLife


Caffé Dell' Artista

Dne 20.1.2015 jsme OTEVŘELI kavárnu a restauraci v zrekonstruovaných prostorách Hotelu Union na Ostrčilově náměstí.

Co vám nabízíme?

Vynikající italskou kávu od zkušených baristů Menu od zkušeného šéfkuchaře Každý den nabídku salátů na váhu, které si můžete dát u nás i vám je připravíme s sebou Širokou nabídku dezertů a zákusků Italská a moravská vína z rodinných vinařství Používání čerstvých a kvalitních, italských i lokálních surovi Milou a profesionální obsluhu

Více zde: http://www.caffedellartista.cz/


Cukrárna a čokoládovna Minach

Provoz cukrárny a čokoládovny s nabídkou 50 druhů horkých čokolád, belgických pralinek, ovocných limonád a pohárů, dárkového zboží a dárkového balení.


Cukrárna a kavárna Nika

Naši kavárnu najdete na ulici Šumavská č. 17, Brno - Královo Pole. Myšlenka otevřít kavárnu zaměřenou na děti vznikla o prázdninách roku 2007. První hosté však byli u nás obslouženi, až o téměř rok později a to, 26.dubna 2008. Jelikož naší nejpočetnější klientelou jsou děti, máme nekuřácký provoz. Také podle jiného vybavení je ihned zřejmé, že děti jsou u nás na prvním místě. Najdete zde mikrovlnou troubu, přebalovací pult, dětská záchodová prkénka, dětské židličky, místo pro kočárky, kola...a dětský koutek je samozřejmostí.

Co nabízíme? Chlebíčky, bagety, zapečené tousty, zákusky, kopečková zmrzlina.. Širokou škálu nealkoholických nápojů od firmy KOFOLA a.s. Poměrně slušnou nabídku alkoholických nápojů, teplé nápoje / káva, čaj, svařák /. Pořádáme rodinné oslavy, dětské party a jiná sezení. Provozní doba je běžně do 18h, ale pro oslavy je možné po domluvě udělat vyjímku. V letních měsících máme k dispozici zahrádku s posezením na čerstvém vzduchu, odkud nevyháníme ani kuřáky. I venku je vidět, že na děti myslíme, máme totiž pískoviště.


Cukrárna a kavárna SMILE

Cukrárna:

Sladké pokušení, uspokojení svých mlsných jazýčků, ale také malý či větší dárek jak pro děti tak i dospělé můžete najít denně v prodeji naší cukrárny. - denně čerstvé zboží (Zákusky, chlebíčky) - objednávky dělány na žádaný den - přijímání objednávek na veškerý sortiment - přijímání objednávek i přes internet - rozvoz zboží ZDARMA (firmy, soukromé účely) - pro registrované zákazníky slevy (výhodné akce) - široký výběr z našeho sortimentu (sezónní nabídka) - v prodeji i nápoje (s sebou) - vnitřní prostory - klimatizovány

Kavárna:

Posezení s přáteli v příjemném a klidném prostředí, v zimním období u rozpáleného krbu a v letním období na zahrádce při výborné kávě, vínečku, popř. točeném pivečku s kombinací našich zákusků či chlebíčků ... Prostory klimatizovány a rozšířeny o kuřácký koutek fungující jak v zimě u krbu tak i v létě na zahrádce pod slunečníkem. - v zimním období prostory vytápěny krby - v letních měsících zpřístupněna letní zahrádka - WIFI připojení ve všech prostorách naší kavárny - každý den čerstvé noviny - zajišťujeme svatby, oslavy, firemní večírky, školení ... - zajišťujeme teplá jídla, menu, rauty  - Pořádáme akce a výstavy - pozvážíme ZDARMA objednané občerstvení pro firmy i soukromé účely - NOVĚ: sportovní místnost se STOLNÍM TENISEM A ŠIPKAMI

Disponujeme 3 salónky s kapacitou cca 100 osob: 1. salónek pro denní provoz, nekuřácký, kapacita 24 osob, 2. salónek multifunkční, nekuřácký, až pro 50 osob,  vlastní vchod na WC, 3. salónek útulný, ve dřevě, KUŘÁCKÝ, cca 30 osob s vchodem do sportovní místnosti se stolním tenisem a šipkami.  


Cukrárna a kavárna U Freda

Nabízíme kávu, zákusky a zmrzlinové poháry, koktejly, sudová i lahvová vína. K dispozici je dětský koutek. Možnost pořádání oslav.


Cukrárna Adina

Rádi bychom Vám představili naši novou cukrářskou výrobnu, která se nám podařila vybudovat v Dolních Loučkách za finanční podpory z fondů Evropské unie. Pronajali jsme si objekt bývalé prodejny Jednoty, který nám prostorově vyhovoval a pustili se do rekonstrukce.

Velkou motivací k realizaci byla pro nás také důvěra a elán budoucích zaměstnanců, kteří tento projekt podpořili a velmi přispěli k úspěšnému zahájen i svou pomocí.

Svůj projekt jsme stavěli na zkušenostech lidí, kteří několik let, až do roku 2004, pracovali v cukrárně Cheri v Předklášteří a celé dva roky pracovali na znovuzahájení výroby. A podařilo se!!! Nabízíme Vám opět široký výběr kvalitních zákusků, dortů, cukroví.

Zakládáme si na výrobě z kvalitních surovin např. másla a živočišné šlehačky. Tradiční zákusky pečeme a plníme podle originálních receptur. Nebráníme se ale ani moderní cukrařině, která má v současnosti také své důležité místo na trhu.

Čerstvé zákusky rozvážíme každý den nebo kterýkoliv den v týdnu, podle Vašeho požadavku. Můžete využít naší široké nabídky dortů. Pečeme klasické i ovocné dorty. Na Vaše přání umíme zhotovit dort dle vaší fantazie, tvar bota, soudek piva, motýlek, kytička, mobil, tenisová raketa, jahoda, dres, počítač, košíček s klubíčky, šašek... Připravujeme i kompletní svatební kolekce. Obraťte se přímo na nás, rádi Vám ve všem poradíme. Speciální objednávky můžete projednávat přímo s naší šéfcukrářkou. Nabídneme Vám i velmi dobré druhy Dia zákusků. Objednávky: 549 440 090, mobil: 606 618 306, fax: 549 440 091, e-mail: adina@cukrarna-adina.cz Přijďte si nakoupit přímo k nám do výrobny za velkoobchodní ceny každý den!  


Cukrárna Budařovi

Nabízí široký sortiment zákusků, příjemné posezení u kávy jak ve vnitřních prostorách tak na letní zahrádce kde se můžete rovněž občerstvit z výběru různých alko i nealko nápojů a koktejlů. Posedět zde u sklenky vína nebo zakoupit domů víno sudové. V letním období ovlažit točenou nebo kopečkovou zmrzlinou nanukem nebo mraženým dezertem. Můžete si zde rovněž vybrat z nabídky zmrzlinový pohárů. Pro slavnostní příležitosti objednáváme obložené mísy a chlebíčky. Také si zde můžete pochutnat na pizze Ristorante.


Cukrárna Café U Anděla

Cukrárna cafe U Anděla je rodinnou cukrárnou s příjemným interiérem nabízející svým hostům z vlastní výroby zákusky, netradiční dezerty, ovocné dorty, zmrzlinové, šlehačkové či ovocné poháry,ovocné saláty, koktejly, lahodnou kávu Lavazza, hot i fresh nápoje, exkluzivní řadu alkoholických destilátů i míchaných nápojů nejen pro milovníky výjimečných chutí.

Cukrárna cafe U Anděla nabízí možnost objednávky dortů, zákusků, dezertů. Rovněž nabízí, možnost vyhrazení prostor ke konání pracovních schůzek, rodinných oslav či setkávání přátel. Rezervace a případné objednávky na tel.: 774 435 325  


Cukrárna Dino

Provozujeme cukrárnu s vlastní výrobou. Prodáváme zákusky a dorty. Dodáváme sladkostí na svatby, promoce či společenské akce.


Cukrárna Harlekýn

U nás si můžete vybrat z velkého množství teplých i studených nápojů,domácích zákusků,šlehačkových ,ovocných a zmrzlinových pohárů. V letním období můžete přijít ochutnat naši zmrzlinu,točenou i kopečkovou. V příjemných teplých dnech si naší nabídku můžete vychutnat na letní zahrádce.


Cukrárna - Kavárna Brtník

V roce 1990 jsme navázali na rodinou tradici naší rodiny Brtníků, která provozovala cukrářskou živnost ve městě Znojmě od roku 1930 až do znárodnění provozovny v roce 1952. Cukrářské výrobky vyrábíme ve vlastní provozovně a část produkce je distribuována k našim odběratelům. Provozovna prodejny a kavárny je situována v centru města na pěší zóně v historické části Znojma. Nabízíme široký sortiment zákusků, minizákusků, dortů, cukrovinek a zmrzliny.

V kavárně je 35 míst k sezení řešených na část nekuřáckou a část vyhrazenou pro kouření. V letních měsících je v areálu objektu otevřena letní kavárna-zahrádka.


Cukrárna Le Sucre

V naší cukrárně Le Sucre, ve Slavkově u Brna, si můžete zakoupit široký sortiment cukrářských výrobků, dorty, zákusky a vynikající zmrzlinu italského typu. Nabízíme také dorty a zákusky na objednávku. Vychutnat si můžete vše s vynikající italskou kávou, čajem,horkým punčem,koktejlem či nealkoholickým a alkoholickým nápojem.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum