Červený drak - PubLife


Blues Bar Traubka

"TRAUBKA" byla brněnskou hospodou s nezaměnitelným výrazem již v době, kdy výraz KULTOVNÍ ještě neztratil přílišným používáním význam.

Své pivo u šicího stroje si Václav Havel vypil na Traubce už v roce 1992 a "intošská hospoda" na periferii centra Brna si své kouzlo zachovala dodnes.

Nyní zde můžete i dobře povečeřet a u sklenice dobře ošetřeného pivka nebo třeba "Single Maltu" se zasnít nad zlatými časy, při poslechu pohodové muziky.


Bowling bar Vysočina

Setkáte se s širokou nabídkou jídel a specialit.

V našich prostorách lze také pořádat různé soukromé či firemní večírky, školení i prezentace. S těmito večírky máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme zajištění studených obložených mís až po raut s teplým i studeným občerstvením.

Dále k těmto akcím nabízíme využití naší videoprojekce s plátnem, zajištění barmanské show, živé kapely či různé speciální výzdoby.


Bowling Radava
Bar, restaurace se nachází v lokalitě Praha 7 na ulici Milady Horákové 37. Vybrat si můžete z 184 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, catering, klimatizace, letní zahrádka, pořádání akcí, projektor, točená Kofola. Čepuje se Birell, Červený drak, Krušovice, Pilsner Urquell, Starobrno, Zlatý Bažant Nealkoholický. (Bar, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

D - Cafe

Divadelní kavárnu „D – Café“ najdete v Brně, na Lidické ul. 18, v komplexu budov Městského divadla Brno. Kavárna s originálním secesním stropem (chráněná historická památka) zařízená v klasickém vídeňském stylu, je oblíbeným místem setkávání divadelních umělců.

„Déčko“ nabízí klimatizované, příjemné, inspirativní posezení v atraktivním prostředí, s možností přečtení aktuálního tisku( Mladá fronta dnes, Lidové noviny, Divadelní noviny, Literární noviny a společenské časopisy ), konzumace skvělých káv ( illy a Compagnia dell Arabica ), čajů (Ronnefeldt), čokolád ( Cioconat a illy ) a dalších alkoholických i nealko nápojů. Milovníci vína si mohou vybrat z pestré nabídky jakostních a zejména přívlastkových vín moravské, francouzské, italské produkce, v humidoru jsou pak připraveny světoznámé kubánské doutníky Cohiba.

K zakousnutí nabízíme širokou škálu čerstvých dezertů a zákusků vlastní výroby ( tiramisu, sacher dort, cafe latte dort, malinovo-smetanový dort, tvarohový dort, jablkový koláč, medovník, mrkvánek, špička s borůvkovou pěnou, atd.), kterou pravidelně obměňujeme. Větší hlad můžete zahnat čerstvým chlebíčkem, toastem, bagetou apod.

Ve všedních dnech od 7 do 11 hodin připravujeme několik druhů snídaňového menu za zvýhodněnou cenu.

Sortiment kavárny dále doplňujeme a osvěžujeme sezónními a tématickými nabídkami jako jsou např.: Svatomartinské víno, Beaujolais nouveau, domácí slivovice, sýr Tete de Moine, dýňový páj, dobroty z jedlých kaštanů apod.

Naší významnou aktivitou, ze které bychom rádi vytvořili pěknou tradici, je pořádání výstav brněnských, mimobrněnských i zahraničních výtvarníků a fotografů.

Pokud máte rádi divadlo, výtvarné umění, umělce a bohémy, rádi potkáváte zajímavé lidi a brněnské osobnosti, budete v „Déčku“ určitě spokojeni.


Hospůdka u Václava

Hospůdka U Václava je nově zrekonstruovaná stylová restaurace s možností využití nekuřáckého salonku, pivnice či prostorného sálu a v letních měsících i venkovní zahrádky. Kapacita je 52 míst, vzduchotechnika, televize, DVD projekce. 

K dispozici je také přilehlý útulný salonek s kapacitou 25 míst a vlastní klimatizací, který lze využít samostatně nebo v případě větších akcí i jako součást restaurace.

Nabízíme posezení v příjemném a sympatickém prostředí s možností pestrého výběru minutkových a domácích jídel a širokou nabídkou nápojů.

Máme zkušenosti v zajišťování různých společenských akcí s vlastní výrobou specialit teplé i studené kuchyně.

Restaurace tradičně zajišťuje zejména: Hostiny, svatby, rodinné oslavy, promoce, firemní večírky.

V Hospůdce U Václava máte možnost: ochutnat jídla tradiční domácí české kuchyně i šťavnaté speciality, nabrat síly z chutných „maminčiných“ meníček, uhasit žízeň točeným pivkem Starobrno či osvěžující limonádou, umocnit Vaši dobrou náladu nejen příjemným stylovým prostředím s usměvavou a vstřícnou obsluhou, ale i velikostí našich porcí, jejich kvalitou a příznivou cenou.    


Kanas

Restaurace nabízí jídla mezinárodní kuchyně. K dispozici je parkoviště přímo před budovou.


Kavárna Vyhlídka

Stylová kavárna Vyhlídka umístěná pod střechou Domu pánů z Lipé v samotném centru Brna je pohodová kavárna otevřená každý den, v týdnu již od 10.00.

Je určena pro všechny, co ocení nápaditý interiér, kvalitní zvukovou kulisu a bohatě zásobený bar. Při nahlédnutí do nápojového lístku Vás překvapí velmi nízké ceny.

S příchodem večera, který každý vnímá mnoha střešními okny, dostává Vyhlídka intimní atmosféru. Na stolech se zapalují svíčky a veškeré osvětlení se stáhne na jejich intenzitu. Po osmé hodině přichází dj a výhradně z vinylů předvádí své mixy... hraje ovšem na pohodu tak, aby si lidé u jednoho stolu mohli nerušeně povídat, ale u druhého stolu už neslyšeli o čem.

Protože je Vyhlídka technicky a stavebně řešena jako univerzální podnik, alespoň jednou za měsíc děláme velkou hustou taneční party se zvučnými jmény zahraničních interpretů a domácí špičky.

Oblíbené je tzv. "jamování": doplnění dj mixů živými nástroji (saxofon, basová kytara, perkuse) nebo obohacení dj mixů živými vokálními party. Záleží jen na fantazii a sehranosti djů a muzikantů.

Neodmyslitelně k Vyhlídce také patří pořádání kulturních akcí, módních přehlídek a clubových koncertů kapel. Výjimkou není prezentace firem, pořádání castingů, tiskových konferencí, včetně rautů a cateringu.


Pivnice Vranovská

Vítejte na stránkách pivnice Vranovská.

V naší pivnici nabízíme: Teplá a studená jídla po celý den, polední menu, alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, sledování sportovních přenosu na velkoplošné TV.


Pizzerie Na Rynku

Pizzerie Na rynku Vás zve do nově otevřených prostor na náměstí Svobody ve Strážnici. Kapacita je 70 míst, dětský koutek pro naše nejmenší, nekuřácké prostory, kuřácký salonek každý den po 17.hod., letní zahrádka, parkoviště před restaurací, denní menu za 65,- Kč, WiFi internet zdarma a rozvoz pizzy do blízkého okolí.


Restaurace Empire 2

Restaurace, Kavárna, Cocktail Bar, Letní terasa OD Rozkvět, EMPIRE 2 - 6. patro, letní terasa - 7. patro.

Po příchodu do OD Rozkvět z Náměstí Svobody vstupte do výtahu po pravé straně haly a nechte se vynést do 6. patra. Nebudete litovat. Rozmanitý prostor restaurace, kavárny, cocktail baru EMPIRE 2 Vám umožní příjemně strávit čas při různých příležitostech. Povzneseni nad shonem a s nádherným výhledem na brněnské dominanty z víceúrovňové terasy můžete vychutnat širokou nabídku kvalitní kuchyně, kávu na 20 způsobů a více než 200 míchaných kokteilů .


Restaurace Na Kovárně

Restaurace se nachází v městysi Medlov v okrese Brno-venkov. Nabízíme posezení v příjemném prostředí, které je doplněno dobovými prvky. Našim zákazníkům můžeme nabídnout široký výběr nápojů a jídel, pravidelné polední menu a výrobky studené kuchyně. Pro návštěvníky, kteří ani u nás nechtějí zahálet, jsou připraveny dvě zcela nové bowlingové dráhy. Bowling je možno využít v celém průběhu naší otvírací doby. Pro soukromé, ale i firemní akce a oslavy všeho druhu nabízíme možnost využití našeho salonku s kapacitou 25 míst.

Věříme, že Vám dokážeme plně vyhovět jak po stránce jídel a nápojů, tak po stránce bowlingového zápolení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Restaurace Obecní dům

Restaurace nabízí 3 sály, kavárnu, venkovní posezení. Nový interiér, krásné prostředí, klasická česká a moravská kuchyně, minutky, ryby, bezmasá jídla, saláty, poháry, moučníky, pivo, víno, lihoviny, nealko, šachy, společenské hry. Kapacita restaurace je 120 míst, sdružená kapacita se Zámeckou restaurací je 200 míst.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum