Čajovna - PubLife


Café a galerie Ve Věži

Galerie Ve Věži láká na kvalitní výstavní program současného umění. Oslovujeme především mladé umělce a z jejich tvorby představujeme návštěvníkům mělnické Pražské brány převážně současnou grafiku, ilustraci a komiks. V prostorách Pražské brány naleznete také útulnou kavárnu s rozmanitou nabídkou občerstvení (kvalitní káva, několikanálevové čaje, ledové čaje, medovina, víno, orientální speciality - Sahlep, Yogi masala čaj, tortilla wrap, kuskus, nachos, palačinky, vafle), dětským koutkem, krásným výhledem do kraje a ojedinělou raritou – pojízdným servírovacím tácem. 


Cafetony

Milí hosté, zákazníci, přátelé,

Prodejnu s kavárnou a čajovnou jsme otevřeli 25.března 2008 v památkové rezervaci města Znojma v secesním domě z 18. století. V jejím centru jsme právě pro Vás vybudovali ve spolupráci s firmou OXALIS, která je dnes nejen u nás, ale i v evropě známá a úspěšná dovozem a výrobou sypaných čajů, čajových směsí a plantážních zrnkových káv 100% arabika, specializovaný obchod právě s tímto sortimentem. Pestrý výběr

Kromě pestré nabídky sypaných čajů a káv (výběr z více než 180 druhů ) zde také najdete široký sortiment čajové a kávové keramiky, porcelánu, plechových doz, ale i keramiku z domácí dílny. V našem sortimentu nechybí ani sušené plody, ořechy v polevách, bonbony, čokolády a vybrané pochoutky. Kvalita

Velmi kvalitní šálek originálního čaje či kávy si můžete se svými přáteli vychutnat v pohodlných klubových křesílkách nebo posezení u sklenky lahodného vína z produkce znojemského Znovínu a.s. v našem novém sklípku. Cafetony je jediný originální whisky club ve Znojmě, kde můžete ochutnat originální jedinečné neředěné skotské whisky. Dárková balení

Specializujeme se na výrobu dárkových balení a s naším bohatým výběrem vždy vyřešíte různé příležitosti svátků, narozenin, vánoc a jiných oslav. Dárková balení připravujeme i firmám. Klidné prostředí

Váš nákup po náročném dni obohatí poklidné posezení naší po domácku zbudované kavárničky s čajovnou. Přivítá Vás příjemná obsluha a ocitnete se v prostředí, kde hraje poklidná hudba. Zahrádka

V období jara a letní sezony jistě oceníte poklidné posezení pod širým nebem na našem dvorku, zahrádce.

Ochutnejte nejen čaj, kávu, ale i lahodné horké i ledové nápoje, po domácku vyrobených moučníků, dezertů a lehké kuchyně.

Věříme, že pokud hledáte prostředí pro výhodný nákup, odpočinek, klid a relaxaci, pak zavítejte do oxalisu ve Znojmě odkud odejdete bohatší o energii a životní optimismus.

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv obchodu Oxalis a kavárny s čajovnou Cafetony.


Čajírna u Pythona

Nabídka čajů z celého světa, pochutin, medoviny a vína, k dispozici je arabský salónek s vodními dýmkami. Prodej etno doplňků.


Čajovna & Klub Pangea

Provoz čajovny a klubu.


Čajovna a kavárna Zena

Nabídka posezení v syrském stylu u arabské kávy, čaje a pochutin z Orientu. Prodej tabáků do vodních dýmek.


Čajovna Avalon

Milí hledající,

Vítáme vás v avalonské čajovně. Ocitáte se v prostoru, který je věnován relaxaci, osobnímu růstu člověka, zdraví, sebepoznání a vnitřní transformaci.

V průběhu roku se v Avalonu budete setkávat s různými zajímavými lidmi prostřednictvím přednášek, seminářů a kurzů, které budou zaměřeny na léčení, zdravý způsob života, psychologii, filozofii, cestovatelství a vše zajímavé. Dáváme taky možnost prezentace lidem z oblasti umění, v podobě výstav či zajímavých hudebních vystoupení.

Avalon by měl být místem povznášejícím člověka na duši a napomáhajícím uvědomit si krásu života, jeho podstatu a pravý smysl.

Legenda praví že Avalon je ostrov, na kterém se rozprostírá keltský ráj. Je to místo klidu a míru, kam odešel král Artuš po své smrti. Místo, kde je ukryt Svatý Grál, zdroj veškerého poznání. Je zde dostatek potravy pro tělo i pro duši, dokonalá harmonie, kde není žádných nemocí ani jiných strastí.

Na začátku existoval silný záměr stvořit prostor pro lidi, kteří chtějí vyvíjet, učit se, zdokonalovat svoji osobnost a celkově se přiblížit k harmonii.

Místo protknuté dávnými časy, dům č.p.46, ve kterém jsme se rozhodli uskutečnit svou vizi a jehož původ sahá do dávného středověku, nám 5.6. 2003 odkryl své tajemství. Při výkopových pracích jsme na zahrádce objevili středověkou studnu a dole v prostoru restaurace jsme nalezli keltské 2500 let staré střepy.

Dnes víme že nás k tomuto domu přivedla Síla. Síla, která nás všechny nějakým způsobem řídí, když na něco jasně zaměříme svoji pozornost.

Energetickým měřením zde byly nalezeny silné pozitivní vyzařovací linie. Podobně jak je stavěn tento dům, situovali staří druidové své chrámy. Po celé délce domu jsou pozitivní vyzařovací zóny, to aby se lidé žijící v domě co nejvíce uvolnili a načerpali energii.

Naše čajovna Vám chce umožnit odpoutat se od každodenního shonu a přenést se tak trošku do jiného světa bez starostí a stresu. Je situována do symboliky čtyř živlů – oheň, voda, země a vzduch, jejichž všudypřítomnost nás provází na každém kroku.

Zastavte se v běhu života a prožijte chvilku pohody v příjemném prostředí, se svými přáteli či jen sami se sebou. Odložit myšlenky, nechat čas plynout a prostě jen být…

Čajovna Vám poskytne možnost relaxace a odpočinku a vzbudí ve Vás schopnost naladit se na svět vnitřního ticha. Uvolněte se, pozvedněte šálek čaje, vdechněte jeho vůni a nechte se unášet….


Čajovna Baghdad

Vítejte na stránkách Baghdad - Čajovna a Kavárna v Brně.

Všem příchozím nabízíme pohodové posezení u více než 50 exotických čajů a dalších neobvyklých nápojů. Nabízíme velký výběr dalších nápojů jako je například Sahlep, IrishCream, Pena colada, káva a nebo různé druhy arabských džusů.

Najdete nás na ulici Náměstí 28.října 16 v Brně. Nejlépe se k nám dostanete tramvají č. 3, 5 a 11, autobusem č. 67 zastávka "Náměstí 28. října".

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Čajovna Inaris

Ať už jsi se přišel setkat se starými či novými přáteli, nebo jen posedět a popřemýšlet nad šálkem čaje, jsi zde vítán. Nápojů, dýmek a pohody nabízíme dle libosti. Můžeš se zde vydat po nových a tajemných stezkách, které Tě dovedou k dosud nepoznaným chutím, nebo osvěž chutě staré a utvrď se v tom, že je stále důvod se k nim vracet.

Pro snadnější orientaci v celé naší nabídce Ti pomůže nabídníček, který se Ti dostal do rukou. Na následujících stránkách se setkáš s mnoha druhy čaje, které spoluje jejich kvalita, ale liší se od sebe svou chutí, vůní i přípravou. Tato rozmanitost, jak doufáme, Ti pomůže trefit se přímo do správné čajové nálady.

Stejně pestrá křídla má i nabídka našich tabáků, které můžeš vychutnat v hustém kouři vodní dýmky. Pokud Ti nevadí tajemství a hádanky, vřele doporučujeme naše dýmkové speciality – fantazii se sice někdy meze kladou, v Inaris ale určitě ne.

A jestli Tě honí Mlsná, pozvi ji u nás na nějakou dobrůtku a společně si dejte něco dobrého na zub. S plným břichem se všem problémům přijde na zoubek mnohem snáz.

Mého povídání už ale bylo dost, teď dávám slovo Tobě.


Čajovna Jantar

Zveme Vás do příjemného a neobvyklého prostředí naší čajovny, odpočinout si od všedních starostí a shonu. K dispozici jsou Vám příjemná křesílka k posezení, podia s polštářky k poležení či arabský stan v dýmkárně, kde se scházejí kuřáci arabských vodních dýmek. V letních měsících je zákaznictvu přístupné stinné útočiště v podobě malé zahrádky nacházející se na dvorku za čajovnou. K osvěžení ducha i těla si pak můžete vybrat z rozličných čajů zelených, černých, polozelených, aromatických nebo ovocných, ze všech koutů světa přivezených. Naleznete zde mimo jiné věhlasné zástupce z Číny, Japonska, Indie či Cejlonu.

Milovníci chlazených nápojů můžou ochutnat ze široké nabídky arabských džusů nebo netradičních míchaných nápojů vlastních receptur. Všechny čaje lze koupit přímo v čajovně balené či sypané na váhu, jakožto množství keramiky, konviček, šálků a různých dalších čajových propriet. Je rovněž možné zakoupit některou z vystavovaných arabských vodních dýmek, doplnit zásoby vonného tabáku nebo uhlíků, k přípravě dýmky nezbytných.

Doporučujeme rovněž navštívit malou, leč útulnou a netradičně zařízenou kavárnu, nacházející se v patře nad čajovnou. Kromě klasických způsobů přípravy kávy nabízíme možnost ochutnat jednodruhové plantážní kávy ze zemí střední Ameriky, Afriky, Indie a Indonésie, kávové speciality vlastní receptury nebo třeba originální nápoje japonských kaváren.

Těší se na Vás tým čajovny a kavárny Jantar.


Čajovna Múzický klub

Provozujeme čajovnu. Pořádáme kulturní akce.


Čajovna Pod Kaštany

Příprava a prodej sypaného čaje. Nabídka vodních dýmek a etnických dárkových předmětů.


Čajovna Probuzený Slon

Nabízíme zajímavou alternativu pro klienty, kteří mají rádi dobrý čaj, ale nevyhovuje jim prostředí klasických českých čajoven.

Základ naší nabídky tvoří vybrané čaje reprezentující tradiční i moderní způsoby zpracování a přípravy tohoto skvostného nápoje v rozličných koutech čajového světa. Doplňkový sortiment pak tvoří nečaje (čaje bylinné), arabské speciality, chlazené nápoje i něco k zakousnutí.

Čajovna je tvořena přední částí v kavárenském stylu (s posezením u stolů či na sedacích pytlech Wegett), pódiem (s polštářky a výhledem na tropické akvárium) a salonkem pro kuřáky vodních dýmek. Součástí je rovněž obchůdek se sypanými i balenými čaji, čajovou keramikou a příslušenstvím.

Snažíme se ctít tradici pití čaje, avšak bez zbytečného "hraní si na orient".Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum