Březňák - PubLife


Hulatova bašta
Restaurace v přírodním stylu, dřevo, kámen, s uměle vytvořeným jezírkem. S oddychovým prostředím po náročném dni. Těšíme se na Vás.

Krušovická pivnice - Viola
Jsme tradiční českou pivnicí a můžete nás najít v centru Prahy na Národní třídě v těsné blízkosti Národního divadla. Naše menu obsahuje jak tradiční českou kuchyni jako jsou např. Krušovický pivní guláš, svíčková na smetaně nebo „vepřo knedlo zelo“, tak i další speciality z hovězího, vepřového a drůbežího masa a ryb, stejně jako pokrmy pro vegetariány a širokou paletu salátů. Ovšem naši chloubou a nejen turisty vyhledávanou specialitou je pečené vepřové koleno na černém pivě podávané s hořčicí a křenem.

Krušovická restaurace Na Michelské
Vážení hosté již od roku 1995 se snažíme plně uspokojit Vás, naše hosty. Věříme, že zde naleznete informace, které hledáte. A pokud snad ne, navštivte naše webové stránky, kde naleznete všechny dodatečné informace.

Mánesova Pivnice
Originální lidová hospoda v centru Prahy. Domácí kuchyně s denní nabídkou hotových jídel. Nabídka 4 druhů točených piv a točený pivní speciál. Útulná rodinná atmosféra.

Na Špici Restaurace

Nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně a alkoholických či nealkoholických nápojů.

Dále nabízíme denní menu.


Restaurace Napoleon

Stylová restaurace Napoleon Vás zve do klidného prostředí, které společně s příjemnou obsluhou vytváří pohodovou atmosféru. Uspořádáme pro Vás různé oslavy, rauty, párty. Můžete u nás sledovat přímé sportovní přenosy, poslouchat písničky z jukeboxu nebo jen tak posedět s přáteli při skleničce a dobrém jídle.

Každý pátek při příznivém počasí pořádáme grilování.


Stronghold

Buďte srdečně zváni do Strongholdu, restaurace v rytířském stylu s akváriem plným piraní.

Ve Strongholdu se náhle ocitnete ve středověké tvrzi, kde Vás překvapí pestrá nabídka kuchyně, velké množství čepovaných piv, široká nabídka vín z Lechovických sklepů, v létě zahrádka s dětským koutkem a grilováním, týdenní mimořádné nabídky hotových jídel, steaků, těstovin a nápojů.

Rádi pro Vás připravíme klidné rodinné obědy, rauty i firemní večírky. Výběr z více poledních menu. Nepočítáme couvert.

Dále nabízíme wi-fi připojení zdarma.


U Fidela

Jsme přátelé piva, pivní kultury a také patrioti. Proto jsme se rozhodli udělat v Líšni pivnici, kde vysoká výtoč piva není prioritou. Tou je široká nabídka piv o mnoha stupních, barvách a chutích.

Proč k nám na pivo: - uskladnění v chladícím boxu se stálou teplotou 7 °C - sudy stojí před naražením 3 dny v neměnné poloze - po každém vyčepovaném sudu je výčepní zařízení propláchnuto čerstvou vodou

K jídlu volíme nabídku vhodných pokrmů z čerstvých surovin tak, aby došlo k umocnění zážitku.

Přijďte nás vyzkoušet ať s přáteli, rodinou, při jednání anebo sám. Zažijte osobně konzumaci piva, jež nemusí být nutně drahá nebo naopak v nepříjemném špinavém a zakouřeném prostředí.


U Rytíře

Provoz pivního baru.


U Tomáše Štítného
Žižkovská hospůdka

V Cípu
TANKOVÉ PIVO ZLATOPRAMEN,JEDINNÉ V ČR !! ČESKÁ A MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ .Zveme Vás k posezení do stylové Restaurace s tradiční českou a mezinárodní kuchyní.

Zlatá Kovadlina
Restaurace se nachází v lokalitě Praha 7 na ulici Komunardů 36. Nabízí: extra salónek, klimatizace, koktejly, nekuřácká část, pořádání akcí, projektor, točená Kofola, vstup se psy. Čepuje se Birell, Březňák, Krušovice, Starobrno Frii, Zlatopramen. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)


Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Motorest Stará Pošta
Dnes 00:01-23:59
Restaurace Hansen
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně