Braník - PubLife


Chelsea pub

Chelsea pub je restaurace ve Zlíně s typickým anglickým interiérem z masivního dubu. Restaurace je klimatizovaná, čepuje se zde 7 druhů piv a má kapacitu 100 míst.


Jana - Janička
Dobrý den teší nas že mate zájem o naši restauraci nabízíme vám: příjemné posezení ať sám či s přáteli,výborná kuchině,příjemná obsluha která se o vás ráda postará.Jsme schopni zajistit a připravyt vše na co si jen vzpomenete narozeninove/firemní večírky,párty,srazy,svatby,smuteční hostiny...vše na co si vzpomenete... A u nás když to tu žije nezavíráme... Doufáme že u nás budete spokojeni

Lusi - Formanka a Stylová restaurace
Klasická česká Formanka a stylová restaurace, česká hotovková i minutková kuchyně, celkem 100 míst, možnost rezervace formanky, restaurace nebo celého podniku na soukromé oslavy, bezbariérový vstup, Wi- Fi zdarma, plasma TV s kompletní nabídkou sportovních programů. Točíme Gambrinus 10°, Velkopopovický Kozel 11°, Plzeňský Prazdroj 12°, Svijany 11°, každý týden nové druhy točených i lahvových piv ( Svijany kvasnicové, Platan, Ježek 11°, Démon- objednejte si Vaše oblíbené pivo a my Vám ho dovezeme.

Na Drahách

Stylová hospůdka domáckého rázu nabízí příjemné posezení, realizaci menších společenských, rodinných a firemních akcí v klidném prostředí a za příznivé ceny.


Pivnice a restaurace U kotelny

Stylová restaurace (80 míst) nabízí teplou kuchyni, nekuřácká část, na čepu lahodná piva, alko a nealko nápoje. Příjemné posezení na zahrádce (90 míst) a snadné parkování. Polední menu, po domluvě je možný i rozvoz jídel. Pořádáme soukromé akce, speciality na grilu.

Dále nebízíme TV, WiFi, čepujeme Braník, Granát, Hoegaarden, Staropramen.

Pivnice, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.


Potrefená Husa

Restaurace Potrefená husa ve Zlíně je již osmou otevřenou Potrefenou husou. K příjemné atmosféře přispívá nejen kvalitní obsluha a dobré jídlo, ale i zajímavě řešený interiér využívající nezvykle dlouhého, úzkého prostoru. Za zmínku stojí originální barová stěna, z níž vystupují otisky husích šlápot a lahve Staropramenu, vyvýšený salónek, oddělený od hlavní místnosti zábradlím, či nosný sloup jako dekorativní prvek. Zahnat žízeň můžete tradičně celou řadou točených i lahvových piv a na jídelním lístku nechybí nabídka nejrůznějších kulinářských specialit.


Restaurace U Lucerny

Vítejte v naší restauraci.

Nabízíme příjemné prostředí staromoravského šenku. V pracovní dny nabízíme až 7 druhů poledního menu za příznivé ceny, dále široký sortiment specialit z mezinárodní i moravské kuchyně. Možnost výběru z více jak 150 jídel. Pořádáme svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce, firemní akce i rauty. Rauty pro více osob lze zařídit v našem druhém podniku Jim Beam, který má kapacitu až 200 osob.


Šimanda
Vítáme vás na stránkách Restaurace a Penzionu Šimanda, které budou jistě zajímavým průvodcem po našich službách a možnostech využití restaurace, penzionu, salonku, multifunkčního sálu, venkovní zahrádky nebo všeho najednou pro vaše oslavy, firemní večírky, školení, svatby…. Naše restaurace s kapacitou 42 míst vám nabídne širokou nabídku nápojů, točených piv a výbornou českou hotovkovou i minutkovou kuchyni s nabídkou národních a regionálních jídel a specialit z lávového grilu. Pro sportovní fanoušky máme připravené dvě lcd televize se sportovními programy.

U Libuše
Pivnice, restaurace se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Plavecká 3. Nabízí: extra salónek, letní zahrádka, nekuřácká část, pořádání akcí, TV. Čepuje se Braník, Staropramen.


Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Tukan London Restaurant
Dnes 11:00-01:00
Zorbas
Dnes 12:00-22:00
Restaurace Chaloupka
Dnes 12:00-22:00
Hotel a Restaurant Slunce
Dnes 11:00-22:00
Restaurace LEGUANA
Dnes 12:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum