Braník - PubLife


Chelsea pub

Chelsea pub je restaurace ve Zlíně s typickým anglickým interiérem z masivního dubu. Restaurace je klimatizovaná, čepuje se zde 7 druhů piv a má kapacitu 100 míst.


Jana - Janička
Dobrý den teší nas že mate zájem o naši restauraci nabízíme vám: příjemné posezení ať sám či s přáteli,výborná kuchině,příjemná obsluha která se o vás ráda postará.Jsme schopni zajistit a připravyt vše na co si jen vzpomenete narozeninove/firemní večírky,párty,srazy,svatby,smuteční hostiny...vše na co si vzpomenete... A u nás když to tu žije nezavíráme... Doufáme že u nás budete spokojeni

Lusi - Formanka a Stylová restaurace
Klasická česká Formanka a stylová restaurace, česká hotovková i minutková kuchyně, celkem 100 míst, možnost rezervace formanky, restaurace nebo celého podniku na soukromé oslavy, bezbariérový vstup, Wi- Fi zdarma, plasma TV s kompletní nabídkou sportovních programů. Točíme Gambrinus 10°, Velkopopovický Kozel 11°, Plzeňský Prazdroj 12°, Svijany 11°, každý týden nové druhy točených i lahvových piv ( Svijany kvasnicové, Platan, Ježek 11°, Démon- objednejte si Vaše oblíbené pivo a my Vám ho dovezeme.

Na Drahách

Stylová hospůdka domáckého rázu nabízí příjemné posezení, realizaci menších společenských, rodinných a firemních akcí v klidném prostředí a za příznivé ceny.


Pivnice a restaurace U kotelny

Stylová restaurace (80 míst) nabízí teplou kuchyni, nekuřácká část, na čepu lahodná piva, alko a nealko nápoje. Příjemné posezení na zahrádce (90 míst) a snadné parkování. Polední menu, po domluvě je možný i rozvoz jídel. Pořádáme soukromé akce, speciality na grilu.

Dále nebízíme TV, WiFi, čepujeme Braník, Granát, Hoegaarden, Staropramen.

Pivnice, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.


Potrefená Husa

Restaurace Potrefená husa ve Zlíně je již osmou otevřenou Potrefenou husou. K příjemné atmosféře přispívá nejen kvalitní obsluha a dobré jídlo, ale i zajímavě řešený interiér využívající nezvykle dlouhého, úzkého prostoru. Za zmínku stojí originální barová stěna, z níž vystupují otisky husích šlápot a lahve Staropramenu, vyvýšený salónek, oddělený od hlavní místnosti zábradlím, či nosný sloup jako dekorativní prvek. Zahnat žízeň můžete tradičně celou řadou točených i lahvových piv a na jídelním lístku nechybí nabídka nejrůznějších kulinářských specialit.


Restaurace U Lucerny

Vítejte v naší restauraci.

Nabízíme příjemné prostředí staromoravského šenku. V pracovní dny nabízíme až 7 druhů poledního menu za příznivé ceny, dále široký sortiment specialit z mezinárodní i moravské kuchyně. Možnost výběru z více jak 150 jídel. Pořádáme svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce, firemní akce i rauty. Rauty pro více osob lze zařídit v našem druhém podniku Jim Beam, který má kapacitu až 200 osob.


Šimanda
Vítáme vás na stránkách Restaurace a Penzionu Šimanda, které budou jistě zajímavým průvodcem po našich službách a možnostech využití restaurace, penzionu, salonku, multifunkčního sálu, venkovní zahrádky nebo všeho najednou pro vaše oslavy, firemní večírky, školení, svatby…. Naše restaurace s kapacitou 42 míst vám nabídne širokou nabídku nápojů, točených piv a výbornou českou hotovkovou i minutkovou kuchyni s nabídkou národních a regionálních jídel a specialit z lávového grilu. Pro sportovní fanoušky máme připravené dvě lcd televize se sportovními programy.

U Libuše
Pivnice, restaurace se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Plavecká 3. Nabízí: extra salónek, letní zahrádka, nekuřácká část, pořádání akcí, TV. Čepuje se Braník, Staropramen.


Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum