Billiard - PubLife


Avia Café restaurant

Nabídka je sestavena z pokrmů dle mezinárodních receptů se středozemními vlivy, bohatě je zastoupena čerstvá zelenina a byliny. Každý týden obměňujeme Menu, rovněž každý den naleznete na tabuli v restaurantu Denní nabídku. Tu sestavujeme navíc, dle surovin, které příslušný den právě nakoupíme. Suroviny pro vás neustále vybíráme, jako pro sebe.

Avia restaurant se nachází v přízemí budovy Husova sboru, chrámu československé církve husitské. Husův sbor je situován v brněnské Botanické ulici. Od Hlavního nádraží sem dorazíte, půjdete-li Masarykovou ulicí na Náměstí Svobody. Pokračujete Rašínovou ulicí okolo kostela sv. Jakuba Většího a kostela sv. Tomáše na Moravském náměstí, dále ulicí Kounicovou kolem hotelu Continental. Na druhé křižovatce odbočíte vpravo do ulice Antonínské, kde po levé straně minete rektorát VUT a po straně pravé Přírodovědeckou fakultu Masarykovy university. Na první následující křižovatce odbočíte vlevo do ulice Botanické a po levé straně za parčíkem, Tyršovým sadem, stojí Husův sbor. Budova má rovnou střechu, ke které přiléhá hranolovitá věž se zvonicí. V přízemí je víceúčelový sál a restaurant, přístupný přímo z ulice. Nad nimi je modlitebna. Budova je umístěna podélně s ulicí, sborová síň je přístupná z vyvýšené nástupní terasy. Jedná se o puristickou stavbu s výraznými holandskými a francouzskými vlivy. Husův sbor je uváděn jako první moderní sakrální stavba v Československu a jedna z prvních moderních sakrálních staveb v Evropě. Jde o patrně nejvýznamnější dílo architekta Víška.


Billiard bar

KOPŘIVA - TRANSPORT s.r.o provozuje Billiard bar ve Valticích v prostorách firmy. Bar začal svoji činnost v roce 1993 a hned od počátku si vybudoval ve Valticích i v blízkém okolí dobrou pověst. Bar je vybaven kulečníkovým stolem (billiard), elektronickými šipkami a speciálními stoly na karetní hry. V baru je možno sledovat na projekční televizi různé sportovní a nesportovní pořady na UPC. Samozřejmě lze také ochutnat různé druhy nápojů, především Krušovické pivo a valtická vína. Bar se skládá ze dvou místností, kde jedna místnost je nekuřácká.


Bowling Pizza Komín

Provozujeme pizzerii s bowlingem s možností rozvozu pizz.


Bowling Vlčková

Provozujeme hostinec s kapacitou 80 osob. K dispozici jsou 2 bowlingové dráhy, billiard a stolní fotbal.


Club 68

CLUB 68 je kompletně vybavený penzion s restaurací, letní zahrádkou, barem, kavárnou, třemi salónky - biliardový , snídaňový a nekuřácký. Ve sklepních prostorách je bar s diskotékou a salonkem. V poschodí letní zahrádka pro ubytované hosty ve 14 klimatizovaných pokojích vybavených TV, internetem, s pracovním stolem a sedací soupravou. Dalším bonusem je apartmá s barem, které je možné využít i jako párty pokoj pro pořádání uzavřených společností do 12 hostů.


INKOGNITO

Provoz biliardového klubu a herny s hracími automaty a elektronickými šipkami.


Restaurace Best Club

Naše restaurace a bar jsou příjemným zpestřením po bowlingovém turnaji. V naší nabídce najdete jak denní nabídku hotových českých jídel, tak výběr minutek, pizzy a zdravé kuchyně. Přijďte si posedět v příjemném prostředí Best centra. Máme pro Vás připraven výběr alko i nealko nápojů na dvou našich barech.


Restaurace U Babičky

Přijměte pozvání a pojďte si zpříjemnit volný čas posezením v naší "babičkovské" hospůdce. Stačí se pohodlně usadit a začít nasávat nejen pohodovou atmosféru.

V příjemném domácím prostředí jsou pro Vás připravena minutková jídla a široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Jídlo je možné objednat si nejpozději do 20.30 hod. Nicméně U babičky v kuchyni se něco menšího najde vždy.

Od pondělí do pátku máme pro Vás navíc v době od 11.00 do 14.00 hodin přichystáno 5 různých poledních menu v ceně již od 65,- Kč včetně polévky a neperlivé vody.

A u naší babičky nechybí ani dědeček. Stejně jako dědečkové nemusejí být vždy u všech drbů a mají svůj koutek, tak i Vy se můžete z centra dění hospody přesunout do části "U dědečka", která slouží jako salónek pro 25 lidí vhodný též pro oslavy, promoce, firemní akce apod.

V koutku "U dědečka" je možné ukázat svého sportovního ducha a zahrát si billiard nebo šipky.

Nezapomeňte, že babičku vždy potěší, když si na ni najdete chvilku a navštívíte ji. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pokud chcete mít jistotu, že pro Vás bude volný stůl, zajistěte si rezervaci osobně nebo telefonicky.


Pivovar Moravský Žižkov

Dovolte nám, abychom Vám představili jedinečnou gastronomickou raritu, která se nachází na samém jihu Moravy v malebné obci Moravský Žižkov, "Pivovar Moravský Žižkov" - soukromý pivovar, který byl založen v roce 2012.

Ikdyž je jižní Morava známá především svými vinohrady a kvalitním vínem, pivovarnictví má na Břeclavsku dlouholetou tradici.

Nejstarší zmínka o pivovaru na Břeclavsku pochází z roku 1414 a je věnována pivovaru Břeclav. Soupis majetku z roku 1843 říká, že se na Břeclavsku nacházelo 5 pivovarů: Břeclav, Diváky, Dolní Věstonice, Drnholec a Klobouky a také jedna sladovna ve Velkých Němčicích. V roce 1994 byl Břeclavský pivovar prodán novým majitelům, což se mu stalo osudným, poslední várka piva byla vyrobena v roce 1996.

Založením Pivovaru Moravský Žižkov v roce 2012 se navázalo na starou tradici z 15. století, která byla na dlouho dobu zapomenuta a přerušena. Díky skvělé myšlence spojit minipivovar s restaurací v jeden celek vznikl tento ojedinělý komplex. Návštěvníkům našeho pivovaru se tak nabízí jedinečná možnost prohlédnout si pivovarní technologii s 5hl nerezovou varnou přímo v pivnici.

Maximální roční výstav je až 1000hl.

Hledáte restauraci, kde si můžete dát opravdu poctivé tradiční pivo, uvařené pouze z kvalitních surovin? Charakter našich piv vytváří vybraný moravský slad, žatecký chmel a také tradiční způsob vaření, který dodává našemu pivu lahodnou sladovou chuť, vůni a jemnou hořkost.


Restaurace U Smrku

Restaurant U Smrku Vás srdečně zve k příjemnému posezení v útulném prostředí s ochotnou obsluhou. Moderně vybavená kuchyně, kvalitní suroviny a zejména mistrné ruce šéfkuchaře nám umožňují vytvářet ty nejlahodnější pokrmy dle Vašeho výběru. Hlavní místnost restaurace s barem Vám poskytne výběr z rozmanité palety jídel a nápojů. Na své si přijdou i znalci kvalitních vín a milovníci dobrého pití. Pro dobrou náladu a pobavení máme též nápoje míchané přímo za barem. Naší snahou je poskytnout Vám nejširší sortiment výborných jídel a nápojů v nejlepší kvalitě. Kapacita restaurace je dle uspořádání stolů až 65 osob.


Restaurace U Zlaté podkovy

Máte chuť posedět s přáteli, rodinou či jen tak zajít na pivo? Pak pro vás máme zajímavou nabídku. Již zaběhlou restauraci téměř v centru malebné obce Zaječí, která je vybavená stylovým nábytkem a loveckými trofejemi, tato restaurace by mohla plně odpovídat vašim představám.


Restaurace VeCafe

Plně klimatizovaný objekt restaurace, kavárny a baru má kapacitu 50 míst. Prostory jsou odděleny paravány, aby bylo zajištěno maximálně možné soukromí každého návštěvníka. K dispozici je rovněž salonek, který je svým architektonickým řešením předurčen k oslavám, svatbám, promocím, obchodním jednáním, školením apod. Salonek má vedlejší vchod, což umožňuje diskrétní obsluhu. Je rovněž plně klimatizován a při slavnostní tabuli nabízí kapacitu 35 míst.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum