Bazén - PubLife


Horský hotel Jelenovská

Areál hotelu „Jelenovská“ svou kapacitou ubytování (181 lůžek), svým dokonalým zázemím (venkovní a vnitřní bazén, kuželna s dvěma dráhami, posilovna, 2 tělocvičny, 2 sportovní hřiště, kulečník), rekondičním a rehabilitačním střediskem (masáže, perličkové vany, skotský střik, parafínové zábaly, sauna, posilovna pro rekondiční cvičení) a nádherným okolím uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci - jídelně formou polopenze nebo plné penze, která je realizovány buď formou bufetu nebo výběrem ze 3 poledních nebo večerních menu. Občerstvení po celý den i večer zajišťuje kavárna s letní terasou, které nabízejí široký výběr alkoholickýchkavarna a nealkoholických nápojů, káv, zákusků, moučníků, zmrzlin včetně širokého výběru kvalitních moravských vín.


Restaurace Aurelius Mikulov

Opětovně otevřený hotel Aurelius v centru Mikulova Vás zve k návštěvě své restaurace a nabízí NOVĚ 25 lůžek v celkem 11 útulných pokojích.

Cihlová restaurace s nevšedně laděným interiérem je zaměřena na kombinaci moravské a mezinárodní kuchyně. Zahajovací menu obsahuje zaváděcí pokrmy. Nápojový servis obsahuje širokou škálu soft drinků, míchaných a alkoholických nápojů, nabízíme také smoothies, cider a domácí ovocné limonády.

Součástí restaurace je i dislokovaný a pohodlný prostor Wi-Fi zone, který je umístěn nad restaurací. 


Restaurace Hotelu Termal Mušov

Nejen hoteloví hosté mohou zahájit den bohatou snídaní s výhledem na Mušovské jezero a Dívčí hrady na pálavských kopcích.

Restauraci navíc dominuje rozsáhlá terasa s přímým vstupem na travnatou plochu pod restaurací, kde je k dispozici dětské hřiště pro naše nejmenší a petanque.

Uvnitř je až 120 míst u stolů a příjemnou atmosféru v chladných večerech naleznete u krbu se skleničkou vyhlášeného moravského vína.

Moderní moravská a česká kuchyně, steaky na grillu a další speciality – vše v té nejlepší kvalitě.

WIFI Free Internet Zone – bezplatný přístup na internet.


Restaurace Kaskáda

Restaurace Kaskáda nabízí příjemné posezení v moderním a decentním interiéru s výhledem na golfové hřiště, který umocní zážitek z kulinářských specialit. Restaurace se může pochlubit vlastní vinotékou s širokým výběrem špičkových moravských i zahraničních vín. Každý labužník si přijde na své, ať už v podobě každodenního menu nebo výběrem z jídelního lístku, který nabízí jak nevšední a zajímavé kulinářské speciality tak také klasickou kuchyni. V letním období je v provozu venkovní terasa, kde si můžete v klidu vychutnávat jídlo a kochat se přitom výhledem na větší část areálu.

Sezónu 2009 začal provoz restaurace pod novým vedením šéfkuchaře Radovana Zajíčka, který s provozním Petrem Opluštilem a samozřejmě s celým teamem 'na place' i v kuchyni zajišťují ladný a kvalitní servis.

Připravili jsme pro Vás nové sezónní menu, denní nabídky, gastro akce v trochu jiném stylu a budeme se snažit uspokojit Vaše nároky a přání. Také máme pro Vás novou selekci vín. Téměř denně čerstvé ryby a chutné pannini.

V naší nabídce nechybí možnost zajištění rautů, garden párty, cateringu a párty servisu. V prostorách restaurace je možné bezplatně využít bezdrátového (wifi) připojení k internetu.

Těšíme se na Vaší navštěvu - přijďte si pochutnat!


Restaurace Rumburak

Areál Rumburak nabízí celoročně široký výběr aktivit.  Ve společenském a sportovním areálu najdete také novou restauraci se školícím střediskem s kapacitou 65 a 90 míst, na které navazují dvě venkovní terasy s krásným výhledem pro 70 osob. Naše kuchyně nabízí široký výběr jídel, snídaně, obědy, večeře, polopenze, rauty. V areálu je také možnost grilování na otevřeném ohništi pod pergolou pro 40 osob. Na objednání zajišťujeme různé společenské akce, svatební hostiny, oslavy narozenin, firemní večírky a školení. Nabízíme možnost konání svatebních obřadů přímo v areálu. Parkování, úschovna kol a kočárků zdarma.V areálu je pro všechny návštěvníky přístupný internet zdarma. Sportovní areál - nabízí tenisový kurt s umělým povrchem,víceúčelové hřiště také s umělým povrchem, dvě bowlingové dráhy, fitness, kulečník, fotbálek a dětské hřiště.Ke správné relaxaci přispěje i využití masážních přístrojů, masážního křesla, hydromasážní vany pro dvě osoby či využití venkovního zastřešeného bazénu. Pro ubytované hosty je využití krytého vyhřívaného bazénu zdarma. Milovníci pohledů z výšin ocení novou rozhlednu, která sahá do výše 30ti metrů a nabízí výhled z nadmořské výšky 504 metrů. Na její vrchol stačí vystoupat 146 schodů. U rozhledny můžete využít v letních měsících občerstvení, posezení uvnitř i venku pro 40 osob, prodejnu upomínkových předmětů, toalety i možnost parkování kol.  


Restaurace U Tří volů

Během pobytu v penzionu se můžete v naší restauraci stravovat formou týdenního menu, popřípadě máte kdykoli možnost ochutnat evropské speciality z bohatého jídelního lístku. Kapacita restaurace s barem je cca 40 míst. Salonek sousedící s restaurací má také kapacitu cca 40 míst a je ideální pro pořádání všech rodinných i firemních akcí. Další prostory pro pořádání různých akcí (semináře, školení, svatby, oslavy, kary, promoce, slavnostní rauty, recepce ...) o kapacitě cca 50 míst se nachází v podkroví objektu, kde můžete být obsluhováni z restaurace nebo lze využít přilehlého kuchyňského koutu, čímž máte zajištěn zcela soukromý ráz akce.


Restaurant & Saloon

V nádherném Přírodním parku Chřiby jen několik kilometrů od Kroměříže se nachází Ranč, který na Vás dýchne atmosférou Divokého Západu, jak ji znáte z dobrodružných filmů či knih. Ranč Kostelany neslouží jen vášnivým milovníkům koní, ale širokou nabídkou kvalitních služeb, programu a lákavým zázemím je určen prakticky všem. Restaurace "Saloon" byla otevřena v roce 2002 a celkově nabízí posezení pro 120 osob. Její součástí je salonek WESTERN s kapacitou až 60 míst, ve kterém Vám nabízíme prostor pro uspořádání Vašich oslav, večírků či firemních a společenských akcí "na klíč" dle Vašeho přání. Pravidelně také pořádáme kulturní programy a produkce.


Restaurant G

Tento malý hotel s rodinnou atmosférou je ideálním místem pro aktivní i pasivní odpočinek s možností zajímavých výletů po okolí. K zázemí hotelu patří vyhlášená restaurace. V hotelové restauraci nabízíme výběr pokrmů světové kuchyně v té nejvyšší kvalitě, připravovaných s úctou k tradičnímu kuchařskému umění, které je mistrně doplňováno nejnovějšími prvky haute cuisine. K jídlu si můžete vybrat z nabídky tuzemských i zahraničních vín a požitek pak zakončit domácím dezertem a výbornou kávou. Na přání, při objednávce předem, připravíme hostům jakékoliv pokrmy tradiční i netradiční kuchyně, včetně dezertů. Tato možnost bývá většinou využívána v případě svateb, rodinných oslav nebo firemních akcí a školení. Pravidelně pořádáme tématicky zaměřené víkendy. Zaměřujeme se buď na kuchyně jednotlivých zemí, sezónní produkty nebo období, pro které jsou charakteristické určité druhy pokrmů. Na tyto víkendy Vás srdečně zveme a těšíme se na společně strávené chvíle v příjemném prostředí.


Sýpka Jevišovice

Sportovní centrum a restaurace Jevišovice to jsou: stylová restaurace, 2 bowlingové dráhy, kuželky, krytý bazén, sauna, posilovna a ubytování v aparmánech nebo campu u Jevišovické přehrady na Znojemsku. Pořádáme svatby, firemní akce a oslavy.


Vinařský dvůr

V naší příjemné vinárně se sklepem nebo v klidném prostředí dvora si můžete pochutnat na vínech valtického regionu, pečlivě vybraných sommelierem, a k tomu Vás pohostíme voňavými specialitami našeho mistra uzenáře nebo vybranými francouzskými sýry.

V letních měsících Vám pak nabídneme grilování ve stylovém venkovním grilu.

Prostory vinárny také v denních hodinách nabízíme firmám jako jednací místnost.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum