Bazén - PubLife


Horský hotel Jelenovská

Areál hotelu „Jelenovská“ svou kapacitou ubytování (181 lůžek), svým dokonalým zázemím (venkovní a vnitřní bazén, kuželna s dvěma dráhami, posilovna, 2 tělocvičny, 2 sportovní hřiště, kulečník), rekondičním a rehabilitačním střediskem (masáže, perličkové vany, skotský střik, parafínové zábaly, sauna, posilovna pro rekondiční cvičení) a nádherným okolím uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci - jídelně formou polopenze nebo plné penze, která je realizovány buď formou bufetu nebo výběrem ze 3 poledních nebo večerních menu. Občerstvení po celý den i večer zajišťuje kavárna s letní terasou, které nabízejí široký výběr alkoholickýchkavarna a nealkoholických nápojů, káv, zákusků, moučníků, zmrzlin včetně širokého výběru kvalitních moravských vín.


Restaurace Aurelius Mikulov

Opětovně otevřený hotel Aurelius v centru Mikulova Vás zve k návštěvě své restaurace a nabízí NOVĚ 25 lůžek v celkem 11 útulných pokojích.

Cihlová restaurace s nevšedně laděným interiérem je zaměřena na kombinaci moravské a mezinárodní kuchyně. Zahajovací menu obsahuje zaváděcí pokrmy. Nápojový servis obsahuje širokou škálu soft drinků, míchaných a alkoholických nápojů, nabízíme také smoothies, cider a domácí ovocné limonády.

Součástí restaurace je i dislokovaný a pohodlný prostor Wi-Fi zone, který je umístěn nad restaurací. 


Restaurace Hotelu Termal Mušov

Nejen hoteloví hosté mohou zahájit den bohatou snídaní s výhledem na Mušovské jezero a Dívčí hrady na pálavských kopcích.

Restauraci navíc dominuje rozsáhlá terasa s přímým vstupem na travnatou plochu pod restaurací, kde je k dispozici dětské hřiště pro naše nejmenší a petanque.

Uvnitř je až 120 míst u stolů a příjemnou atmosféru v chladných večerech naleznete u krbu se skleničkou vyhlášeného moravského vína.

Moderní moravská a česká kuchyně, steaky na grillu a další speciality – vše v té nejlepší kvalitě.

WIFI Free Internet Zone – bezplatný přístup na internet.


Restaurace Kaskáda

Restaurace Kaskáda nabízí příjemné posezení v moderním a decentním interiéru s výhledem na golfové hřiště, který umocní zážitek z kulinářských specialit. Restaurace se může pochlubit vlastní vinotékou s širokým výběrem špičkových moravských i zahraničních vín. Každý labužník si přijde na své, ať už v podobě každodenního menu nebo výběrem z jídelního lístku, který nabízí jak nevšední a zajímavé kulinářské speciality tak také klasickou kuchyni. V letním období je v provozu venkovní terasa, kde si můžete v klidu vychutnávat jídlo a kochat se přitom výhledem na větší část areálu.

Sezónu 2009 začal provoz restaurace pod novým vedením šéfkuchaře Radovana Zajíčka, který s provozním Petrem Opluštilem a samozřejmě s celým teamem 'na place' i v kuchyni zajišťují ladný a kvalitní servis.

Připravili jsme pro Vás nové sezónní menu, denní nabídky, gastro akce v trochu jiném stylu a budeme se snažit uspokojit Vaše nároky a přání. Také máme pro Vás novou selekci vín. Téměř denně čerstvé ryby a chutné pannini.

V naší nabídce nechybí možnost zajištění rautů, garden párty, cateringu a párty servisu. V prostorách restaurace je možné bezplatně využít bezdrátového (wifi) připojení k internetu.

Těšíme se na Vaší navštěvu - přijďte si pochutnat!


Restaurace Rumburak

Areál Rumburak nabízí celoročně široký výběr aktivit.  Ve společenském a sportovním areálu najdete také novou restauraci se školícím střediskem s kapacitou 65 a 90 míst, na které navazují dvě venkovní terasy s krásným výhledem pro 70 osob. Naše kuchyně nabízí široký výběr jídel, snídaně, obědy, večeře, polopenze, rauty. V areálu je také možnost grilování na otevřeném ohništi pod pergolou pro 40 osob. Na objednání zajišťujeme různé společenské akce, svatební hostiny, oslavy narozenin, firemní večírky a školení. Nabízíme možnost konání svatebních obřadů přímo v areálu. Parkování, úschovna kol a kočárků zdarma.V areálu je pro všechny návštěvníky přístupný internet zdarma. Sportovní areál - nabízí tenisový kurt s umělým povrchem,víceúčelové hřiště také s umělým povrchem, dvě bowlingové dráhy, fitness, kulečník, fotbálek a dětské hřiště.Ke správné relaxaci přispěje i využití masážních přístrojů, masážního křesla, hydromasážní vany pro dvě osoby či využití venkovního zastřešeného bazénu. Pro ubytované hosty je využití krytého vyhřívaného bazénu zdarma. Milovníci pohledů z výšin ocení novou rozhlednu, která sahá do výše 30ti metrů a nabízí výhled z nadmořské výšky 504 metrů. Na její vrchol stačí vystoupat 146 schodů. U rozhledny můžete využít v letních měsících občerstvení, posezení uvnitř i venku pro 40 osob, prodejnu upomínkových předmětů, toalety i možnost parkování kol.  


Restaurace U Tří volů

Během pobytu v penzionu se můžete v naší restauraci stravovat formou týdenního menu, popřípadě máte kdykoli možnost ochutnat evropské speciality z bohatého jídelního lístku. Kapacita restaurace s barem je cca 40 míst. Salonek sousedící s restaurací má také kapacitu cca 40 míst a je ideální pro pořádání všech rodinných i firemních akcí. Další prostory pro pořádání různých akcí (semináře, školení, svatby, oslavy, kary, promoce, slavnostní rauty, recepce ...) o kapacitě cca 50 míst se nachází v podkroví objektu, kde můžete být obsluhováni z restaurace nebo lze využít přilehlého kuchyňského koutu, čímž máte zajištěn zcela soukromý ráz akce.


Restaurant & Saloon

V nádherném Přírodním parku Chřiby jen několik kilometrů od Kroměříže se nachází Ranč, který na Vás dýchne atmosférou Divokého Západu, jak ji znáte z dobrodružných filmů či knih. Ranč Kostelany neslouží jen vášnivým milovníkům koní, ale širokou nabídkou kvalitních služeb, programu a lákavým zázemím je určen prakticky všem. Restaurace "Saloon" byla otevřena v roce 2002 a celkově nabízí posezení pro 120 osob. Její součástí je salonek WESTERN s kapacitou až 60 míst, ve kterém Vám nabízíme prostor pro uspořádání Vašich oslav, večírků či firemních a společenských akcí "na klíč" dle Vašeho přání. Pravidelně také pořádáme kulturní programy a produkce.


Restaurant G

Tento malý hotel s rodinnou atmosférou je ideálním místem pro aktivní i pasivní odpočinek s možností zajímavých výletů po okolí. K zázemí hotelu patří vyhlášená restaurace. V hotelové restauraci nabízíme výběr pokrmů světové kuchyně v té nejvyšší kvalitě, připravovaných s úctou k tradičnímu kuchařskému umění, které je mistrně doplňováno nejnovějšími prvky haute cuisine. K jídlu si můžete vybrat z nabídky tuzemských i zahraničních vín a požitek pak zakončit domácím dezertem a výbornou kávou. Na přání, při objednávce předem, připravíme hostům jakékoliv pokrmy tradiční i netradiční kuchyně, včetně dezertů. Tato možnost bývá většinou využívána v případě svateb, rodinných oslav nebo firemních akcí a školení. Pravidelně pořádáme tématicky zaměřené víkendy. Zaměřujeme se buď na kuchyně jednotlivých zemí, sezónní produkty nebo období, pro které jsou charakteristické určité druhy pokrmů. Na tyto víkendy Vás srdečně zveme a těšíme se na společně strávené chvíle v příjemném prostředí.


Sýpka Jevišovice

Sportovní centrum a restaurace Jevišovice to jsou: stylová restaurace, 2 bowlingové dráhy, kuželky, krytý bazén, sauna, posilovna a ubytování v aparmánech nebo campu u Jevišovické přehrady na Znojemsku. Pořádáme svatby, firemní akce a oslavy.


Vinařský dvůr

V naší příjemné vinárně se sklepem nebo v klidném prostředí dvora si můžete pochutnat na vínech valtického regionu, pečlivě vybraných sommelierem, a k tomu Vás pohostíme voňavými specialitami našeho mistra uzenáře nebo vybranými francouzskými sýry.

V letních měsících Vám pak nabídneme grilování ve stylovém venkovním grilu.

Prostory vinárny také v denních hodinách nabízíme firmám jako jednací místnost.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Coctail bar Fontána
Dnes 18:00-00:00
Restaurace Orlovna
Dnes 10:00-00:00
Mikulovský Šenk
Dnes 17:00-00:00
Kamenný sklep u Juráků
Dnes 18:00-01:00
Restaurace Popocatépetl
Dnes 11:00-00:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookB-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum