Asijská kuchyně - PubLife


Fast Food Guty

GUTY FASTFOOD působí v oblasti rychlého stravování a občerstvení od roku 2005

Hlavní nabídky jsou rychlá asijská jídla a občerstvení s obchodní značkou "GUTY".

Naše chutné a oblíbené minutky za velmi dobré ceny jsou důvody, proč "GUTY" je oblíbený . V krátkém časovém období naše rychlá jídla za vynikající ceny získala obliby u spotřebitelů, a to z mnoha důvodů: Pestré výběry z čínské, vietnamské a jiné asijské kuchyně Přísné dodržování přísných hygienických předpisů EU. Naš ceny jsou vhodné pro každé: děti, mládež, skupina, rodina atd. Výběr našich jídel je velmi široký, určitě si vybere skutečně každý, nejen milovník masa, zeleniny, mořských produktů, ale i chutí tradiční asijské kuchyně.

Náš systém Fastfood se postupně rozšiřuje v Brně, v Ostravě a postupně bude i v jiných městech.

Naši kuchaři svým uměním ve vaření Vás určitě nezklame.

Přejeme Vám dobrou chuť


GUTY

Nabídka jídel asijské kuchyně.


INKOGNITO

Provoz biliardového klubu a herny s hracími automaty a elektronickými šipkami.


Motorest Inablanka

Motorest Inablanka se nachází na okraji obce Rohatec při trase Hodonín – Uherské Hradiště. Nabízíme celkem až 50 míst k sezení. Od jara do podzimu nabízíme posezení na venkovní terase s kapacitou 20 míst.

Jídelní lístek je zaměřen na minutkovou kuchyni české a asijské kuchyně.

Motorest Inablanka je vhodným místem pro pořádání firemních a společenských akcí a večírků, rautů, svateb, promocí, rodinných oslav včetně dětských narozeninových párty. Pro všechny tyto příležitosti Vám nabízíme pohoštění dle přání zákazníka, zajištění vhodné dekorace, květinové výzdoby, případně živé nebo reprodukované hudby v jakémkoliv stylu.

Pro potěšení našich nejmenších hostů máme k dispozici dětský koutek s venkovním posezením a houpačkou.


Motorest u Vlka

Motorest u Vlka se nachází na silnici E50, směr Brno - Uherské Hradiště-SK. Nabízíme Vám kapacitu 90 míst, 35 restaurace (v době oběda nekuřácká) a 55 zimní a letní posezení. Personál motorestu U vlka Vás srdečně zve k návštěvě našeho motorestu. Náš motorest Vám nabídne bohatý výběr těch nejrozmanitějších pokrmů ať už minutková jídla, tak speciality a jídla na objednávku. Samozřejmě Vám naše profesionální obsluha nabídneme lahodné pokrmy mimo české kuchyně i z jiných koutů světa jako například skvosty asijské kuchyně.

Motorest nabízí širokou kapacitu parkovacích míst pro osobní i nákladní automobily včetně autobusů! Dále nabízíme možnost rezervací pro odpočinkové přestávky dálkových spojů.

Motorest u Vlka Vám nabízí pokrmy nejen z české ale i ze světové kuchyně. Určitě si nenechte ujít naši vyhlášenou kulinářskou specialitu maďarský guláš podávaný přímo v kotlíku. Určitě Vás nadchne i náš široký výběr pokrmů z ryb a pestré meny příloh.

Podle hesla k dobrému jídlu dobré pití Vám náš motorest nabídne nejen výborný čepovaný Staropramen ale i míchané alko a nealko nápoje. Dále oblíbené míchané nápoje z naší Mojito mánie. A jelikož se nacházíme na Moravě nabízíme vám unikátní výběr těch nejkvalitnějších vín.

Protože nikdy nevíte kdy budete muset vyrazit na cestu a hlad nebo únava Vás může překvapit kdykoli. Jsme tu pro vás nepřetržitě 24 hodin denně sedm dní v týdny. Nabízíme Vám speciální non stop menu takže můžete uhasit žízeň a zahnat hlad třeba i ve tři hodiny ráno. Nebo si dát jen kávičku aby jste se probrali a mohli pokračovat na cestě. Náš motorest u Vlka je vám prostě k dispozici kdykoli jej potřebujete. Náš ochotný personál se těší na Vaši návštěvu.


Restaurace Asiana

Restaurace Asiana vám nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Vybrat si můžete z velkého množství tradičních asijských jídel a nápojů. K dispozici jsou vám prostory restaurace, útulný salónek, stylový bar a v létě zahradní restaurace.


Restaurace Na Žebračce

Nabízíme příjemné posezení pro žebráky aji bohaté v prostředí naší ožebračené hospůdky. K jídlu si u nás možete dať přes 70 všemožných druhů minutek každý den, ve všední dny nejmíň 12 druhů hotových jídel a 2 druhy denního menu za žebrácky zvýhodněné ceny. Ať už vaří Ivča nebo Laďa, dycky je to dobré a bude Vám to chutnať, až se budete olizovať. Kdybyste pak vylizovali aji taléřky, to by nám spadl kameň ze srdca. Ne protože z Vás vytaháme grejcary, ale že Vám uděláme trochu té radosti dobře odvedou pracou. Šak proto jsme tady, né?


Restaurace U GOLEMA

Naše restaurace nabízí výběr z více jak 100 jídel, čepujeme Pilsner Urquell, Gambrinus, restaurace je klimatizována. Od pondělí do pátku v době od 11:00 do 13:30 podáváme také denní menu (polévka + hlavní jídlo), na požádání zasíláme "denní menu" e- mailem (restaurace@ugolema.cz).

Máme vlastní parkoviště, bezbarierový přístup pro tělesně postižené. Zákazníkům je k dispozici také WiFi.


Restaurace Vsacan

Nabídka teplých i studených jídel.


SUSHI POINT

Sushibar a restaurant s velkým výběrem sushi vyráběného přímo před Vámi. Nabízíme další pochoutky v asijském stylu - polévky, nudlové speciality, Udon nudle, Tepan Speciality - grilované špízy a steaky, tempuru, čerstvé saláty a dezerty.


Yam Yam Express

Jsme thajská restaurace s vybranými vietnamskými a japonskými jídly, která si zakládá na kvalitě. Denně vaříme z čerstvých surovin a používáme tradiční postupy, jelikož chceme zachovat historii těchto báječných pokrmů. Jestli chcete poznat tu pravou vyváženost chutí asijských jídel, přidejte se k nám v restauraci nebo si vzít jídlo s sebou z expresního okénka, které je otevřené do 3 hodin do rána aby jste si mohli odnést točené pivo, víno, koktejly a domácí limonády, nebo pozdní noční jídlo s sebou.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Dnes ???
Svatovavřinecký dvůr
Dnes 11:00-01:00
PIZZA RONNY
Dnes 10:30-22:30

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum