Asijská kuchyně - PubLife


Fast Food Guty

GUTY FASTFOOD působí v oblasti rychlého stravování a občerstvení od roku 2005

Hlavní nabídky jsou rychlá asijská jídla a občerstvení s obchodní značkou "GUTY".

Naše chutné a oblíbené minutky za velmi dobré ceny jsou důvody, proč "GUTY" je oblíbený . V krátkém časovém období naše rychlá jídla za vynikající ceny získala obliby u spotřebitelů, a to z mnoha důvodů: Pestré výběry z čínské, vietnamské a jiné asijské kuchyně Přísné dodržování přísných hygienických předpisů EU. Naš ceny jsou vhodné pro každé: děti, mládež, skupina, rodina atd. Výběr našich jídel je velmi široký, určitě si vybere skutečně každý, nejen milovník masa, zeleniny, mořských produktů, ale i chutí tradiční asijské kuchyně.

Náš systém Fastfood se postupně rozšiřuje v Brně, v Ostravě a postupně bude i v jiných městech.

Naši kuchaři svým uměním ve vaření Vás určitě nezklame.

Přejeme Vám dobrou chuť


GUTY

Nabídka jídel asijské kuchyně.


INKOGNITO

Provoz biliardového klubu a herny s hracími automaty a elektronickými šipkami.


Motorest Inablanka

Motorest Inablanka se nachází na okraji obce Rohatec při trase Hodonín – Uherské Hradiště. Nabízíme celkem až 50 míst k sezení. Od jara do podzimu nabízíme posezení na venkovní terase s kapacitou 20 míst.

Jídelní lístek je zaměřen na minutkovou kuchyni české a asijské kuchyně.

Motorest Inablanka je vhodným místem pro pořádání firemních a společenských akcí a večírků, rautů, svateb, promocí, rodinných oslav včetně dětských narozeninových párty. Pro všechny tyto příležitosti Vám nabízíme pohoštění dle přání zákazníka, zajištění vhodné dekorace, květinové výzdoby, případně živé nebo reprodukované hudby v jakémkoliv stylu.

Pro potěšení našich nejmenších hostů máme k dispozici dětský koutek s venkovním posezením a houpačkou.


Motorest u Vlka

Motorest u Vlka se nachází na silnici E50, směr Brno - Uherské Hradiště-SK. Nabízíme Vám kapacitu 90 míst, 35 restaurace (v době oběda nekuřácká) a 55 zimní a letní posezení. Personál motorestu U vlka Vás srdečně zve k návštěvě našeho motorestu. Náš motorest Vám nabídne bohatý výběr těch nejrozmanitějších pokrmů ať už minutková jídla, tak speciality a jídla na objednávku. Samozřejmě Vám naše profesionální obsluha nabídneme lahodné pokrmy mimo české kuchyně i z jiných koutů světa jako například skvosty asijské kuchyně.

Motorest nabízí širokou kapacitu parkovacích míst pro osobní i nákladní automobily včetně autobusů! Dále nabízíme možnost rezervací pro odpočinkové přestávky dálkových spojů.

Motorest u Vlka Vám nabízí pokrmy nejen z české ale i ze světové kuchyně. Určitě si nenechte ujít naši vyhlášenou kulinářskou specialitu maďarský guláš podávaný přímo v kotlíku. Určitě Vás nadchne i náš široký výběr pokrmů z ryb a pestré meny příloh.

Podle hesla k dobrému jídlu dobré pití Vám náš motorest nabídne nejen výborný čepovaný Staropramen ale i míchané alko a nealko nápoje. Dále oblíbené míchané nápoje z naší Mojito mánie. A jelikož se nacházíme na Moravě nabízíme vám unikátní výběr těch nejkvalitnějších vín.

Protože nikdy nevíte kdy budete muset vyrazit na cestu a hlad nebo únava Vás může překvapit kdykoli. Jsme tu pro vás nepřetržitě 24 hodin denně sedm dní v týdny. Nabízíme Vám speciální non stop menu takže můžete uhasit žízeň a zahnat hlad třeba i ve tři hodiny ráno. Nebo si dát jen kávičku aby jste se probrali a mohli pokračovat na cestě. Náš motorest u Vlka je vám prostě k dispozici kdykoli jej potřebujete. Náš ochotný personál se těší na Vaši návštěvu.


Restaurace Asiana

Restaurace Asiana vám nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Vybrat si můžete z velkého množství tradičních asijských jídel a nápojů. K dispozici jsou vám prostory restaurace, útulný salónek, stylový bar a v létě zahradní restaurace.


Restaurace Na Žebračce

Nabízíme příjemné posezení pro žebráky aji bohaté v prostředí naší ožebračené hospůdky. K jídlu si u nás možete dať přes 70 všemožných druhů minutek každý den, ve všední dny nejmíň 12 druhů hotových jídel a 2 druhy denního menu za žebrácky zvýhodněné ceny. Ať už vaří Ivča nebo Laďa, dycky je to dobré a bude Vám to chutnať, až se budete olizovať. Kdybyste pak vylizovali aji taléřky, to by nám spadl kameň ze srdca. Ne protože z Vás vytaháme grejcary, ale že Vám uděláme trochu té radosti dobře odvedou pracou. Šak proto jsme tady, né?


Restaurace U GOLEMA

Naše restaurace nabízí výběr z více jak 100 jídel, čepujeme Pilsner Urquell, Gambrinus, restaurace je klimatizována. Od pondělí do pátku v době od 11:00 do 13:30 podáváme také denní menu (polévka + hlavní jídlo), na požádání zasíláme "denní menu" e- mailem (restaurace@ugolema.cz).

Máme vlastní parkoviště, bezbarierový přístup pro tělesně postižené. Zákazníkům je k dispozici také WiFi.


Restaurace Vsacan

Nabídka teplých i studených jídel.


SUSHI POINT

Sushibar a restaurant s velkým výběrem sushi vyráběného přímo před Vámi. Nabízíme další pochoutky v asijském stylu - polévky, nudlové speciality, Udon nudle, Tepan Speciality - grilované špízy a steaky, tempuru, čerstvé saláty a dezerty.


Yam Yam Express

Jsme thajská restaurace s vybranými vietnamskými a japonskými jídly, která si zakládá na kvalitě. Denně vaříme z čerstvých surovin a používáme tradiční postupy, jelikož chceme zachovat historii těchto báječných pokrmů. Jestli chcete poznat tu pravou vyváženost chutí asijských jídel, přidejte se k nám v restauraci nebo si vzít jídlo s sebou z expresního okénka, které je otevřené do 3 hodin do rána aby jste si mohli odnést točené pivo, víno, koktejly a domácí limonády, nebo pozdní noční jídlo s sebou.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum