Americká kuchyně - PubLife


Bueno Farma

Dovolujeme si Vám nabídnout příjemné prostředí pro Vaše významné události. Pomůžeme Vám připravit svatební hostinu ve velice příjemném prostředí. Naše restaurace poskytuje místo až pro 100 hostů. Příjemný interiér a velice klidné okolí s možností parkování, sportu i ubytování je Vám k dispozici. Řekněte nám Vaši představu a my Vám vše zajistíme. Poradíme Vám s barvami i květinami, sestavíme s Vámi vhodné menu, vyzdobíme restauraci podle Vašeho přání.

Upravili jsme část prostoru naší restaurace. a můžeme Vám připravit uzavřený prostor pro 35 lidí. Je to salónek vhodný jak pro soukromé tak firemní akce. Jeho součástí je projektor a plátno. Můžete tak využít techniku ke zpříjemnění Vaší oslavy nebo k prezentaci firemních úspěchů.

Letní zahrádka patří k dalšímu, čím jsme přispěli k příjemné atmosféře naší restaurace. Krásné posezení z vonícího dřeva s nádherným výhledem do parků a stromů, Vám jistě přispěje k plnému požitku z pokrmů naší kuchyně.

Pro rodinné či firemní oslavy máme připraven venkovní gril. Na přání Vám připravíme to nejlepší z hovězího, vepřového i jehněčího masa. A to do 100kg ! Zde Vás však požádáme o závaznou objednávku alespoň deset dnů předem.


FORTYS PIZZA

Společnost Forty´s Pizza se specializuje na přípravu kvalitní pizzy, ke které nabízí přílohy i nápoje a jejich rozvoz zdarma ve městech Olomouc, Prostějov, Brno, Přerov, Ostrava a dalších, ve kterých budou přibývat její pobočky. Poskytujeme záruku 100% spokojenosti na dodání pizzy vynikající kvality za použití nejčerstvějších a vždy vysoce kvalitních surovin (např. používáme výhradně mozzarellu z kravského mléka). Pokud se i přesto stane, že nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, poskytujeme výměnu produktu, slevové poukazy nebo vrácení peněz. Vážíme si našich zákazníků, kterým vždy nabízíme možnost zvýhodněné objednávky ve formě akcí, speciálních nabídek a slev.


Hacienda Mexicana

Provozování mexických restaurací s atypickým interiérem a středoamerickými specialitami. Americké suroviny a koření, hudba středoamerická salza .


KFC

V dnešní době nabízí síť restaurací KFC znamenitá kuřata ve více než 11 000 restauracích v 90 zemích světa. V Čechách byla první restaurace KFC otevřena v roce 1994 ve Vodičkově ulici v Praze. I přes skutečnost, že na celém světě restaurace KFC nabízejí více než 400 různých produktů (od Chicken Pita v Kuvajtu přes Lososový sendvič v Japonsku až po Mean Griens v USA), základní nabídku tvoří kousky kuřete připravované podle tajného receptu Colonela Sanderse. V České republice máme k dnešnímu dni přes 50 restaurací KFC. Navštívit nás můžete v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Králově Dvoře u Berouna, Liberci, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Teplicích, Jihlavě, Hatích a ve Zlíně. Těšíme se na vás!


McDonalds Zlín

Restaurace nabízí rychlé občerstvení, především hamburgery. Možnost pořádání narozeninových oslav pro děti.


Pivní burza

Zážitková pivnice a restaurace Pivní burza spojuje požitek z posezení u výběrového piva se zábavou a dravou soutěživostí. Cenu každého z osmi výběrových piv si u nás určují sami hosté svou spotřebou a stejně jako na opravdové burze je vše jen o správném načasování! Pivo si objednáváte přes dotykové obrazovky ve stolech a jeho cena se mění podle jeho oblíbenosti.

Když vám při ochutnávce piva vyhládne, oceníte bohatou nabídku naší kuchyně. Od drobnějších pivních specialit až po pečená žebírka či koleno - náš kuchař vás přesvědčí, že to zvládá na jedničku. 

Milovníci kávy si přijdou také na své - v nabídce máme vynikající kávu Covim na sedm způsobů.


Restaurace Mix Grill

Naše kuchyně je plná rozmanitých a vyvážených chutí, které vznikají výhradně s použitím čerstvých surovin.

V letošním roce jsme právě otevřeli první z připravované sítě klasických restaurací pod názvem Mix Grill, kde se připravují pokrmy nejmodernějšími metodami, to je bez tuku a smažení na špičkových strojích typu Konvektomat a Brazilský gril. Vše je připravováno z čerstvých surovin té nejvyšší kvality od největších dodavatelů v ČR. Dále spolupracujeme s firmami Staropramen, Coca Cola, Nowaco atd.


Slušnej Kanál

SERVÍRUJEM MUZIKU! JSME SLUŠNEJ KANÁL!

Restauraci a bar spoluvlastní firma Alfedus, zakládající firma Fajn Rock TV. Chystáme pro vás speciality, co doporučí sami muzikanti, pití za SLUŠNÝ ceny.

Unplugged koncerty, osobní setkání s muzikanty. Žádná backstage, všechno live u nás na place. K tomu after party, kde se jako DJs představí rockeři z malých i velkých domácích uskupení. Anebo jednoduše pití a jídlo každý den, kdy zatoužíš po rockové atmosféře a dostaneš chuť na rock, mok a speciality.

OTEVÍRAČKA 15. 10. https://www.facebook.com/events/1521809374731259/?fref=ts


Steakhouse Bejkárna

Stylová restaurace s rodinným zázemím zasazená do dob starého Divokého Západu.

Kromě steakových specialit připravených podle tajných receptů amerických domorodců a prvních přistěhovalců nabízíme i pokrmy inspirované tradiční českou kuchyní. Všechny pokrmy včetně denního menu pro Vás samozřejmě připravujeme jen z čerstvých surovin!

Po celý den je Vám k dispozici připojení wifi zdarma nejen v prostorách restaurace, ale i na zahrádce v průběhu jejího otevření v době teplých měsíců. Na zahrádce, která je zcela ohraničena, naleznete dětský koutek a fontánku. O víkendech zde pro Vás pořádáme grilování různých masových specialit. Možnost pořádání rodinných a firemních oslav, večírků apod.


Texas Ranch

Kdo někdy navštívil středozápad USA a státy sousedící s Mexikem, jistě potvrdí, že většina tak zvaných SALOONU této "kovbojské oblasti" jsou vlastně lidové hospůdky. Proto jsou mylné ty informace, které představují u nás americké steakhousy, jako "nóblové" westernové saloony, do kterých např., když nemáte vyleštěné boty, tak vás nepustí. Náš TEXAS RANCH se snaží být pravým texaským saloonem, kde je mnohem důležitější, než kožená křesla a pozlacené cukřenky, atmosféra a příjemno. Jistě každý uzná, že obtížně můžeme po někom chtít, aby mu bylo příjemně hned po ránu nebo při odskočení na oběd při celodenním shonu, proto i z těchto důvodů otevíráme v podvečer a raději s vámi posedíme do pozdějších nočních hodin, kdy z našich myšlenek "odlétají" starosti a spíše se vkrádá ono příjemno. Hodně našich hostů to již pochopilo a proto se k nám rádi vracejí. Zkuste to i vy, kteří jste k nám cestu ještě nenašli a připravte se na několik překvapení. První z těch menších je, že si u nás všichni tykáme. Na ty další se přijďte podívat...


U STARÝHO BILLA

Texas restaurant specializovaný na steaky dle amerických, mexických, argentinských i vlastních receptur, Tex - Mex a barbecue. Možnost uspořádání firemních či společenských akcí, rodinné oslavy, promoce, oslavy, party a rauty.Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum