Restaurace Praha 5Andělka
V příjemném prostředí naší restaurace si můžete vybrat z velkého výběru steaků, těstovin a salátů.

Artisan
Naše restaurace Artisan je postavená na tradičních postupech vaření, čímž vám nabízí skvělý požitek z jídla. Denně pečeme chleba, vaříme vývary, vyrábíme domácí těstoviny a mnoho dalších lahůdek, a to vše z nejlepších dostupných ingrediencí. Náš jídelní lístek se bude měnit dle sezóny a bude vždy spojený s čerstvými lokálními surovinami.

Austria
Polední menu, business lunch, rauty, večírky, firemní akce, konference, koncerty, divadelní představení, svatby v restauraci a klubu Austria. Prostory v historickém sklepení s prvky moderního designu v blízkosti stanice metra Anděl. Je zde pro Vás připravena výborná mezinárodní a česká kuchyně. V týdnu si určitě vyberete z pestré nabídky Poledního menu za 99,- Kč (polévka, hlavní chod, voda) či Business lunch za 199,- Kč (předkrm, polévka, hlavní chod, dezert). Možnost pronájmu klubu s pódiem a technickým vybavením včetně dataprojektoru pro Vaši party či firemní akci.

Bel Tempo
NOVĚ OTEVŘENÁ PIZZERIE NABÍZÍ VELKÝ VÝBĚR ITALSKÉ KUCHYNĚ A STEAKŮ. ROZVOZ JÍDEL DO 5km ZDARMA.

U Tučňáků - Blázinec
Bar, restaurace se nachází v lokalitě Praha 5 na ulici Nádražní 112/59. (Bar, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Botel Vodník
Na posledním poschodí botelu se nachází velká letní terasa s unikátním výhledem na řeku a překrásné historické budovy v okolí. Zde si můžete vychutnat svůj nápoj nebo se také připojit k našemu bezdrátovému internetu. O patro níže najdete také denní restaurant. V zimním období má restaurace omezený provoz, v případě zájmu kontaktujte prosím recepci tel.:731 409 797.

Café Normal
Restaurace se nachází v lokalitě Praha 5 na ulici Raichlova 2609. Vybrat si můžete z 7 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, catering, klimatizace, koktejly, letní zahrádka, parking, rozvoz jídel, vstup se psy. Čepuje se Hoegaarden, Hubertus - Kácov, Staropramen. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Čertův Mlýn
Málokdo by asi hledal uprostřed moderní zástavby Velké Ohrady pohádkovou oázu klidu a pohody. Ve skleníkovém objektu 70. a 80. let minulého století jsme pro Vás v prosinci roku 2002 otevřeli restaurant v atmosféře starého „Drdovského“ mlýna, kde Vám náš tým zkušených kuchařů připravuje různé pochoutky vynikající kvality.

Cinda
Restaurace Cinda je stylová restaurace se zahrádkou a venkovním grilem a je součástí sportovně - relaxačního areálu Fun Island. Svým umístěním – na Císařské louce, skoro v samotném centru Prahy, ale uprostřed zeleně Vám všechny prostory zaručují soukromí. K restauraci Cinda patří i další prostory, kde je možné pořádat Vaše akce. Jedná se o "bárek" se samostatným výčepem a dále Vás a Vaši společnost můžeme posadit pod party stany a to kdekoliv v areálu.

Corte di Angelo
Kavárna, pizzerie, restaurace se nachází v lokalitě Praha 5 na ulici Nádražní 116/61. Nabízí: bezbariérová, catering, letní zahrádka, nekuřácká část, pořádání akcí. Čepuje se Birell, Pilsner Urquell.

Cyril´s pub
Jsme nově otevřená restaurace v centru Anděla. Můžete si u nás pochutnat na skvělých steacích, specialitách našich kuchařů, staročeské kuchyni a salátech. Máme pro vás připravenou širokoúhlou LCD televizi. Čepujeme výborné tankové pivo.... Určitě nebudete zklamáni, když nás navštívíte...

Einstein 3
Pizzerie, restaurace se nachází v lokalitě Praha 5 na ulici Štefánikova 52/77. Vybrat si můžete z 541 položek v jídelním lístku. Nabízí: extra salónek, koktejly, letní zahrádka, pořádání akcí, projektor, TV, vstup se psy. Čepuje se Krušovice. (Pizzerie, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | poslední

Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum