Restaurace Praha 2Alex Bistrot
Malý ostrůvek italské atmosféry a středomořského kulinářství v podobě Bar-Bistra v samém centru Prahy – u Karlova náměstí a jen pár kroků od Václavského náměstí.

Artemis restaurant
Řecká restaurace Artemis je jedinečnou příležitostí jak ochutnat ta nejlepší jídla tradiční řecké kuchyně. Tzatziky, špenátová nebo sýrová pita, suvlaki, různé druhy musaky, kalamáry, řecká vína i známá anýzovka ouzo, a mnoho dalších jídel a nápojů můžete v Artemis ochutnat kterýkoliv den v týdnu.

Bar Ima
Pizzerie a restaurace zaměřená na italskou kuchyni.

Beach cafe
Zveme vás do příjemného prostředí BEACH CAFE RESTAURANTU. Nabízíme velké množství salátů, pokrmů připravených na grilu, výborné bagety a sandwiche podávané s hranolkami nebo chipsy, plněné slané i sladké palačinky. K výborné kavě vám nabídneme, denně čerstvé, domácí zákusky a dorty, které vám velmi rádi zabalíme s sebou. Samozřejmostí je objednání dortu pro rodinnou oslavu nebo pro firemní večírek. Restaurant je otevřen již od 8.00 hod., kdy pro vás připravujeme úžasné snídaně, vč. omelet a amerických lívanců, které si vychutnáte s kouskem másla a javorovým sirupem, vřele doporučujeme!!!!

Bejkárna
Restaurace se nachází v klidné části Vinohrad, vedle Vinohradského pavilonu. nabízíme širokou škálu jídel a velký výběr tuzemských vín (vinařství Vinohrad CZ, Petr Skoupil, František Mádl, Vladimír Tetur, Kovacs a další). Dále je k dispozici salonek přes obědy nekuřácký. Možnost pořádání rodinných oslav, rautů, řízených degustací atd.

Benada
Příjemně zařízený hotelový bar a restaurace v jednom nabízí širokou nabídku nápojů a českých i mezinárodních kulinářských specialit od jednoduchých až speciální gurmánská menu o mnoha chodech, doplňuje je vybraný sortiment mezinárodních i domácích vín. K završení zážitku z jídla či jen k odpočinutí po náročné prohlídce města Vás budeme svádět některým z našich dezertů doplněných vynikající kávou či čajem.

Boem
Restaurace specializovaná na balkánskou kuchyň

Brasserie Délice
Francouzská restaurace Brasserie Délice Vám nabízí výjimečné kulinářské zážitky. Vytříbenost chutí, exkluzivní vizuální zpracování a servis nejvyšší kvality jsou kombinací, kterou oceníte při návštěvě naší restaurace. Její šéfkuchař Jan Pípal, oceněný titulem Kuchař roku 2003/2004, je opravdovou zárukou kvality.

Budečská
Naše restaurace je zaměřená na klasickou českou gastronomii, která doplněna pizzou z kuchyně italské.

Café Faux Pas
Zveme Vás na příjemné posezení do kavárny Café Faux Pas na Vinohradské ul. 31. Rádi Vám také nabídneme v pracovní dny od 8:00 do 12:00 o víkendu od 10:00 hodin dobré snídaně. Veškeré jídlo z naší nabídky si můžete také objednat předem telefonicky na čísle 605 374 611 a můžeme Vám je zabalit s sebou.

Cafe Restaurant Rainbow
Moderní kavárna se zahrádkou, domácí italskou kuchyní, WIFI free, s bezbariérovým přístupem, Vás zve k ochutnání skvělých jídel, široké nabídky nápojů a velkého výběru káv. Dále nabízíme rozvoz jídel včetně poledních nabídek po Praze ZDARMA DO 2 hod.!!! INTERNETOVÉ STRÁNKY S KOMPLETNÍ NABÍDKOU SE PŘIPRAVUJÍ. Podrobné informace na telefonních číslech: 725311803, 605246360 nebo 222520562.

Café Rio
Restaurace se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Bělehradská 66. Nabízí: extra salónek, klimatizace, koktejly, nekuřácká část, nekuřácký podnik. (Restaurace nabízí v pracovní dny od 11:30 denní menu.)

první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | poslední

Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum