Restaurace PLZEŇPivovar Groll
Každý návštěvník má tak možnost seznámit se s technologií pivovaru. Precizně navržený interiér byl zpracován s respektem k historicky velmi hodnotné památce. Výčep je přímo napojen na pivovarské ležácké tanky, ze kterých je čepován veškerý sortiment námi vyráběných piv. Návštěvníkům nabízíme speciality české kuchyně, bohatý sortiment minutek a k tomu samozřejmě naše pivo Lotr 11° světlý ležák, Lotr 11° polotmavý ležák a kvasnicový weissbier. Pivo je vařené dle starých receptur a je nepasterované a nefiltrované.

Pizzeria Gargano
Vážení hosté, zveme Vás do příjemného prostředí naší rodinné Caffé Pizzeria Gargano. Najdete nás v centru města Plzně, na Nám. T. G. Masaryka 20. Caffé Pizzeria Gargano nabízí hostům 60 míst u stolů ve vnitřní části a 90 míst u stolů v zahradní části restaurace. Zahradní část je otevřena od 2. června 2008.

Pizzeria Martinská
Restaurace Martinská byla otevřena v roce 1995 jako první italská pizzerie v Plzni. Provozovatelem restaurace je firma Kimbeko Martinská s.r.o. a restauraci, jak již název napovídá, najdete v Martinské ulici č.p. 3, Plzeň. Pizza se zde dělá podle původních italských receptur v nezměněné podobě dodnes. Kromě výborné pizzy v rozmanitých podobách zde najdete také široký výběr jídel pocházejících z celého světa. Přijďte ochutnat naši jedinečnou kuchyni, je Vám k dispozici také posezení v částečně zastřešené zahradě a výborná zmrzlina !

Pizzerie Pulcinella
Jediná originální italská restaurace v Plzni. Příjemné prostředí stylového restaurantu z dob historické Neapole. Speciality italské kuchyně, připravované výhradně z italských produktů.

Plzeňská Formanka
Plzeňská formanka je útulná restaurace v samém centru Plzně - na náměstí Republiky. Samozřejmě zde dostanete piva z plzeňského pivovaru - Gambrinus 10°, Gambrinus 11° Excelent, Prazdroj 12° a polotmavý 13° speciál Master. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu minutkových i hotových jídel, včetně cenově výhodného denního menu. K dispozici je 60 míst a salonek s 20 místy - ideální pro Vaše soukromé i firemní oslavy. Rádi vám připravíme svatební hostinu, oslavu narozenin... Můžete si též zamluvit třeba celou restauraci a uspořádat zpívanou se svými přáteli. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Potrefená Husa Plzeň I
Potrefená Husa v Plzni, provozovaná společností Janák Bros., patří do sítě značkových restaurací Pivovarů Staropramen, oceněné prestižní cenou gastronomie, řádem Jaroslava Vašaty. Nabídkou osmi točených a sedmi lahvových piv naznačuje směr, kterým se ubírá – Česká tradice pití piva, široký výběr jídel a to vše v kvalitě a presentaci, která je pro dnešní gastronomii nezbytná.

Potrefená Husa Plzeň ll
Potrefená Husa – moderní design, kvalita, trendový bar a restaurace – dobré jídlo, osvěžující nápoj, atmosféra, která vás dostane do pohybu – to je nová Potrefená Husa.

Rango
Nechte se okouzlit atmosférou stylu bell epoque a toskánskou architekturou domu ze 16. století. Necte se přesvědčit našim výborným jídlem a odborným personálem, proč je restaurant Rango známý nejen v Plzni. K dobrému jídlu nabízíme také širokou paletu moravských a světových vín.

Řemeslnická beseda
Tradiční plzeňská restaurace byla založena v r. 1897 a sloužila především k pohoštění a setkání místních tovaryšů. Restaurace byla vyhlášena vynikající českou kuchyní a dobrým plzeňským pivem. V této tradici pokračuje i firma Řezpof s.r.o., jež do restaurace dodává maso a masné výrobky.

Restaurace Abruzzo
Restaurace je zavřená

Restaurace Jadran
Srdečně Vás zveme k návštěvě stylové restaurace Jadran, kterou najdete nedaleko divadla J.K.Tyla ve Smetanově ulici. Restaurace v tomto domě má tradici již několik desítek let. U NÁS NENAJDETE NIC Z PRÁŠKU ČI POLOTOVARU SOUSTŘEĎUJEME SE HLAVNĚ NA KVALITU JÍDLA A ČERSTVOST SUROVIN

Restaurace Ve Vilách
Restaurace Ve vilách je dobře zavedená restaurace s profesionálně vyškoleným personálem a špičkovým šéfkuchařem. Již několik let Vám nabízíme posezení v příjemném prostředí naší restaurace a v pečlivě upravené zahradě. Překvapíme Vás širokým výběrem specialit z italské, americké a mexické kuchyně. K dispozici je také salátový bar s bohatým výběrem a široká nabídka sladkých zákusků po jídle.

první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > | poslední

Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Restaurace Dávné časy
Dnes 11:00-23:00
Hospůdka U Kovárny
Dnes 11:00-23:00
Caffé Dell' Artista
Dnes 10:00-22:00
Restaurace ASTON
Dnes 07:00-00:00
U Karla
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookB-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum