Restaurace BRNOESPAŇOLA

Španělská restaurace nabízí bohatý výběr regionálních pokrmů se svou jedinečnou a originální chutí. V Tapas baru můžete ochutnat malé chuťovky ke sklence Sherry, vína nebo i piva. Tradice tapas je typickou specialitou pravé španělské restaurace.


Fausto Coppi

Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás pozvali do naší restaurace a pizzerie Fausto Coppi, kde Vám nabízíme široký výběr jídel z české i italské kuchyně a obsáhlou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů, včetně kvalitních archivních vín.

Restaurace Fausto Coppi dále nabízí možnost uspořádání firemních, rodinných nebo společenských akcí. Při skupinách nad 20 osob sleva dle domluvy!

Hledáte-li místo pro občerstvení, oběd, večeři či večerní posezení, využijte s důvěrou našich nabízených služeb!


Francouzské palačinky

Vítejte v ráji Francouzských palačinek, křupavých baget, zeleninových salátů, ovocných pohárů se zmrzlinou, nealkoholických i alkoholických nápojů a lahodných káv.

Při zakoupení 9 palačinek nebo baget dostanete jednu palačinku nebo bagetu ZDARMA


GAZEBO

Nabídka italských a českých jídel.


Hospoda Stodola

V pasáži Hotelu Slovan v centru Brna stojí Stodola. Tedy - jde sice jen o hospodu, ale díky selskému stylu interiéru je iluze starodávného venkova téměř dokonalá. Nabízíme Vám bohatý výběr hotových jídel, minutek, těstovin i salátů, ve všední dny i výběr ze čtyř druhů poledního menu.


Hospoda Za Homerunem

Vítejte v hospodě Za Homerunem, která se nachází hned vedle baseballového hřiště Techniky Brno na Kraví hoře. Novodobá historie naší restaurace začíná 1. března 2009, kdy se uskutečnilo slavnostní znovuotevření. Od té doby se zde konala řada narozeninových oslav a večírků, či několik jedinečných párty jako bylo Pálení čarodějnic, Mexico Fiesta a další. Poloha restaurace, zahrádky a přilehlých prostor umožňuje nekončící akce až do rána. Náš tým je připravený uspořádat jakýkoliv večírek dle přání, včetně odpálení ohňostroje s hudbou, dle Vašeho výběru.


Hostinec U Semináru

Vítejte v restauraci “HOSTINEC U SEMINÁRU“.

Vraťte se s námi do časů Hrabalových Postřižin a zavítejte do naší restaurace v centru Brna s interiérem a atmosférou první republiky.

V Hostinci U Semináru s kapacitou 50 míst nabízíme speciality moravské a české kuchyně, menu po celý týden včetně víkendu a v letních měsících příjemné posezení na venkovní zahrádce.

Rádi pro Vás zajistíme také rodinné oslavy, svatby, promoce či jiná společenská setkání.

Naší snahou je abychom Vás, naše hosty, pohostili jen výtečnými pokrmy a nápoji a solidní obsluhou si získali Vaši důvěru.

Těšíme se na hojnou návštěvu.


Hotel International Brno

Hotel nabízí 254 pokojů. Pokoje jsou vybaveny WC, telefonem s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, minibarem a sejfem. Fitness, solaria, sauny, bazén, kosmetické studio. Hotel disponuje sály a salonky s celkovou kapacitou 700 osob. Autopůjčovna. Hotel je vyhlášen svými kulinářskými službami. Pro návštěvníky a hotelové hosty jsou připraveny restaurace Lucullus, Plzeňka, Lobby Bar Siesta a Interclub.


Hradní vinárna Špilberk

Našim hostům nabízíme příznivé ceny, kvalitní obsluhu, velký výběr vín,teplou i studenou kuchyni, gastronomické speciality a samozřejmě  atraktivní prostředí. 

Dále společenské akce, rauty, setkání, svatby, promoce, obchodní jednání, večírky. 

Tak neváhejte a přijďte nás navštívit!  


Chutné štěstí

Restaurace nabízející speciality čínské kuchyně.


John Silver Taverna

Nevšední restaurace, ve které se cítíte jako na pirátském korábu, nabízí vynikající domáci a řeckou kuchyni. Nechybí ani rybí speciality. Každé Vaše přání splní profesionální a příjemná obsluha.


Kanas

Restaurace nabízí jídla mezinárodní kuchyně. K dispozici je parkoviště přímo před budovou.


první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | poslední

Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Svatovavřinecký dvůr
Dnes 11:00-01:00
PIZZA RONNY
Dnes 10:30-01:00
U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum