Restaurace Templ - Hotel, Restaurace

dnes: 10:00 - 23:00

Konferenční servis: ve vlastních prostorách: Sál Templ v prostorách bývalé Michlštetrovské synagogy – kapacita 30 osob, divadelní uspořádání, kompletní audiovizuální technika (ozvučení, dataprojektor, DVD). prostory Zámku Mikulov: Salla terrena – kapacita 70 osob, dva historické společenské sály s terasou v jižním křídle zámku, sál o rozloze 115 m2 je užíván na samotnou akci, sál o rozloze 67 m2 je užíván pro zázemí, catering. Zámecký sál – kapacita 200 osob při stolové úpravě, 300 osob při divadelním uspořádání, rozloha sálu je 360 m2, podium 80 m2.

Společenské akce: Členité restaurační prostory hotelu umožňují pořádat svatby, oslavy a kulturní akce dle vašich individuálních požadavků.  Zahradní slavnosti v depandance Templ Garden; pétanque, grilování, středověký "zahradní domek".

Catering a vinné degustace: Náš catering je postaven na regionálních specialitách a netradičně připravovaných pochoutkách. Vinné degustace vedené našimi zkušenými sommeliéry mohou být pojaty jako toulky jihomoravským vinným regionem, srovnávání jednotlivých odrůd a ročníků či srovnávací ochutnávky různých vinných oblastí střední a východní Evropy. Mikulovsko je proslulé svými specifickými vlašskými ryzlinky a veltlíny, které jsou podbarveny vápencovým podložím a vyššími svažitými polohami některých tratí.

Půjčovna a úschovna kol: Možnost zapůjčení trekingových kol všech velikostí a standartů včetně dětských sedaček, přileb a dalších cyklistických potřeb. Nádherné cyklotrasy Lednicko-valtického areálu, údolí Dyje, lužní lesy dolního toku Dyje a především proslulé jihomoravské vinařské cyklostezky nabízí trasy pro začátečníky i zkušené cyklisty, cyklotrasy Greenways.

Individualizované turistické programy: V případě vašeho zájmu vám připravíme turistické programy zaměřené na hrady a zámky jižní Moravy, archeologické objevy z doby Velké Moravy, římských dob či prehistorická sídliště v kraji Věstonické Venuše. Širší okolí Mikulova zahrnuje Pálavské vrchy s nádhernou subalpinskou květenou či obrovské vodní plochy s množstvím ptactva a ryb či rozsáhlé lesy Lednicko-valtického areálu chráněného UNESCO. Zajímavý způsob poznávání jižní Moravy představuje možnost plavby po tzv. Ba?ově kanále a přilehlé řece Moravě nebo plavby po řece Dyje či Palavském jezeře.

Zajištění folklorních a jiných hudebních programů: Mikulov a jeho okolí představují silné zázemí opravdové a upřímné folklórní hudby ovlivněné přítomností vinné kultury; folklórní tradice (krojované hody a poutě) a akce vázané na tradici pěstování vína (vinné košty, vinobraní). Město je známé svým festivalem kytarové hudby, ale také jako místo pořádání alternativních hudebních akcí. Eurotrialog či řada rockových a undergroundových koncertů.

Sport: Cyklistika – cyklotrasy Greenways, pěší turistika, tenis pod bývalými mikulovskými hradbami, squash v Břeclavi, golf ve Slavkově či v Poysdorfu, vodní sporty - Novomlýnské nádrže a rybník Apollo, vodní parky v Laa an der Thaya či v Lednici, petanque v růžové zahradě mikulovského zámku, bowling, sportovní střelba v arealu pod Turoldem, lukostřelba v Jevišovicích nad Dyjí.

Koně a kočárové projížďky: Od poníků až po polokrevníky v malebných roklích Pálavských vrchů či v hřebčínech v Lednicko-valtickém areálu. Kočárová projížďka jižní Moravou může poskytnout neobvyklý pohled na neobvyklou přírodu. Jezdecký klub Mikulov - stáj Hlavenka

Lov a rybolov: Obory v Židlochovicích či revíry hornatějších částí jižní Moravy nabízejí možnost lovu pernaté či spárkaté zvěře. Obrovské vodní plochy Novomlýnských nádrží či velkých rybníků a vody Dyje a Moravy nabízí možnost neobvyklých rybářských zážitků.

Welness a Spa: Prvotřídní lázeňské a rekreační areály v Lednici a Laa an der Thaya mohou být příjemnou relaxací v průběhu vaší dovolené či prázdnin.


Kuchyně: Česká kuchyně, Italská kuchyně, Steaky a steakhousy, Ryby a Mořské plody, Mezinárodní kuchyně

Denní menu

Denní menu čtvrtek 09. 12. 2021

Litujeme, ale menu na tento den nebylo zadáno

Akce a novinky

Akce a novinky Restaurace Templ

Litujeme, ale Restaurace Templ zatím žádné akce či novinky neprezentují.

Otevírací doba

Otevírací doba Restaurace Templ

  • pondělí 10:00 - 23:00
  • úterý 10:00 - 23:00
  • středa 10:00 - 23:00
  • čtvrtek 10:00 - 23:00
  • pátek 10:00 - 00:00
  • sobota 10:00 - 00:00
  • neděle 10:00 - 23:00

Kontakt

Kontakt Restaurace Templ

Adresa:

Husova 305/50
692 01 Mikulov

Rychlé kontakty:

+420 519 323 095

Mapa - kudy k nám:

Fotogalerie

RestauraceRestauraceRestauraceDiskuse k podniku Restaurace Templ

Další podniky z okolí Restaurace Templméně než 100m
Hotel Templ

méně než 200m
Vínárna Fajka

méně než 200m
Hotel ELIŠKA

méně než 200m
Pizzerie Paris

méně než 400m
Restaurace Aurelius Mikulov

méně než 400m
Vinotéka Aurelius

méně než 400m
Restaurace Aurelius

méně než 400m
Restaurace Pod Radnicí


Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Podniky v okolí

Hotel Templ
Dnes 10:00-23:00
Vínárna Fajka
Dnes ???
Hotel ELIŠKA
Dnes 10:00-01:00
Pizzerie Paris
Dnes ???
Restaurace Aurelius Mikulov
Dnes 10:00-23:00
Restaurace Pod Radnicí
Dnes 11:00-22:00
Mikulovský Šenk
Dnes 17:00-00:00
Restaurace U svatého Urbana
Dnes 01:00-01:00
Restaurace Aquarium-relax
Dnes 09:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně