Všeobecné podmínky pro uživatele serveru PubLife.CZ

Platné od 1. 1. 2010

Všeobecné podmínky pro používání internetového portálu PubLife.cz (dále jen „portál PubLife.cz“), jejímž majitelem je společnost ORYX GROUP s.r.o., uživatelem. Uživatelem je fyzická nebo právnická osoba užívající portál Publife.cz. Registrace na portál PubLife.cz je možná pouze při souhlasu s těmito všeobecnými podmínkami.

1. Obecná ustanovení

Společnost ORYX GROUP s.r.o., se sídlem Stavařská 626, Uherské Hradiště, PSČ: 686 05, IČ: 26239922, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Brně, sp. zn.: C 38112 (dále jen "Provozovatel") je mimo jiné provozovatelem internetového serveru dostupného na internetové adrese http://www.publife.cz. Provozovatel je oprávněn poskytovat uživatelům níže popsané služby (dále jen “služby“).

2. Typy a popis služeb

Server je určen k prezentaci restauračních a hostinských zařízení, případně k prezentaci jejich služeb či akcí a především k prezentaci jejich poledního menu či aktuálního jídelního a nápojového lístku.

2.1. Prezentace hostinského zařízení

Registrace hostinského zařízení do databáze na portále PubLife.cz je zdarma. Takto registrované restaurační nebo hostinské zařízení se bude zobrazovat v příslušných seznamech na portále PubLife.cz.

2.2. Prezentace poledního menu

Registrované hostinské zařízení má možnost zveřejnit své polední menu, které návštěvníci portálu PubLife.cz budou vyhledávat a které se těmto návštěvníkům bude zobrazovat v seznamu vybraných restaurací. Výběr restaurací si návštěvník provádí sám dle svých vlastních požadavků, jako jsou především lokalita, oblíbené restaurace apod. Tato služba je zpoplatněna dle aktuálního ceníku, který je k dispozici na vyžádání e-mailem na adrese info@publife.cz.

2.3. Prezentace služeb a akcí hostinského zařízení

Registrované hostinské zařízení má možnost zveřejnit své služby a jím pořádané akce. Tyto akce se budou zobrazovat v seznamech akcí, které si návštěvníci portálu PubLife.cz mají možnost zobrazit. Součástí této služby je možnost informovat návštěvníky portálu PubLife.cz o pořádané akci formou e-mailu, případně formou SMS zpráv. Tyto zprávy (ať už e-mailové či SMS) budou automaticky rozesílány všem uživatelům, kteří mají ve svém profilu uvedeno, že chtějí takové informace přijímat a mají uvedenu svoji lokalitu ve vzdálenosti několika kilometrů od hostinského zařízení. Tato služba je zpoplatněna dle aktuálního ceníku, který je k dispozici na vyžádání e-mailem na adrese info@publife.cz.

2.4. Procházení a vyhledávání poledních menu

Návštěvníci portálu PubLife.cz smí bezplatně využívat seznamy hostinských zařízení, tyto seznamy dále filtrovat, vybírat, nastavovat jako oblíbené apod. V případě registrace má pak návštěvník další možnosti, jak může portál PubLife.cz využívat. V profilu registrovaného návštěvníka je možné nastavit lokalitu, ze které bude portál PubLife.cz automaticky vybírat nejvhodnější a nejbližší restaurace s poledním menu. V případě, že bude některé hostinské zařízení v okolí uvedené lokality pořádat nějaké akce, může být registrovaný návštěvník o těchto akcích informován formou e-mailu nebo formou krátké textové zprávy přímo do svého mobilního telefonu. V profilu každého návštěvníka lze nastavit o jaké informace má návštěvník zájem a jakou formou je chce přijímat. V každém odeslaném e-mailu je možnost se z odebírání těchto informací zcela bezplatně odhlásit.

3. Práva a povinnosti provozovatele

4. Práva a povinnosti uživatele

5. Práva a povinnosti návštěvníka

6. Odpovědnost

7. Vyloučení odpovědnosti

Poskytovatel neposkytuje uživateli žádné záruky ohledně služeb, obsahu portálu PubLife.cz a obsahu třetích stran, zejména žádné záruky ohledně funkčnosti a dostupnosti služeb. Zejména uživateli nezaručuje, že:

Poskytovatel nenese odpovědnost za jakýkoliv následek poskytnutí nesprávných, nepřesných či neúplných údajů o uživateli při registraci.

7. Ochrana osobních údajů

Osobními údaji se rozumí informace o uživateli nebo návštěvníkovi, na základě kterých jej lze přímo či nepřímo identifikovat nebo které se určeného uživatele týkají.

Citlivými údaji se rozumí osobní údaje uživatele či návštěvníka vypovídající o národnostním, rasovém nebo etnickém původu, politických postojích, členství v organizacích, ideologickém přesvědčení, odsouzení za trestný čin, zdravotním stavu a sexuálním životě nebo jakýkoli biometrický údaj, který umožňuje přímou identifikaci nebo autentizaci subjektu údajů.

Poskytnutí údajů poskytovateli

Ochrana Osobních údajů

8. Autorská práva

9. Reklama, obchodní sdělení

10. Změny Podmínek


Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum