Pivnice Praha 5Klub U Tučků
Příjemná rodinná restaurace s kapacitou 50 míst se nachází na starém Smíchově . Nabízíme dobré pivo, minutkovou kuchyni , denní menu, zahrádku (kapacita 30 míst + dětský koutek)WI-FI a příjemnou obsluhu. Vaříme převážně českou kuchyni, speciality ale i lehká jídla (možnost zabalit jídlo s sebou) V době od 10:30 do 13:00 je hlavní prostor restaurace nekuřácký.

Na Valentince
Pivnice, restaurace se nachází v lokalitě Praha 5 na ulici Na Valentince 6. Nabízí: nekuřácký podnik, točená Kofola, TV. Čepuje se Granát, Staropramen. (Pivnice, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Na Vinici
Fotbalová restaurace Na Vinici, nabízí příjemné posezení pro všechny příznivce fotbalu.Sledování sportovních aktivit celkem na třech plasmových televizorech. Letní zahrada s obsluhou, grilování ve stínu kaštanů, dětské pískoviště, klouzačka. Čepujeme tankový Gambrinus 10°

Na Viničkách
Přijďte ochutnat naše vyhlášená pečená kolena na česneku, tatarák, Pivrncův bramborák, a mnoho dalších tradičních i méně známých pokrmů. (poslední novinkou je dietní řízek připravený nejmodernější technologií bez použití tuků.)

Nagano 98
Nabízíme příjemné posezení v centru Prahy spojené s nabídkou širokého výběru jídel z kvalitní italské, řecké, americké a české kuchyně. Na své si také příjdou milovníci dobrého piva, pro které máme připravený velký výběr tohoto zlatavého moku. Čerstvého vzduchu se můžete nadýchat na našich 2 zahrádkách, jež jsou otevřeny po celé léto. Celková kapacita restaurace je 102 míst, z toho 50 míst v restauraci a 52 na dvou přilehlých zahrádkách.

Restaurace Nová Vyhlídka
Provozovna je samostatně dělena na pivnici (120 míst) a na "stylovou staročeskou rychtu" s tanečním parketem (ob týden živá hudba bez vstupného) cca.100 míst-volba stolů. Nabídka nejvyšší množstevní kapacity poblíž radnice Pha-13 a okolí. 30m od parkoviště ( v navigaci "Ovčí hájek" - cca.80aut ). Počtem míst jsme schopni vyhovět všem požadavkům našich hostů. Akce velkého počtu osob (svatby,smuteční setkání,třídní srazy,klubové setkání apod.) se u nás uskuteční xkrát do roka. Pouze za rohem je i naše pizzeria (Nová vyhlídka). Těšíme se na Vás !!! Více o nás : www.restaurace-novavyhlidka.cz

Staročeská pivnice u Drahokoupilů
Špičková staročeská kuchyně... Naše restaurace má za cíl oslovit zákazníky z širokých vrstev, které chceme na základě kvality poskytovaných služeb proměnit v naše stálé hosty. Najdete u nás pokrmy tradiční české kuchyně i mezinárodní speciality, ve všední dny pak jistě oceníte naši denní nabídku hotových jídel - polední menu. Nad kvalitou všech podávaných jídel bdí náš šéfkuchař, chef des chefs - pan Aleš Hospodářský

Steakhouse U Světoběžníka
STEAKHOUSE U SVĚTOBĚŽNÍKA - to jsou nejlepší steaky, burgery, křídla a žebra v širokém okolí!

Švandův labyrint
Kavárna - bar Švandův Labyrint vznikla v roce 1999 s cílem zajistit pro svoji klientelu širokou nabídku kávy Segafredo, příjemnou atmosféru a samozřejmě kvalitní obsluhu. Celý prostor je situován do tří podlaží. Kavárna v 1.patře s kapacitou 20 osob, bar v 1. přízemí s kapacitou 40 osob a klub ve 2. přízemí s kapacitou 40 osob. Tyto prostory nabízí svým hostům různé možnosti využití od seriozních obchodních jednání po soukromé večírky připravené přímo na přání. Samozřejmostí je bezdrátové připojení WiFi.

U dělového kříže
Smíchovská pivnice s tankovým prazdrojem a vynikající českou kuchyní

U peronu
Každé úterý, středa a čtvrtek pro Vás vaří šéfkuchař Pavel Červenka člen týmu, který byl oceněný Michelinskou hvězdou z Hotelu Four Seasons Restaurace Alegro a držitel mnoha dalších ocenění z mezinárodních gastronomických soutěžích.Své kulinářské umění prezentoval po celém světě,například v Hotelu Westin na Kajmanských ostrovech,Hotelu Marriot v Anglii a Hotelu Sheraton v Australii kde připravoval ty nejvybranější pokrmy na které by jsme Vás jménem kolektivu Restaurace U Peronu rádi pozvali,přijdte ochutnat a ozkoušet skutečné speciality za lidové ceny,držíme Vám místo v našem "jídelním kupé"

U prince Miroslava
Restaurace U prince Miroslava - dokonalý pivní ráj a tradiční česká kuchyně!


Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum