Pivnice Praha 2



Hostinec ResPUBlica
U nás je to pravé místo, kde se můžete v klidu, dobře a za slušnou cenu najíst. Nabízíme českou i mezinárodní kuchyni. V poledne rychlá obsluha, večer výběr z mnoha minutek včetně našich specialit na objednávku, jako jsou např. pečená vepřová kolena, nadívané kachničky nebo masové rolády s náplní dle vašeho přání. Jako ideální pivní tandem nabízíme Krušovického Mušketýra a plzeňskou 12 Pilsner Urquell, který doplňují prémiové (lahvové) pivo Heineken, výborná krušovická černá 10 a nejen pro řidiče nealkoholické pivo Radegast Birell a točená Kofola.

Mánesova Pivnice
Originální lidová hospoda v centru Prahy. Domácí kuchyně s denní nabídkou hotových jídel. Nabídka 4 druhů točených piv a točený pivní speciál. Útulná rodinná atmosféra.

Pivovarský dům
Pivnice, restaurace se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Ječná / Lípová 15. Nabízí: bezbariérová, extra salónek, klimatizace, nekuřácká část, nekuřácký podnik, pivo z tanku, pořádání akcí, vstup se psy. Čepuje se Pivovarský dům. (Pivnice, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Pod Smetankou
Rádi Vás přivítáme v naší restauraci s tradiční českou, kuchyní, hotovými jídly, minutkami, místními specialitkami včetně zvěřiny, ryb a pokrmů pro vegetariány. V restauraci jsou oddělené místnosti pro nekuřáky! Pivo čepujeme z tanků pomocí nejmodernější technologie a restaurace Pod Smetankou je držitelem certifikátu za vynikající péči o čepované pivo. Nabízíme i vynikající kvasnicové či filtrované pivo Hubertus z Kácova, které je charakteristické výraznou plností, silným řízem, čistou vůní a harmonickou hořkostí. Součástí restaurace je Galerie Royal Dux - porcelán, obrazy, grafika.

Park Cafe - Riegrovy sady
Parcafé je restaurace se zimní předzahrádkou s kapacitou 45 + 45 míst, na jaře a v létě (duben - říjen) je k dispozici velká zahrada s možností projekcí či živé hudby včetně uspořádání koncertů pro až 1300 návštěvníků.

The Pub Praha 2
The PUB Praha 2 je třetím článkem řetězce restaurací, které vznikají v současné době v různých městech v České Republice. V restauracích The PUB naleznete unikátní systém samoobslužných pivních výčepů na každém stole a nejen to. Výčepní stoly jsou centrálně napájeny ze zachlazeného pivního boxu, kde je pivo uchováváno v pivních tancích. Pivo, které je samozřejmě nepasterizované, se v pivním tanku nachází ve speciálním vaku (technologie bag-in-box). Z něj je vytlačováno tlakem vzduchu působícím mezi nerezovou stěnou tanku a vakem (jako zubní pasta z tuby). Pivo takto nepřichází do přímého kontaktu s hnacím plynem (vzduch) a je o to kvalitnější. Z tanků se pivo dostává k jednotlivým stolům dochlazovanými pivními cestami.

U Bubeníčků
Restaurace U Bubeníčků je typickou českou restaurací. Nacházíme se v samotném centru Prahy, nedaleko Národního divadla a Tančícího domu. Velkou výhodou restauračního a ubytovacího komplexu U Bubeníčků je výborná dostupnost MHD (více informací v profilu). Nabízíme Vám catering, prostory pro pořádání hostin, rautů, firemních večířků, svatebních a promočních hostin, ale i jiných akcí: kapacita restaurace cca 80 míst, salonku cca 70 míst, zahradní restaurace cca 50 míst (tzn. až 200 osob). Pro ubytované hosty sleva na konzumaci v restauraci až 20%!!! Přijďte se k nám podívat! Těšíme se na Vás!!!

U Gráffů
Gastronomický komplex U Gráffů (Graff) vznikl po rekonstrukci původní oblíbené jídelny v přízemí rohového domu na náměstí I. P. Pavlova v Praze 2. Název Graff (hrabě) vychází z historických pramenů k této lokalitě. K původní jídelně přibyly prostory plzeňské restaurace a formanky. Restaurace se salónkem a rychlé občerstvení nabízejí širokému spektru klientů vynikající kuchyni s výčepem ve sklepích dobře opečovávaného plzeňského piva Pilsner Urquell. Jak se k nám dostanete – jednoduše: Metrem trasa C na stanici Nám. I. P. Pavlova a výstupem směr náměstí a stanoviště taxi, asi tak 30 metrů. Vešk

U Kalendů
Pivnice, restaurace se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Rašínovo nábřeží 58. Nabízí: extra salónek, nekuřácká část, pořádání akcí, TV. Čepuje se Gambrinus, Pilsner Urquell. (Pivnice, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

U Karla IV
Nabízíme Vám příjemné posezení ve stylovém prostředí nově otevřené restaurace U Karla IV.

U Libuše
Pivnice, restaurace se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Plavecká 3. Nabízí: extra salónek, letní zahrádka, nekuřácká část, pořádání akcí, TV. Čepuje se Braník, Staropramen.

U Regenta
Naše restaurace se nachází 5 minut od metra I.P.Pavlova i Náměstí Míru. Každý všední den do 15 hodin pro Vás máme 14 hotových jídel a dvě polévky. Můžete sedět v lokále ve sklepních prostorách, nebo v zimní zahradě (vytápěné) ve dvorním traktu domu. Zdržet se můžete až do 2 hodin do rána.


Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBook



Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum